Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення газу

dainequovik

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня, не знаю чи вибрав правильний розділ, сподіваюсь потрапив

Є питання, але спочатку передісторія, купив ділянку з будинком який існував тільки на бумажках (для т.н. реконструкції) з введеними на ділянку світлом газом і водою (саме тому в принципі і брав таку ділянку), підготувався до початку будівництва нового будинку, зробив проєкт і тд. Невелика частина будинку вилазила на ділянку з цільовим призначенням для садівництва, з спеціальною людиною через всі потрібні контори зробили проєкт відводу (для зміни цільового призначення), оскільки залишалось тільки утвердити його на засіданні міської ради людина сказала що можна починати будівництво, це вже практично все вирішено, будівництво завершилось ще рік назад, а засідання міської ради так і не було, спочатку півтора року депутати бастували не приходили на засідання по своїм дуже важливим причинам, потім почалась війна і по цей час я вже заїхав в будинок. І зараз доходимо до суті, опалення було(і є) електрикою, але зрозуміло по якій причині є ризик замерзнути зимою з таким опаленням, почав пробувати завести газ, але сказали що поки не буде будинок зареєстровано (а це зробити не можу через причину з земельною ділянкою яку описав перед цим) - то газ не підключать, але в інших питаннях я бачу влада іде на поступки якщо це може впливати на виживання людей взимку (дозволяють запускати генератори шумні і тд тп). Тому саме питання, може хто знає як можна ввести газ в будинок? Газовий стояк вже прямо на ділянці заведений(тому що був старий будинок), газ в ньому є(перевіряли), проект будинку є, право власності на ділянку і старий будинок, плани нового будинку також є, навіть котел вже висить тому що була надія що газ підключать ще восени і навіть давали ніби варіанти що буде можливо, а потім все затихло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...