Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!
Інвертор POW-HVM3.2H-24V. Користуюсь приблизно 2 місяці, без сонячних панелей, тільки інвертор з аккумуляторами, підключений до мережі.
Акумулятори - AGM (2 x 12В).

Вчора, після короткочасного виключення напруги в мережі (виключили і зразу включили) включився кулер і чомусь перестав вимикатись.
Струм у мережі - є. Навантаження на байпасі - не велике, близько 100 ватт.  Акумулятори заряджені (струм заряду показує 0А, і світлодіодний індикатор світить постійно, не блимає). Корпус холодний, повітря на виході кулерів (знизу) - теж досить холодне.
При цьому, вентилятор не вимикається вже цілу добу.
Вольтаж аккумуляторів на дисплеї показує 26.9 - 27В.
Спробував виключити інвертор (перезавантажити) - не допомогло.
Що це може бути? Що ще можна спробувати?
Допоможіть розібратись. Можливо хтось стикався вже з такою проблемою.
Дякую!

Змінено користувачем victoru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене допомогая повне відключення і включення інвертора - зняти зовнішню напругу і відключити батарею, просто кнопка не допомагає
Якщо дати білше 250 ватт нагрузки воно опять включить кулер...
Якщо дати шось типу 1000+ ватт - включить і опять не буде відключати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Александр Блощицкий сказал:

Телевизор 300 ватт Холодильник 250 ватт свет 50 ватт. Итого 600. 

а вот и нет. Я спросил про год и тип холодильника.

Старые холодильники могут иметь ту же потребляемую мощность, но стартовый ток такой, что не запустится. У отца два холодильника глушат генератор при старте блин.

По режимам - обычный холодильник жрет свои 60-80 ватт стабильно. Но фрост в режиме оттайки жрет до 360 ватт (у меня).

Телевизор 300 ватт? Интересно.. Что за телек такой. У меня здоровенный проектор + мощный ресивер жрут вместе 360 ватт.

Что-то в Ваших показаниях не сходится :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, mib сказал:

Забудьте холодильник, ну точнее это не приоритет в 4/4

а у Вас 4/4 все время? завидую. У нас и по 4 суток света не было. и режим 6/2 был ну очень долго. И хз что там дальше будет.

Лично у меня при покупке аккума холодильник с морозилкой были в приоритете. Это запасы продовольствия. А свет по всему дому - это уже бонус.

Это уже потом аппетиты выросли и насос подключил )

Мой опыт - батареи 180 ач 24в легко хватает для поддержания двух холодильников, освещения в доме, роутера, зарядок, комп 5 часов и насос. Сутки можно легко протянуть, потом запустить генератор.

Если экономить - мне бы хватило и 120 ач батареи (такая стояла изначально). Но это 24 в, не 12 если что.

Были мысли, что если было бы все плохо - на холодильники поставил бы механические таймеры. Не пригодилось.

Данный опыт - это два дома с одинаковыми инверторами и аккумами. Все одинаково, только на втором доме нет компа.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, mib сказал:

Мой 65й диагтнали потребляет 120 ват, но он уже почти какбеиезка, есть и 90 ват

В мене є телевізор не з лед підсвіткою а з ламовою, він їсть 250 ватт, (я його не резервую звичайно, але це не березка 65 року, а лсд 2007)

 

12 часов назад, mib сказал:

при своих 500 холодильник не резервирую но имею такую возможность

В мене 48 вольт 100 ач х4 холодильник котел та освітлення резервую завжди, комп'ютери, інколи телевізор, навіщо вони як що навить холодильника не ввімкнути?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vikingua сказал:

В мене допомогая повне відключення і включення інвертора - зняти зовнішню напругу і відключити батарею, просто кнопка не допомагає

Спробував відключити все, і аккумулятори.  Не допомогло.
Після включення мережі - включився кулер, пішла зарядка на аккумулятори (по індикаторах), хоча струм заряду 0А. Через декілька хвилин індикація заряду на світлодіодах - прининилась, але кулер не вимикається. При цьому, навантаження взагалі немає (відключив автоматом на виході інвертора).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.02.2023 в 09:14, poet сказал:

Вчора отримав батарею. На вихідних буду запускати. Вражень повні кишені. Пакування не гірше за Китай - спочатку не повірив шо виносять ту коробку, за габаритами, саме мені.
Сам вигляд батареї вражаючий - і металевий корпус, який зроблено не халтурно, і болтові з'еднання під 6-граннік, а не наскрізні саморізи і неприхована внутрянка прикрита орг-склом. Шини та кабеляки з палець товщиною дають впевненість що робили це як для себе. Естетично задоволений повністю - видно вкладену душу в продукт. Тепер головне шо б вона і прослужила так як виглядає.
 

