Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Трiснуло скло в склопакетi

facepalm owl

Рекомендовані повідомлення

 Тріснуло скло через неділю після встановлення, те яке прямо всерединi дому, два інших скла в склопакеті цілі. При встановленні було цілим, тиждень у домі нікого не було. Питання, за чий рахунок банкет по замінi? Склопакет великий, 6мм скло. Яка взагалі процедура заміни великого скла?

Я так розумію що довести що скло тріснуло не по моїй провині нереально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все можливо. Треба бачити характер тріщини - як вона почалась, як йшла тріщина, чи були підкладки під початком тріщини. А ще - формула склопакета, розміри склопакета. Чи є шліфування по периметру. 

Зверніться до виробника - хай досліджує, чому так сталося. Якщо доведе механічний удар, то замовляйте новий склопакет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, facepalm owl сказал:

 Тріснуло скло через неділю після встановлення, те яке прямо всерединi дому, два інших скла в склопакеті цілі. При встановленні було цілим, тиждень у домі нікого не було. Питання, за чий рахунок банкет по замінi? Склопакет великий, 6мм скло. Яка взагалі процедура заміни великого скла?

Я так розумію що довести що скло тріснуло не по моїй провині нереально?

У нас так було, тільки скло лопнуло через півроку. Розмір десь 1*1.8м. Звернулися туди де купували, вони вже до виробника, замінили без проблем безкоштовно. Здається протягом року такі тріщини вважаються браком, щось таке у нас в договорі було. Нікому нічого доводити не довелося, так що я думаю таке буває. Виробник у нас Века.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Века не виробляє ні вікна, ні склопакети.

А питання гарантії потрібно вирішувати з продавцем і виробником вікон. Ми тут можемо лише дати пораду, але для цього потрібно більше інформації.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Алік сказал:

А питання гарантії потрібно вирішувати з продавцем і виробником вікон. Ми тут можемо лише дати пораду, але для цього потрібно більше інформації.

дякую, я на форум й писав що б пiдготуватися до розмови з продавцем.
Питання вирiшено, дуже здивований що без питань взагалi сказали что замiнять на новий склопакет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.12.2022 в 20:31, Yull сказал:

У нас так було, тільки скло лопнуло через півроку. Розмір десь 1*1.8м. Звернулися туди де купували, вони вже до виробника, замінили без проблем безкоштовно. Здається протягом року такі тріщини вважаються браком, щось таке у нас в договорі було. Нікому нічого доводити не довелося, так що я думаю таке буває. Виробник у нас Века.

А мне века не заменила треснутый стеклопакет на е-слайд системе... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Все залежить від виробника, як що  з місця з якого виходить трішена нема сколів від удару, то це 100% гарантійний випадок, зазвичай 5 років гарантія

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

Подниму тему)

Лопнуло внешнее стекло пакета. От установки прошло чуть больше года. Вроде не похоже что кто-то с наружи чем то запустил. Что вы думаете?

 

IMG-ba3a39b8c1bc85fda968f8cd0c34a3f3-V.jpg

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Алік сказав:

Перше враження, що це наслідок спроби зламу. На пластику нема відмітин?

Заметных небыло. Посмотрю внимательно 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ЯД сказав:

Подниму тему)

Лопнуло внешнее стекло пакета. От установки прошло чуть больше года. Вроде не похоже что кто-то с наружи чем то запустил. Что вы думаете?

 

IMG-ba3a39b8c1bc85fda968f8cd0c34a3f3-V.jpg

Часом не сонячна сторона? В мене такі ж пакети. Буду придивлятися. Помітив що в прохолодні погоду дверна ручка на закривання працює нормально, а коли жарто, то щоб заперти треба добряче її підтягнути вгору.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Gons4eg сказав:

Часом не сонячна сторона? В мене такі ж пакети. Буду придивлятися. Помітив що в прохолодні погоду дверна ручка на закривання працює нормально, а коли жарто, то щоб заперти треба добряче її підтягнути вгору.

