Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

також з дивного те що жоден з моїх вольтметрів не дає нормальних показників на акумуляторі коли він підключений до працюючого інвертора чи від мережі чи коли він дає 220 на віхд. Тобто щоб подивитися напругу приладом я виключаю з мережі та відключаю інвертор.

Доречі попрацював "активним" балансиром. Чому активним бо два дні туди сюди бігати до акумулятора щоб балансувати то досить активно.

"спускав"  зайве з кожноі комірки за допомогою ніхромової спіралі там матюків.  Вдалося десь струм 2.8-3А тримати. +- рівно всі виставив. Подивлюсь як буде далі.

Погано що в цих інверторів дуже високе споживання холосте - 30ват. Я й не думав що ніхромова проволока при струмі всього 3А буде такою гарячущою. А це всього 4Вх3А=12Ват

Думаю може зміню йому верхню частину корпуса щоб поставити якийс великий вентилятор щоб дув постійно й охолоджував його, бо лежить майже біля ліжка :) Прям кайфово його уночі слухати.

Але не думаю що там є десь 12В для компутерних 120мм вентиляторів. Може тоді два їх воткнути послідовно? Чи може 3 90мм послідовно. щоб вони не на максимум крутилися але постійно. 

Змінено користувачем Seneelya
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Seneelya сказал:

Погано що в цих інверторів дуже високе споживання холосте - 30ват

Так это не то что бы нормально, но у большинства оно такое, он же кормит не только инвертор но и мппт/пвм контроллер 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Dmode сказав:

коли вентилятори не працюють і нагрузка десь до 100Вт, верх корпуса гріється до 50С, це може означати що деталі в середині нагріваються суттєво вище. 

Китайці сильно зекономили на радіаторах, тому і гріється, і шумить. 

2 години тому, Dmode сказав:

коефіцієнт потужності (power factor) при роботі від мережі близько 0.12 (без нагрузки) і 0.22 (наргузка близько 60Вт)

На такій потужності EMI фільтр сильно знижує коефіцієнт потужності і ці значення ні про що не говорять. Якщо є можливість, то заміряйте на потужності близькій до номінальної.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Dmode сказал:

сильно шумить.

ко мне уже едет с али пачка девайсов для кулера с выносным датчиком.. буду ставить.

Один инвертор у меня с замененным кулером на noctua. Шума меньше, но и поток воздуха по ощущениям в три раза меньше. Так вот в активной фазе зарядки в помещении котельной, где стоит инвертор, появляется легкий специфический запах. Т.е. присутствует перегрев.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи хтось розуміє суть цієї опції? Для чого може знадобитись переключатись на зовнішню мережу з батареї, якщо цієї зовнішньої мережі немає бо інакше для чого працювати від батареї...

man.jpg.27be1c36716d2ad0e59ef2def1025ea3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Dmode сказал:

Чи хтось розуміє суть цієї опції? Для чого може знадобитись переключатись на зовнішню мережу з батареї, якщо цієї зовнішньої мережі немає бо інакше для чого працювати від батареї...

man.jpg.27be1c36716d2ad0e59ef2def1025ea3.jpg

К примеру у вас стоит режим работы SBU солнце-батарея-сеть и происходит перегруз, он либо должен выключится либо перейти на сеть через байпас

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Dmode сказал:

Чи хтось розуміє суть цієї опції? Для чого може знадобитись переключатись на зовнішню мережу з батареї, якщо цієї зовнішньої мережі немає бо інакше для чого працювати від батареї...

man.jpg.27be1c36716d2ad0e59ef2def1025ea3.jpg

Знайшов схожу інструкцію з перекладом.

image.png

Instrukciya-PH-1800-rus.pdf

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто там есть режимы, когда есть и сеть, но инвертор работает от батарей, пока те не разрядятся до установленного предела. Потом заряжаются обратно и так циклами. 

Имеет смысл в случае, когда мощности панелей/батарей/инвертора хватает для бытовых нужд, а сеть так, для подстраховки.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, Dmode сказав:

Чи хтось розуміє суть цієї опції? Для чого може знадобитись переключатись на зовнішню мережу з батареї, якщо цієї зовнішньої мережі немає бо інакше для чого працювати від батареї...

Цей інвертор не вміє підмішувати сонце до навантаження в лінійному режимі, а лише для заряду батареї і компенсації споживання від батареї. Якщо є мережа, і сонце, і при цьому батарея заряджена, то єдиним способом утилізації сонячної енергії є режим SBU: інвертор переходить в автономний режим і живить вихід від суміші батареї і сонця. Якщо ж навантаження перевищить певний поріг і ця опція включена, то інвертор переключиться на мережу, а сонце буде тільки заряджати батарею. 

UPD. Я був неправий, бо в режимі SUB він таки вміє підмішувати сонце до мережі.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, volomoto сказал:

Цей інвертор не вміє підмішувати сонце до навантаження в лінійному режимі

Якщо вірити інструкції то вміє в режимі SUB

Спойлер

image.png.57919466c1b6cde8856433e6770f2d06.png

В мене 4,2 він точно вміє, а інструкції майже однакові

Спойлер

image.png.597f5e7a2b65b69d6032fbcea51f30ae.png

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за роз'яснення. Якось сумнівно виглядає сенс працювати від батареї коли є мережа з огляду на зменьшення ресурсу батареї.