B.jpg

Які враження від батареї? Замовив собі powMr 3000w 24v інвертор, але по lifepo4 ніяк не можу щось підібрати із бюджетом до 1 кілобакса. Потреба використовувати його як ДБЖ до офісу, потім можливо додам панелі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Apustaja сказав:

Які враження від батареї? Замовив собі powMr 3000w 24v інвертор, але по lifepo4 ніяк не можу щось підібрати із бюджетом до 1 кілобакса. Потреба використовувати його як ДБЖ до офісу, потім можливо додам панелі.

Виключно позитивні - на "глупі питання" продавець відповідае. На самій батареї наклейка з "даташитом" для внесення налаштувань в ручному режимі. Вчора під вечір запустив - поки на ньому котел + насос для теплого полу + скваженний насос, на неділі додам освітлення - бо треба перебирати щиток (повернув на нього окрему лінію). Скваженний насос стартанув без проблем - по мануалу він 1 кВт, по powMr показав 1,2. З котлом навантаження було 1,4. Зранку хата була тепла - навантаження по powMr 0,2 кВт - навіть не загудів коли відключили світло.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sly сказал:

а у Вас 4/4 все время? завидую. У нас и по 4 суток света не было. и режим 6/2 был ну очень долго. И хз что там дальше будет.

Да в основном было 4/4 но дней пять прям праздник какой то выключали раз в сутки и на 2 часа, вот прям сейчас опять выключили

3 часа назад, sly сказал:

Лично у меня при покупке аккума холодильник с морозилкой были в приоритете. Это запасы продовольствия. А свет по всему дому - это уже бонус.

У меня просто очень давно бесперебойник, и опыт показал что батареи разряжаются раньше чем холодильник начинает размерзаться, самое длительное было сутки, ну не считая конечно первого месяца войны когда ээ месяц не было, но у меня есть соседняя розетка она резервируемая, тоесть я могу в любой момент выключить телик и включить холодильник, но пока такой необходимости не было

Опять таки когда она появится то уже начнут садиться акб и в любом случае придется заводить генератор, вот в это время холодильник себе и наморозит

А так для холодильника в обычном режиме мне в сутки нужно 1,5 кВт*ч тоесть 150 ампер по 12 вольт, но как написал выше холодильник сам по себе является аккумулятором только холода

3 часа назад, Star1111 сказал:

В мене 48 вольт 100 ач х4 холодильник котел та освітлення резервую завжди, комп'ютери, інколи телевізор, навіщо вони як що навить холодильника не ввімкнути?

Телевизор и освещение, это комфорт, тоесть когда пропадает ээ вы в 90,% случаев не понимаете что он пропал, с теми же ноутами и зарядкой телефонов, это опять комфорт и не нужно переживать что они сядут

А холодильник может и так постаять, из дискомфорта только то что лампочка в нем не светится :-) начнет размораживаться переключу в соседнюю розетку 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, mib сказал:

это опять комфорт

да, это ключевое.

если есть возможность - аккумы по максимуму. И не надо переживать, что там с холодильником, телеком и т.п..

У меня на инверторе все, кроме стиралки, полотенцесушителя, кухонной техники и электрокотла, конечно.

И то, когда отключали ээ, ничего не мешало перевоткнуть хлебопечку или мультиварку на резервируемую розетку и продолжить процесс.

Я генератор заводил в последний раз месяца полтора назад... когда свет был у нас по 1,5-2 часа в сутки - я геной заряжал аккум.

P.S. как же я рад, что был ленив и не собрал щиток - все равно сейчас пришлось все перекидывать, делать еще одну нулевую шину и т.п..

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, victoru сказал:

Доброго дня!
Інвертор POW-HVM3.2H-24V. Користуюсь приблизно 2 місяці, без сонячних панелей, тільки інвертор з аккумуляторами, підключений до мережі.
Акумулятори - AGM (2 x 12В).

Вчора, після короткочасного виключення напруги в мережі (виключили і зразу включили) включився кулер і чомусь перестав вимикатись.
Струм у мережі - є. Навантаження на байпасі - не велике, близько 100 ватт.  Акумулятори заряджені (струм заряду показує 0А, і світлодіодний індикатор світить постійно, не блимає). Корпус холодний, повітря на виході кулерів (знизу) - теж досить холодне.
При цьому, вентилятор не вимикається вже цілу добу.
Вольтаж аккумуляторів на дисплеї показує 26.9 - 27В.
Спробував виключити інвертор (перезавантажити) - не допомогло.
Що це може бути? Що ще можна спробувати?
Допоможіть розібратись. Можливо хтось стикався вже з такою проблемою.
Дякую!

