Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Пропозиція - "Все темы прочитаны"

EugeneH

Рекомендовані повідомлення

Для вибірки "Новые сообщения" добавити опцію "Все темы прочитаны".

 

Я так розумію, вибірка генерується в момент запиту і при переході по сторінкам не змінюється? Було б зручно відмітити всі теми з вибірки як прочитані.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крайняя слева колонка на главной странице - возле каждого раздела есть пиктограммка : если 2 листочка "приколоты" - есть новые темы или новые сообщения в темах. Один листочек - новых сообщений (тем) нет. Двойное нажатие на эту пиктограмку "сделает" все темы прочитанными.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крайняя слева колонка на главной странице - возле каждого раздела есть пиктограммка : если 2 листочка "приколоты" - есть новые темы или новые сообщения в темах. Один листочек - новых сообщений (тем) нет. Двойное нажатие на эту пиктограмку "сделает" все темы прочитанными.

 

Воно то так, але ця функція відноситься до тем одного розділу. Є ще кнопка "всі розділи прочитані" але вона знаходиться на іншій сторінці та ще й з самого низу. Лінк "Новьіе сообщения" відкриває список непрочитаних тем, логічно було б мати кнопку "всі теми прочитані" на цій сторінці, бо дія кнопки безпосередньо впливає на зміст цієї сторінки. Це як вимикач світла - його можна поставити в самій кімнаті, в коридорі поряд з кімнатою, або деінде, однак найзручніший таки перший варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если я правильно понял, то нужная Вам кнопка, находится

Навигация -> все разделы прочитаны

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если я правильно понял, то нужная Вам кнопка, находится

Навигация -> все разделы прочитаны

 

Так, це мабуть воно. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...