Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой пригород Киева едет?

Анька

Рекомендовані повідомлення

Мої знайомі , до війни, шукали ділянку. На вулиці Приморська занадто дорого було, тому купили в Старих Петрівцях. Побудувались, будинок великий. 

Якщо розглядати  в Лютіжі ділянки біля дороги, що на полі з боку моря і навпроти, вони коштують дешево, їх можна взагалі не порівнювати з тим, що продавалось в Петрівцях.

Мої сусіди, до війни, казали, що Петрівці були дешевше, ніж Лютіж. Але шукали подалі від дороги і ділянку серед котеджної забудови. Тому і знаю, що було по цінам.

Наче в іншому житті все те було...

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, allanek сказал:

Але шукали подалі від дороги і ділянку серед котеджної забудови.

Ну у меня иные критерии поиска были - наличие полноценной инфраструктуры в пешей доступности. Машина это конечно хорошо, но ситуации разные в старости могут быть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не маю нічого проти ваших критеріїв, але мова про те, що  ви , спираючись на ваші особисті критерії,  дали загальну оцінку, яка не відповідала тому, що було насправді. 

Було б коректно  оцінювати рівнозначні ділянки в різних селах. Як це зробила я, коли назвала конкретні ділянки в Лютіжі, що не складають конкуренцію Петрівцям. 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, allanek сказал:

Було б коректно  оцінювати рівнозначні ділянки в різних селах. Як це зробила я, коли назвала конкретні ділянки в Лютіжі, що не складають конкуренцію Петрівцям. 

Все это условно, и в обжитых местах зависит все от хотелок продавцов. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DimaF сказав:

Все это условно, и в обжитых местах зависит все от хотелок продавцов. 

Було б дивно, якби я, наприклад, в Лютіжі порівнювала вулицю Приморську  і "поле чудес", про яке тут мова і яке розташовано через дорогу від Приморської. Бо ділянки на Приморській коштували за сотні тисяч єнотів ще з часів, коли вулиця починала забудовуватись, а ділянки навпроти не користувались попитом з самого початку і судячи з того, як забудовувалось те поле після того, як туди світло протягнули, навряд чи щось зміниться з попитом в майбутньому.

В обох випадках море і ліс поряд, але забудова  і її швидкість відрізняється дуже.

 Хто їздить в сторону Глібівки, знає котеджне містечко "Золотий берег". Колись це був  куточок-мрія біля соснового лісу і моря. Здавалось, що забудова там повинна бути мальовничою. Але те, що там зараз- це потворно. Як можна було спаскудити таке гарне місце  тим, що там набудували- для мене загадка.

Конкретне місце має конкретну ціну. І  всі умовності залежать лише від того, чи здається покупцю, що  "хотелка" продавця має підгрунтя і чи може покупець дозволити цю покупку.

Тому залишаюсь при погляді, що порівнювати треба те, що порівнюється, без узагальнення.

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, allanek сказал:

Було б дивно, якби я, наприклад, в Лютіжі порівнювала вулицю Приморську  і "поле чудес", про яке тут мова і яке розташовано через дорогу від Приморської. Бо ділянки на Приморській коштували за сотні тисяч єнотів ще з часів, коли вулиця починала забудовуватись, а ділянки навпроти не користувались попитом з самого початку і судячи з того, як забудовувалось те поле після того, як туди світло протягнули, навряд чи щось зміниться з попитом в майбутньому.

В обох випадках море і ліс поряд, але забудова  і її швидкість відрізняється дуже.

 Хто їздить в сторону Глібівки, знає котеджне містечко "Золотий берег". Колись це був  куточок-мрія біля соснового лісу і моря. Здавалось, що забудова там повинна бути мальовничою. Але те, що там зараз- це потворно. Як можна було спаскудити таке гарне місце  тим, що там набудували- для мене загадка.

Конкретне місце має конкретну ціну. І  всі умовності залежать лише від того, чи здається покупцю, що  "хотелка" продавця має підгрунтя і чи може покупець дозволити цю покупку.

Тому залишаюсь при погляді, що порівнювати треба те, що порівнюється, без узагальнення.

 

Я те края не очень знаю, а вот в одном намоленом месте Левобережья смотрел товарищу участок, пока тот в рейсе был.

Так оказалось рядом с одним участком продавался соседний, одинаковой площади с разбегом цен в 3 раза....

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, DimaF сказав:

Так оказалось рядом с одним участком продавался соседний, одинаковой площади с разбегом цен в 3 раза....