Дивно, але "само пройшло"...
Після того, як виключили електрику і акумулятори трохи розрядились, після включення електрики і після того як акумулятори закінчились заряджатись - кулери вимкнулись, так як і треба.  Тобто, це або це якась випадковість була, або процес заряджання акумуляторів якось виводить інвертор із такого стану.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, mib сказал:

А холодильник может и так постаять, из дискомфорта только то что лампочка в нем не светится :-) начнет размораживаться переключу в соседнюю розетку 

Холодильник постійно не працює як що він включився то це значить що температура піднялася та йому потрібно включитися, як що ви його переключити в сусідню розетку коли він вже почав разморожуватись, то він просто довше потім пропрацює и витрати будуть навіть більше ніж він би потрохи вмикався, та і для продуктів такі коливання не на користь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Star1111 сказал:

Холодильник постійно не працює як що він включився то це значить що температура піднялася та йому потрібно включитися, як що ви його переключити в сусідню розетку коли він вже почав разморожуватись, то він просто довше потім пропрацює и витрати будуть навіть більше ніж він би потрохи вмикався, та і для продуктів такі коливання не на користь

Это понятно, у меня несколько месяцев холодильник был включен через sonoff pow, собственно откуда я и знаю его потребление в 1,5 кВт в сутки ну или что он ест 90 ват после старта

В режиме 4/4 он после включения ээ рабоиает 2 часа не отключаясь, в штатном режиме работает 30-40 минут потом так же отдыхает

И если штатно у меня в морозилке -20 то даже если к моменту включения там -10 я пробоемы не вижу, но через сутки даже мороженное не подтаившее, возможно холодильник холодильнику рознь и у моего хорошая изоляция, скорее так и есть ибо испаритель у него на боковых стенках под пластиком, тоесть что бы он сам себя не грел во время работы изоляция должна быть достаточной

Я как бы не спорю и не навязываю свое мнение, каждый волен поступать как хочет, просто расчитывайте дополнителтных 150 ампер на сутки работы холодильника, но если у вас всего 100 то это только интернет и освещение вот в чем главная мысль

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, mib сказал:

просто расчитывайте дополнителтных 150 ампер на сутки работы холодильника, но если у вас всего 100 то это только интернет и освещение вот в чем главная мысль

Ну я не заміряв но на холодильнику написано 249 кВ ч в рік те це приблизно 0.7 кВт на добу, акумулятор 100 а/ч х 48 вольт х 0.25 = 1.2 киловати, на холодильник точно вистачить хоча ніхто добу не буде на акумуляторі бо є генератор, у нас більше ніж на 4 не вимикали поки що, один раз було 20 годин не було світла 2 раза вмикав генератор по 4 години решта на акумуляторах

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Star1111 сказал:

Ну я не заміряв но на холодильнику написано 249 кВ ч в рік те це приблизно 0.7 кВт на добу, акумулятор 100 а/ч х 48 вольт х 0.25 = 1.2 киловати, на холодильник точно вистачить хоча ніхто добу не буде на акумуляторі бо є генератор, у нас більше ніж на 4 не вимикали поки що, один раз було 20 годин не було світла 2 раза вмикав генератор по 4 години решта на акумуляторах

 

Ну вот вы сами по сути и ответили, что на сутки хапаса в акб нет, и генератор нужно запускать, почему в это время не дать поработать холодильнику

249 это по идее так же как у моего 360 если в него не заглядывать :-) по факту выходит 45 в месяц или 540 в год, но это без разницы

4-8 часов он даже не заметит отсутствие ээ и до суток в том числе продуктам ничего не будет, а потом акб сядут и придется заводить генератор

Я изначально емкость себе считал на 12 часов, и так что бы акб не разряжать ниже чем на 50% изначально было 300 ампер при нагрузке 17 ампер, когда в сарае похолодало и емкость акб упала добавил еще 200 итого по шильдикам получается 500 а/ч и нагрузка по клещам 17 ампер, бывает чуть больше бывпет чуть меньше грубо 15-20 ампер это все по 12 вольт в вашем случае нужно разделить на 4

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Star1111 сказав:

на холодильник точно вистачить хоча ніхто добу не буде на акумуляторі бо є генератор