1 час назад, volomoto сказал:

Якщо ж навантаження перевищить певний поріг і ця опція включена, то інвертор переключиться на мережу

Чи означає це що при роботі від мережі в цього інвертора немає ліміту потужності?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Dmode сказал:

сенс працювати від батареї коли є мережа з огляду на зменьшення ресурсу батареї.

подібні інвертора часто використовують в країнах де електрика дорога і стоїть завдання максимально відмовитись від мережі, читав закордонні форуми у них там багато подібних тем для цього варіанта.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, shusta сказав:

Якщо вірити інструкції то вміє в режимі SUB

Дійсно, значить я недодивився.

3 хвилини тому, Dmode сказав:

Якось сумнівно виглядає сенс працювати від батареї коли є мережа з огляду на зменьшення ресурсу батареї.

Тут вище @shusta показав, що режим SUB не задіює батарею, якщо є мережа.

4 хвилини тому, Dmode сказав:

Чи означає це що при роботі від мережі в цього інвертора немає ліміту потужності?

Там є максимальний струм байпасу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мануалі зазначено що комплект поставки це девайс, мануал та DC запобіжник. В когось прийшов в комплекті запобіжник?

fuse.jpg.f060c2ba9cae3c1768dac20ed571376f.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мало того там ще зазначено ,ring terminal це я так розумію клема на заземлення.

Нічого не було😰.

Як що знімали розпаковку можна відкрити суперечку, скільки там запобіжник коштуе, повинні повернути.

Змінено користувачем Star1111
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не було окрім інструкції.

Також помітив що зарядка ніколи не доходить до bulk voltage, завжди зупиняється на float.

На закордонних форумах вичитав що це баг вольттроніків і його клонів, існує у багатьох але не всіх, і якось пов'язана із налаштуваннями струму заряду.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, shusta сказал:

Також помітив що зарядка ніколи не доходить до bulk voltage, завжди зупиняється на float.

В мене доходило, спочатку доводило до 14.1В потім спускало на 13.5В. Може у вас одна і таж напруга на "bulk " і на "float" в налаштуваннях?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, volomoto сказал:

А земля з нулем в нього також з‘єднана, як у майже всіх вольтроніків?

Прозвонив, в моєму земля з нулем не з'єднана.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Dmode сказав:

Може у вас одна і таж напруга на "bulk " і на "float" в налаштуваннях?

На літій так і треба ставити, його не треба кип'ятити як свинець. І режим експлуатації для нього оптимальний - балансування на середніх величинах . Свинець же навпаки, любить періодичне кипіння.

  • Сумно 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, volomoto сказал:

А земля з нулем в нього також з‘єднана, як у майже всіх вольтроніків?

не звониться, 

 

6 часов назад, Dmode сказал:

Може у вас одна і таж напруга на "bulk " і на "float" в налаштуваннях

ні, в мене стоїть зараз 28 і 27,4 відповідно, там в теорії ще один варіант є, що якщо налаштування пункту 13 стоїть менше bulk і підключено сонячні панелі, і режим SUB то зарядка від мережі іде до вольтажу float, мені мало віриться в цей варіант, але чого б не потестити) 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановив я свій девайс стаціонарно на стіну.

І зіштовхнувся з неприємним побічним ефектом - при виставленні струму заряду на 30А, температурні сенсори шини 1WIRE яка вже два роки працює без зауважень, перестали передавати значення. Як тільки струм заряду опускається до 10А і нижче, моментально шина 1WIRE повертається до нормальної роботи. І тут не вина самого інвертора. Бо такий самий глюк я помітив коли ще інвертор не встановив, але підключив 1 плюсовий провід 35мм2 довжиною 2м вертикально по стіні в напрямку майбутнього інвертора. В такому стані підєднав імпульсну зарядку для аккумуляторів на 25А напряму до клем аккумуляторів, і одразу почалися проблеми з сенсорами 1WIRE, після відключення зарядки все прийшо в норму, але тоді я ще не розумів що причина саме в струмі понад 10А.

Якщо хтось розуміє від чого такий глюк і як його позбутися - дайте знати.

Змінено користувачем Dmode
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, Dmode сказав:

Якщо хтось розуміє від чого такий глюк і як його позбутися - дайте знати.

1-wire йде витою парою? Кабель екранований?

Дуже схоже на EMI (Electromagnetic interference) і якщо заміна дротів не допоможе, то врятує тільки перехід на завадостійку передачу сигналу, наприклад RS485 на порядок стійкіший, ніж 1-wire.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, volomoto сказал:

1-wire йде витою парою? Кабель екранований?

Так вита пара екранована. Пробував заземлювати екран не допомогло.

26 минут назад, volomoto сказал:

врятує тільки перехід на завадостійку передачу сигналу, наприклад RS485

А екранування дротів від акумів до інвертора алюмінієвим скотчем може щось дати? Або максимальне скорочення довжини дротів, якщо перенести інвертор вниз до акумів...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...