Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

В 26.05.2024 в 12:10, AndyS сказал:

то вона теж бере 60Вт з мережі 

це нормально

Змінено користувачем Star1111
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.05.2024 в 09:37, Микола Невзоров сказав:

А що у нього по шуму при роботі від мережі та акб?

Цей інвертор не для встановлення в квартирі. Шум буде заважати, це точно! В мене просто встановлений в гаражі під будинком, тому я його зовсім не чую. А знайомим поставив в коридорі приватного будинку, то за двома дверима трохи чути в спальню вночі. В нього немає режиму, коли вентилятори вимикаються зовсім, нажаль...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Інвертор почав блимати помилку 09 при роботі від main supply

Саме блимати, до того ж fault не горить

 

09 помилка плавного пуску шини

Це, наче , основна плата під заміну, але ж він працює

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 27.05.2024 в 10:47, sanyas15 сказал:

 

Цікаво, а цей інвертор вміє працювати з однією розеткою? Брати город коли є світло, потім переключив, і віддає з акб в неї, щоб працювала група, в яку входить ця розетка?

Змінено користувачем AleXkit
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купил такую сборку , на 3.5 квт + 2 батареи must на 100 ампер. По сравнению с 1.5 квт , что ранее пробовал, вообще не шумит. Но может это связано с тем что электрик подключил его через контактор. Вообще незаметно переключается от сети и обратно. На нем освещение, холодильник, насос скважины  , роутер маршрутизатор , сигнализация, камеры и розетки кухни, могу не надолго включить микроволновку. В целом все подходит, но есть вопросы, не нашел перечитав весь форум, извините если баян :

1. каким током заряжать батареи  ?  по умолчанию там стоит 60 Ампер

2. Какие тип батарей выбрать в настройках? AGM ? Если настройки пользователя то где их взять ?

3.  При зарядке батарей кажется что заряд уде полный и все деления, но диод зарядки все равно мигает, хотя в инструкции написано что должен гореть постоянно , что не так делаю ?

 

photo_2024-06-07_02-00-18.jpg

Сборка.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

05.06.2024 в 19:39, AleXkit сказав:

цей інвертор вміє працювати з однією розеткою? Брати город коли є світло, потім переключив, і віддає з акб в неї, щоб працювала група, в яку входить ця розетка?

Так (самостійно) не може працювати жоден гібридний інвертор.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.06.2024 в 19:39, AleXkit сказал:

Цікаво, а цей інвертор вміє працювати з однією розеткою? Брати город коли є світло, потім переключив, і віддає з акб в неї, щоб працювала група, в яку входить ця розетка?

Вхід інвертора підключається до мережі вихід  напряму до розетки (або до групи споживачів які треба резервувати). Інвертор постійно увімкнено - коли е мережа группа живится від неї та іде зарядка акумуляторів як що мережі немає группа живится від батарей (як що панелі підключені то воні теж приймають участь в живлені як що вистачає потужності), все перемикаєтся автоматично - всі подібні інвертори так працюють, навіщо щось вигадувати

Змінено користувачем Star1111
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Александр Блощицкий сказав:

каким током заряжать батареи  ?  по умолчанию там стоит 60 Ампер

2. Какие тип батарей выбрать в настройках? AGM ? Если настройки пользователя то где их взять ?

Это все читать в спецификации ваших батарей. Тут ж хз что это за батарея маст, кислотная, агм или не

Змінено користувачем ЯД
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот интересно, а есть какая то статистика что must например работает года 3 беспроблемно, а voltronic лет 7?))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЯД сказал:

Это все читать в спецификации ваших батарей. Тут ж хз что это за батарея маст, кислотная, агм или не

 

2 часа назад, ЯД сказал:

Это все читать в спецификации ваших батарей. Тут ж хз что это за батарея маст, кислотная, агм или не

батареи гелевые. выставил AGM . заряжает все ок , сначала чуть сильнее шумят вентиляторы, потом вообще перестает шуметь когда полоски заряда на 100 %. но сам диод мигает, хотя при полной зарядке должен гореть

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Александр Блощицкий сказав:

 

батареи гелевые. выставил AGM . заряжает все ок , сначала чуть сильнее шумят вентиляторы, потом вообще перестает шуметь когда полоски заряда на 100 %. но сам диод мигает, хотя при полной зарядке должен гореть

кислоту заряжают вроде в 2 этапа - заряд и насыщение. Может мигание - как раз режим флоат.

По току - обычно кислотные заряжают током 0.2 от объема. Во флоат режиме если не ошибаюсь просто напряжение чуть ниже. 

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЯД сказал:

кислоту заряжают вроде в 2 этапа - заряд и насыщение. Может мигание - как раз режим флоат.

По току - обычно кислотные заряжают током 0.2 от объема. Во флоат режиме если не ошибаюсь просто напряжение чуть ниже. 

 

просто насыщение почему то никогда не происходит

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, Александр Блощицкий сказав:

просто насыщение почему то никогда не происходит

А какие настройки у вас стоят для режимов зарядки?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, ЯД сказал:

А какие настройки у вас стоят для режимов зарядки?

какой именно пункт меню ? 

п. 2 зарядный ток 50 Ампер, п. 11 его повторяет

вид аккумулятор AGN

остальные все по умолчанию

какой пункт режим зарядки ?