Западная, солнце тут после 4-6

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.06.2024 в 11:20, Gons4eg сказал:

Часом не сонячна сторона? В мене такі ж пакети. Буду придивлятися. Помітив що в прохолодні погоду дверна ручка на закривання працює нормально, а коли жарто, то щоб заперти треба добряче її підтягнути вгору.

Термошок виглядає не так. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 12.06.2024 в 10:03, ЯД сказал:

Подниму тему)

Лопнуло внешнее стекло пакета. От установки прошло чуть больше года. Вроде не похоже что кто-то с наружи чем то запустил. Что вы думаете?

 

IMG-ba3a39b8c1bc85fda968f8cd0c34a3f3-V.jpg

Если есть возможность, снимите штапик в месте повреждения. Есть вероятность неправильной расклинки стеклопакета в створке.

фактор попытки взлома также может присутствовать.

больше фото помогут установить причину

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 хвилину тому, FTR сказав:

Если есть возможность, снимите штапик в месте повреждения. Есть вероятность неправильной расклинки стеклопакета в створке.

фактор попытки взлома также может присутствовать.

больше фото помогут установить причину

Буду там на выходных, сделаю ещё фото.

Снимать штапик сам не буду, если неправильная расклинка - это уже гарантийный случай 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стояло стояло и бахнуло.

Почему непонятно

Перегрелась, замёрзло. Общее название термошок.

Сработало внутреннее напряжение в стекле 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vitaliy67 сказал:

Стояло стояло и бахнуло.

Почему непонятно

Перегрелась, замёрзло. Общее название термошок.

Сработало внутреннее напряжение в стекле 

Просто так даже прыщи не вскакивают) всему есть обьяснение. Термошок - перепад температуры на одном стекле, чаще всего на і-стеклах, если половина стекла закрыта навесом (в тени) а вторая половина на солнце, появляется разница температур и стекло дает трещину по границе двух частей. В данном случае судя по фото, имеем напряжение передаваемое от конструкции створки на стеклопакет. Вскрытие покажет причину, но это точно не термошок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ЯД сказал:

Буду там на выходных, сделаю ещё фото.

Снимать штапик сам не буду, если неправильная расклинка - это уже гарантийный случай 

Обратите внимание на прокладки стеклопакета (особенно ширину) и их установку. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тріснуло наружнє скло. Підкладки тут не дочого на них зазвичай іде трішина на внутрішньму склі якщо її ширина не відповідає ширині пакета. Тут термошок ну або звичайна раковина на склі, яка через деякий час від напруги дала трішину. По взлому слідів на рамі явних немає на фото, а щоб лопнув пакет то треба добряче деформувати що створку що раму

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не обов'язково працювали фомкою чи подібним інструментом, могли намагатися відтиснути стулку надавивши на імпост ногою, наприклад.

Першою з'явилася верхня тріщина, потім пішли дві з середини лівого боку.

Цікаво, що робиться під штапіками, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, dot сказал:

Тріснуло наружнє скло. Підкладки тут не дочого на них зазвичай іде трішина на внутрішньму склі якщо її ширина не відповідає ширині пакета. Тут термошок ну або звичайна раковина на склі, яка через деякий час від напруги дала трішину. По взлому слідів на рамі явних немає на фото, а щоб лопнув пакет то треба добряче деформувати що створку що раму

Впевнені що ні до чого?

як що прокладка 32 мм а склопакет 40 мм, і прокладка не дістає до наружного скла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Алік сказал:

Не обов'язково працювали фомкою чи подібним інструментом, могли намагатися відтиснути стулку надавивши на імпост ногою, наприклад.

Першою з'явилася верхня тріщина, потім пішли дві з середини лівого боку.

Цікаво, що робиться під штапіками, звичайно.

Є 400 способів взлому вікон без фомки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...