Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чому взриваються газові балони в портативних плитках?

anabioz

Рекомендовані повідомлення

Не перший раз бачу, що взриваються такі газові балони та газові плити.

Прихований текст

3735220638_w640_h640_portativnaya-gazovaya-plita.thumb.webp.2922e04c837fcf8df2d29b7738263171.webp

 

Наслідки ось:

photo_2022-12-27_20-57-55.thumb.jpg.60c1c0451422a482da2893ae8d8c7be5.jpgphoto_2022-12-27_20-57-53.thumb.jpg.cc87360be73cf4d1d2145b6bab36706d.jpg319279487_526788629487957_165617868213551943_n.thumb.jpg.f64b884936044837299052b5cb39e10d.jpg318552366_526788616154625_3188882092982137191_n.thumb.jpg.51e94579400361b27856f4292343b5c8.jpg319156472_526788659487954_4854032176827913139_n.thumb.jpg.a72fce1c489d599eebbed0f7e3774efd.jpg

 

Які є варіанти чому це сталося? І як такий балон може винести стіну?

P.S. Мені на думку спадає лише варіант, коли з'явилося світло, індукційну плиту забули виключити після зникнення електрики і портативну не прибрали. Чому такий варіант, бо в цих випадках індукційні плити включаються "крутилками".

Змінено користувачем anabioz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • anabioz змінив заголовок на Чому взриваються газові балони в портативних плитках?
  • 2 тижні потому...

В більш-менш сучасній електричної плиті є захист від повторного включення після пропадання електрики. Це або якась дужуе гівняна плита без захисту, або він не працює, або причина вибуху не в тому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ещё одна из причин - слишком большая кастрюля, сковородка. Огонь сильно в сторону уходит и перегревает баллон. Особенно в пеЧках, где баллон открытый. 

Змінено користувачем Dendnepr
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

при работе ,газовый балончик В туристической печке очень сильно ОХЛАЖДАЕТСЯ , У НЕГО НЕТ ШАНСОВ перегреться. я говорю о таких типах печек 

 

 

Screenshot_130.jpg.5f4b7781643d5925b62f5e29aa00c869.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, Made in USSR сказал:

о таких типах печек 

В мене така плитка. І якщо не ній велика сковорідка то вона краєм перекриває праву зону захисної кришки балону. І тоді кришка так не слабо нагрівається. Сказав своїм щоб зміщували її вліво, від гріха подалі. Тоді кришка не нагрівається.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

и все рано навряд ли что будет  плохого. а вообще там четко обозначены контуры посуды для использования. с дуру можно и ... сломать. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

при работе ,газовый балончик В туристической печке очень сильно ОХЛАЖДАЕТСЯ , У НЕГО НЕТ ШАНСОВ перегреться

А если печку выключили, а плита осталась включенной?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Made in USSR сказав:

при работе ,газовый балончик В туристической печке очень сильно ОХЛАЖДАЕТСЯ , У НЕГО НЕТ ШАНСОВ перегреться. я говорю о таких типах печек 

Ага, питома теплота пароутворення бутану — 320 Дж/г, а питома теплота згоряння — 49 000 Дж/г, тобто якщо тільки один відсоток тепла, яке виділяється при згорянні, буде підігрівати балон, то він перегріється.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, normal сказал:

А если печку выключили, а плита осталась включенной?

в смысле ?  печку поставить на плиту ?! ну да я так делаю. поставил на электрическую варочную поверхность и пользовался. Стекло изготавливается из стеклокерамики  .ему пофиг незначительный нагрев от туристической печки. потом все убрал

IMG-20221207-WA0001.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Made in USSR сказав:

Стекло изготавливается из стеклокерамики  .ему пофиг незначительный нагрев от туристической печки

Речь про нагрев материала баллончика от включенной варочной, а не наоборот

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да я понял ..на это я уже писал "с дуру можно и ... сломать. "

 не ставьте  на печку !

