Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

15.07.2024 в 08:35, boshetyn сказав:

певні відомі персонажі зразу пропонують купляти дею або аксіому.

 

хоча "теорію вижившого" не читали мабуть....

повмерок в сервісах багато, бо їх і купляють тонни.

Дивно, але Дея теж час від часу в дефіциті. 
@dneprstab, то дійсно повмерів в сервісах більше лише через те, що їх купують більше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще одна з теорій( окрім поганої якості збірки\проектування), чого по сервісам багато повмерок - це те шо це сегмент мамкіних інженерів.

 

людина, яка має бабло на аксіоми\деї(мій кум наприклад) - як правило (як мій кум) бере "під ключ" у людей які може хоть шось розуміють і система налаштована середньонормально (правильно виставлені пороги заряду, відключень,захисту)

 

Повмр та інший трьохсотбаксовий китай то сегмент "ясам зроблю" (це про мене).  Інвертор їде вже другий місяць, а я все ще читаю як його правильно все зібрати\налаштувати, і мабуть ще й 10 відсотків від всього матану не освоїв.

73% людей замовили, приїхало і підключають "ізкаропкі". а потім куча контенту на ютубчиах зі жменями вигорівших транзисторів.

Змінено користувачем boshetyn
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, boshetyn сказав:

ще одна з теорій( окрім поганої якості збірки\проектування), чого по сервісам багато повмерок - це те шо це сегмент мамкіних інженерів.

 

людина, яка має бабло на аксіоми\деї(мій кум наприклад) - як правило (як мій кум) бере "під ключ" у людей які може хоть шось розуміють і система налаштована середньонормально (правильно виставлені пороги заряду, відключень,захисту)

 

Повмр та інший трьохсотбаксовий китай то сегмент "ясам зроблю" (це про мене).  Інвертор їде вже другий місяць, а я все ще читаю як його правильно все зібрати\налаштувати, і мабуть ще й 10 відсотків від всього матану не освоїв.

73% людей замовили, приїхало і підключають "ізкаропкі". а потім куча контенту на ютубчиах зі жменями вигорівших транзисторів.

А ще факт, що то мабуть надійніша торгова марка, бо не дарма вони дають 5+5 років гарантії. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, boshetyn сказал:

а потім куча контенту на ютубчиах зі жменями вигорівших транзисторів.

я тут нещодавно на олх виставив купу барахла, серед якого було 3 роутери.... Всі три забрали різні люди в один день, самовивозом, у поспіху. І ще один не встиг. Я питаю - що, напруга скакнула?  І виявляється, що у всіх трьох випадках - щось намутили при підключенні інвертора (думаю, зустрічна напруга)

Змінено користувачем sly
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, boshetyn сказав:

людина, яка має бабло на аксіоми\деї(мій кум наприклад) - як правило (як мій кум) бере "під ключ" у людей які може хоть шось розуміють і система налаштована середньонормально (правильно виставлені пороги заряду, відключень,захисту)

Повірте мені, як тому, в кого фіксання кривих інсталяцій Дей "професіоналами" під ключ стало новим хоббі, що відносно часто там треш і угар.

Деє не має дитячих болячок, бо якщо інвестувати в написання хорошої прошивки (а це в тому числі вимагає хорошого контролю якості), то певний клас проблем зникає як такий. Звичайно, що в нього є баги в прошивці і "фіці", про які дізнаєшся тільки після довгих переписок із сапортом, але вони хіба створюють незручності, а не вихід з ладу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...