Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Плинтус из какого материала...

anno777

Рекомендовані повідомлення

Хочу приобрести плинтус, но стал вопрос-из какого материала

Плинтус кладут на ламинт и плитку, плинтус белого цвета. Советуют дюрополимерные, но информации по ним мало. Говорят, что стойкие к воде, но вопрос нужно ли их красить или класть как есть?

Вариант есть крашенный или ламинированный МДФ/ Вариантов на рынке много, какой выбрать не знаю.

Может у кого есть опыт , подскажите , плз...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дюрополимер есть под покраску, есть уже с ламинацией. 

К воде, конечно же, стойкие.

 

Если влагостойкость не принципиальна - берите то, что нравится. И учтите, что если хотите, чтоб его идеально установили - готовьтесь к затратам минимум в половину стоимости плинтуса.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, anno777 сказал:

Хочу приобрести плинтус, но стал вопрос-из какого материала

Плинтус кладут на ламинт и плитку, плинтус белого цвета. Советуют дюрополимерные, но информации по ним мало. Говорят, что стойкие к воде, но вопрос нужно ли их красить или класть как есть?

Вариант есть крашенный или ламинированный МДФ/ Вариантов на рынке много, какой выбрать не знаю.

Может у кого есть опыт , подскажите , плз...

 

Все ще залежить від рівності ваших стін. 

Ні дюралюмінєві ні МДФ на стіни с проблемами внизу не стануть гарно. Прийдеться використовувати потім акрилові герметично, а це ще затрати і на декілька років, бо змінять свій колір. 

Перевірте стіни правилом в містах де будете кріпити. 

Для ванної кімнати я б не рекомендував  ставити МДФ, хоча якщо ви дуже обережно купається та гарна вентиляція - проблеми не повинні з'явитися. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ngstil сказал:

Все ще залежить від рівності ваших стін. 

Ні дюралюмінєві ні МДФ на стіни с проблемами внизу не стануть гарно. Прийдеться використовувати потім акрилові герметично, а це ще затрати і на декілька років, бо змінять свій колір. 

Перевірте стіни правилом в містах де будете кріпити. 

Для ванної кімнати я б не рекомендував  ставити МДФ, хоча якщо ви дуже обережно купається та гарна вентиляція - проблеми не повинні з'явитися. 

дякую за відповідь

стіни ідеально рівні, -майстри дуже ретельно підійшли до процесу

у ванній кімнаті буде плитка на підлозі і плінтус не передбачений

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, anno777 сказал:

дякую за відповідь

стіни ідеально рівні, -майстри дуже ретельно підійшли до процесу

у ванній кімнаті буде плитка на підлозі і плінтус не передбачений

Тоді на ваш смак! Миттям підлоги ви не зіпсуєте МДФ. Ну якщо миєте звичайним методом, а не як палубу корабля))) 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Багато кому не подобається пластиковий плінтус, який якнайкраще підходить до штукатурених стін. Якщо потрібен білий плінтус - ось непоганий варіант, і вигляд гарний, і край гнучкий, і кути та заглушки не потрібні, і фарбувати не потрібно. Інструмент можливо отримати в оренду.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...