сегодня свет был почти  целый день, мигает диод все равно, не слышу чтоб он заряжал что то

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Александр Блощицкий сказав:

какой именно пункт меню ? 

п. 2 зарядный ток 50 Ампер, п. 11 его повторяет

вид аккумулятор AGN

остальные все по умолчанию

какой пункт режим зарядки ?

сегодня свет был почти  целый день, мигает диод все равно, не слышу чтоб он заряжал что то

 

Откуда я знаю какие у вас пункты меню и настройки по умолчанию? То что касается зарядки - напряжение, время, ток

Да и откройте инструкцию к своему инвертора - в них обычно есть описание что значат мигающие или индикаторы 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.05.2024 в 09:37, Микола Невзоров сказав:

А що у нього по шуму при роботі від мережі та акб? 

Якщо вам хтось скаже, що у нього працює безшумно - не вірте, у квартирі почуєте обовʼязково.

Інша справа рівень шуму і як ви реагуєте на нього.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ЯД сказал:

Откуда я знаю какие у вас пункты меню и настройки по умолчанию? То что касается зарядки - напряжение, время, ток

Да и откройте инструкцию к своему инвертора - в них обычно есть описание что значат мигающие или индикаторы 

мигающий индикатор означает что заряд идет. инструкцию я выучил наизусть уже. почему мигает все не пойму, если бы понял, не писал бы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

07.06.2024 в 02:16, Александр Блощицкий сказав:

2 батареи must на 100 ампер

07.06.2024 в 02:16, Александр Блощицкий сказав:

1. каким током заряжать батареи  ?

Подивіться даташит батареї. У моєї гелевої батареї 100А*г максимальний струм заряду 25А. У вас 24В, для послідовного зʼєднання батарей це значення залишається. Не треба множити на два. 

07.06.2024 в 02:16, Александр Блощицкий сказав:

2. Какие тип батарей выбрать в настройках? AGM ? Если настройки пользователя то где их взять ?

Все має бути описано в даташиті батареї. 

07.06.2024 в 02:16, Александр Блощицкий сказав:

3.  При зарядке батарей кажется что заряд уде полный и все деления, но диод зарядки все равно мигает

Для свинцево-кислотних батарей останній етап заряджання «float charge» ніколи не закінчується. 

Змінено користувачем smotesko
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Александр Блощицкий сказал:

мигающий индикатор означает что заряд идет. инструкцию я выучил наизусть уже. почему мигает все не пойму, если бы понял, не писал бы.

Есть вероятность что инвертор питает себя от батареи, посмотрите клещами, в итоге пилит ее туда сюда по паре ампер

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.05.2024 в 09:26, Микола Невзоров сказал:

Скажіть будь-ласка, як шум під нагрузкою в роботі? В режимі мережі та батареї?

Навіть якщо байпас, під нагрузкою десь більше 300в вмикає кулера і гудить дуже гучно. Якщо ставити у жилому приміщенні то треба допілювати, я по інструкції цієї легенди робив:

 

Змінено користувачем Apustaja
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підкажіть будь-ласка, встановив powmr 1.5H, поки йде заряд батареї або споживання інвертор холодний(вентилятори справляють на ура), коли повністю заряджений і без навантаження корпус дуже гріється, особливо в верхній частині і в такому режимі за 3 години вентилятори не ввімкнулися ні разу, це норма чи такий ефект через те що встановив без запасу 50см зверху?

IMG_20240619_125004.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, isq123 сказал:

це норма чи такий ефект через те що встановив без запасу 50см зверху?

Вентиляторы у него по идее вниз дуют, а забор по бокам

А горячий это сколько? У меня не повмр но вентиляторы вроде включает при 45 градусов по внутреннему датчику, на ощупь тоже бывает тепленький учитывая что он в сарае стоит и там легко может быть 35-40 градусов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, mib сказав:

Вентиляторы у него по идее вниз дуют, а забор по бокам

А горячий это сколько? У меня не повмр но вентиляторы вроде включает при 45 градусов по внутреннему датчику, на ощупь тоже бывает тепленький учитывая что он в сарае стоит и там легко может быть 35-40 градусов

Нажаль точно перевірити немає чим, але в верхній частині звичайний вуличний термометр показує 50(максимум який є), на ощуп руку тримати можна але припікає. Нижня частина при цьому холодна(наскільки я зрозумів термодатчики там стоять якраз в нижній частині радіаторів)

Змінено користувачем isq123
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, isq123 сказал:

термодатчики там стоять

там наче їх немає... наскільки пам'ятаю, в повмр так і як в мене на маст інверторі - кулери тупо працюють при заряджанні та при споживанні вище якоїсь норми (в мене це 200 ватт).

А от додаткові контролери з термодатчиками - то я сам додавав... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 годин тому, sly сказав:

там наче їх немає... наскільки пам'ятаю, в повмр так і як в мене на маст інверторі - кулери тупо працюють при заряджанні та при споживанні вище якоїсь норми (в мене це 200 ватт).

А от додаткові контролери з термодатчиками - то я сам додавав... 

Ну якщо я не помиляюся то це і є термодатчики

IMG_20240621_120121.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...