 

15 хвилин тому, allanek сказав:

всі умовності залежать лише від того, чи здається покупцю, що  "хотелка" продавця має підгрунтя і чи може покупець дозволити цю покупку.

В мене є живий приклад. Один сусід продавав ділянку, куди було заведене світло від приватного трансформатору. Купуючи ділянку, новий власник  ставав співвласником трансформатору. Ділянку хотіли купити знайомі  іншої сусідки, яка теж була співвласником трансформатору. Але вона вирішила, що  зможе змусити інших співвласників трансформатору надати світло безкоштовно на ділянку, що теж продавалась і була розташована поруч з тою, де було світло.  Тому дала пораду своїм знайомим купити ділянку без світла. Ціна питання була  щось біля 7-8 тисяч уе.

Чим закінчилось. Ділянку зі світлом купили мої знайомі, побудувались і живуть-радіють. Знайомий сусідки купив ділянку без світла, від приватного трансформатору ніхто йому світла не дав, як не дали ні від якого трансформатору, що були поруч. Щоб отримати світло, треба було заплатити кошти. Простояв той шматок землі кілька років, поки його не продали за ціною на 20 з лишнім тисяч (уе) дешевше, ніж придбали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, allanek сказал:

куди було заведене світло від приватного трансформатору.

Частные трансформаторы вообще зло. Стоимость подключения обычно заоблачная, если сгорит или любые другие проблемы - хз когда восстановят, с тарифами тоже зачастую есть вопросы.

Как пример - тот же баллатон. Цена на участки +- адекватная, но минимум нужно сразу 10-15к прибавлять на свет.

Змінено користувачем BAV_Lug
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, allanek сказал:

В мене є живий приклад.

В моем случае было без подобных ньюансов.

Просто там где в 3 раза, стоял недостроенный дом без крыши из 90-х годов, который ясень пень только на слом.

Там же, недалеко продавался 3-й участок, ваще часть огорода с заездом чуть ли не по меже, на косогоре, цена средняя между первыми двумя.

Поэтому только хотелки хозяев.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, DimaF сказав:

Поэтому только хотелки хозяев.

Коли ми шукали собі ділянку, ріелтор повіз нас дорогою, де було місце, про яке я сказала, що хотіла б тут жити. І так склалось, що купили, якраз те місце, хоча його не було в продажу і воно зовсім не було схоже на ділянку, де можна побудуватись.

Це рух в обидва боки. Не бачу про що тут сперечатись))) В житті буває всяке.

37 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Частные трансформаторы вообще зло. Стоимость подключения обычно заоблачная, если сгорит или любые другие проблемы - хз когда восстановят, с тарифами тоже зачастую есть вопросы.

Ви дуже категоричний. Особливо з погляду того, що я, багато років, є власницею трансформатору і маю особистий досвід на протязі більш 10 років.

Нема питань з тарифами, вони звичайні. За листопад були 1.40грн-день, 0,7грн-ніч, без ПДВ

Проблеми вирішуються, як і з іншими трансформаторами в моєму кутку, без проблем і швидко.

Обговорювати питання, краще чи ні мати власний трансформатор, не має сенсу, тому що умови підключення світла змінюються з роками.

На ділянці без світла новий власник розглядав варіант поставити свій трансформатор або докупити кВт садовому товариству і взяти собі, скільки потрібно. Докупив, тарифи вищі, ніж в випадку з власним трансформатором.

Кожен випадок має своє рішення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Новообухіська трасса. Дорога ідеал . 4-6 полос. В тягнучки не порадав якось взагалі

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, allanek сказал:

Ви дуже категоричний. Особливо з погляду того, що я, багато років, є власницею трансформатору і маю особистий досвід на протязі більш 10 років.

Вот тут ключевое - ви власниця. Сколько стоит подключится к вашему трансформатору? Какую мощность можно взять? ))

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Сколько стоит подключится к вашему трансформатору? Какую мощность можно взять? ))

А навіщо це вам?

50 хвилин тому, BAV_Lug сказав:

Вот тут ключевое - ви власниця.

Ключове ні в тому, що я власниця, а в тому, що на той  час, коли починали будуватись, встановлення власного трансформатора було єдиною можливістю завести світло на ділянку.

PS. Наша розмова відхилилась від змісту теми.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.01.2023 в 16:55, BAV_Lug сказав:

Вот тут ключевое - ви власниця. Сколько стоит подключится к вашему трансформатору? Какую мощность можно взять? ))

ви думаєте ця неадекватна бабка напише свої хотілки тут?) вона раз за десять років взвгвлі щось визнала. як завжди з ї де .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...