 а если ее в костер кинуть то вообще атас будет.🤣

 

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Made in USSR сказав:

на это я уже писал "с дуру можно и ... сломать. "

Неа, то вы про сковородку

2 хвилини тому, Made in USSR сказав:

не ставьте  на печку !

А сами куда поставили?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня магистральный газ и электрической плиты нет и никогда небыло, НО электрочайник это святое, а с этими выключениями пришлось докупить самый обычный со свистком, так вот видел когда дали электрику - жена бежала на кухню и вместо того, чтобы включить электрочайник, ставила обычный на газ :) А про мой склероз то вообще и говорить нечего, если что-то может случится, то оно рано или поздно случится, старость не радость блин...

Змінено користувачем normal
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так я знаю куда. я убираю сразу. а у меня негде ставить более. на столешницу никак она из какого то материла который стоит как крыло от боинга. ну нафиг.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, normal сказал:

У меня магистральный газ и электрической плиты нет и никогда небыло,..........

в доме у меня газ и я купил в сша чайник . грею на газу. он какой то пятислойный со свистком. красивый .

Screenshot_132.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя параноя не дозволила мені купити туристичну чи портативну плиту, тому купив дешеву китайську двокомфорну варочну поверхню, яка трохи дорожча, але в рази якісніша і безпечніша. Ну і балон стоїть в коридорі.

IMG_0407.jpeg.98096666b03fac663eecacd7c3131a07.jpegIMG_0408.jpeg.c670b6c7644bb0e3f9b2cd04ad3e82c9.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я пользовался пару раз ,может три   туристической  печкой . ничего не покупал , была с 200 х годов новая. использовал  сварить кашу с утра. а так всегда есть электроэнергия с рання.  ну или могу пойти поесть в кафе. микроволновками не пользуюсь уже 30 лет.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взрыв происходит из-за утечки газа - плохие прокладки, резиночки. Притом многие их перезаправляют. 

Пропан тяжёлый газ и ложится на пол.

Как только образуется нужная смесь происходит взрыв.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не перезаправлял ,что низя ? я видел много роликов об этом. мне оно не надо........но некоторые да...экономят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dem@ сказав:

Пропан тяжёлый газ и ложится на пол

Тогда бы ИМХО эпицентр взрыва был бы на уровне стекла духовки и его порвало в клочья, а не уже пустой баллон

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене туристична маленька плитка (там балон просто в торець корпусу фіксується), там кран працює як попало, вона сама по собі затухає з часом, а коли вона починає затухати, то газ починає горіти з перебоями, накопичується в корпусі і спалахує. Я нею користуюся лише під постійним наглядом. А в даному випадку видно люди були більш легковажні

Screenshot_2.jpg

Змінено користувачем Maryan_bhfz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.12.2022 в 21:33, anabioz сказал:

P.S. Мені на думку спадає лише варіант, коли з'явилося світло, індукційну плиту забули виключити після зникнення електрики і портативну не прибрали. Чому такий варіант, бо в цих випадках індукційні плити включаються "крутилками".

думаю це самий ймовірний варіант, особливо враховуючи, що там не індукційна плита, а звичайна, з спіралями, а там жодного захисту може не бути і положення ручки як би натякає, що саме права ближня комфорка працювала на момент зникнення електрики 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Maryan_bhfz сказав:

думаю це самий ймовірний варіант, особливо враховуючи, що там не індукційна плита, а звичайна, з спіралями, а там жодного захисту може не бути і положення ручки як би натякає, що саме права ближня комфорка працювала на момент зникнення електрики 

Так, вірно, звичайна плита. Однак, в одному випадку ручка повернута, а в іншому - ні. Можливо, що ії вимкнули вже після трагедії, або причина не в тому. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, anabioz сказал:

Так, вірно, звичайна плита. Однак, в одному випадку ручка повернута, а в іншому - ні. Можливо, що ії вимкнули вже після трагедії, або причина не в тому. 

так на ваших фото взагалі дві різні плити, на першій фотці плита з білим корпусом і всі ручки вимкнені, а на другій плита з корпусом з нержавійки і одна ручка ввімкнена

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...