Незнаю що лежить у ваших холодильниках, але гадаю 90% українців не мають ні генераторів, ні холодильників забитих "червоною ікрою", ну лежать там сало та яйця і вони ще місяць пролежать без електроенергії, навіть 100кг домашніх качок не перекриють ціну того генератора та геморою. За добу морозилка не розмерзнеться, а на більше не вистачить батарей, навіть не бачив щоб в АТБ працювали холодильники, хоча якісь там ДБЖ чи генератори до касси та освітлення підлючені. По статистиці наче більше 80% будинків газифіковані та мають водопостачання, в нас на весь район тільки один геной деренчить - той шо побудував новий будинок з газоблоку, з теплонасосом, свердловиною і всіма сучасними технологіями...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, normal сказал:

навіть не бачив щоб в АТБ працювали холодильники,

то спитайте, скільки викинули продуктів, коли тільки почались проблеми з ЕЕ.

Навіть у Сільпо (у нашому місті) уся м'ясна продукція пропала з продажу - бо просто пропадало все... навіть у вакуумній упаковці ковбаси з конденсатом йшли від тих відключень.

10 минут назад, normal сказал:

Незнаю що лежить у ваших холодильниках

пофіг що лежить. Мені важливо, щоб моя дитина не потравилася. І це варте і генератора, і аккума і інвертора разом взятих і вавіть більше.

судячи з Вашого посту - генератора у вас немає...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, mib сказал:

почему в это время не дать поработать холодильнику

Тому що як що холодильник може по вашому працювати один раз за 12 то чому він так весь час не працює?  Мабуть всеж таки е різниця з - 10 до - -20 раз в 12 годин коливання чи - 20 постійно підтримувати, може на око і не помітно но продуктам коливання точно не на користь.

Я вважаю що резервуари треба в першу чергу опалення та холодильник, освітлення то таке воно весь час не горить, інтернет я навіть не рахую в мене роутер та ону постійно включені і акумулятор швідче розрядится від споживання інвертора ніж роутера

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

гадаю 90% українців не мають ні генераторів, ні холодильників забитих "червоною ікрою"

І що? Мені рітуально спалити свій генератор?

Змінено користувачем Star1111
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, sly сказав:

судячи з Вашого посту - генератора у вас немає...

Та кажу майже ні в кого немає, що живити? Один роутер? Я навіть з ДБЖ його перевів на окремий акк, чи тарахтіти геной по бензину 50грн\година заради ковбаси? То краще я буду купляти кіло свіжої ковбаси кожні 4 години...

32 хвилини тому, Star1111 сказав:

Мені рітуально спалити свій генератор?

А хіба ваш гена комусь тут цікавий? Ви написали "ніхто" а не "я", перечитайте цитуту на яку я відповідав (у вас там може в кожного і по 3 генератора, а в нас 1 на весь район). Ну і давайте закруглятись з холодильниками, вибачаюсь за оффтоп

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, Star1111 сказал:

Тому що як що холодильник може по вашому працювати один раз за 12 то чому він так весь час не працює?  Мабуть всеж таки е різниця з - 10 до - -20 раз в 12 годин коливання чи - 20 постійно підтримувати, може на око і не помітно но продуктам коливання точно не на користь.

Каких то лет 20 назад у вас или у ваших родителей был холодильник домбас :-) там вы понятия не имели какая температура собственно я тоже не имел :-) и морозилка была внутри холодильной камеры, тоесть при каждом открывании двери происходили колебания температуры

26 минут назад, Star1111 сказал:

Я вважаю що резервуари треба в першу чергу опалення та холодильник, освітлення то таке воно весь час не горить, інтернет я навіть не рахую в мене роутер та ону постійно включені і акумулятор швідче розрядится від споживання інвертора ніж роутера

Ну как не горит, с 16 на улице зимой уже темно :-)

Да интернет это в среднем 7 ват :-) а ваш инвертор потребляет около 100 :-)

я честно говоря вообще не понимаю о чем вы спорите? У вас 100 ампер на 48 вольт, могу догадываться что запаса ваших акб вам хватаеи на 5-10 часов? 

Если про 5-10 часов я прав то о каком холодильнике мы говорим?

С Отоплением, такой же вопрос если у вас запас в Акб на 5-10 часов то о каком отоплении мы говорим, у меня за 4 часа температура падает на 0,2-0,5 градусов за 16 часов на 1-3 зависит от погоды, теплый пол да и сам дом по сути является аккумулятором тепла, холодильник холода, а бойлер горячей воды :-)

а вот отсутствие освещения это моментальный дискомфорт

Каждый из нас смотрит со своего места сидения, мне практика показывает что резерв холодильника не нужен, резерв отопления не возможен ибо электро котел, но освещение,интернет телик мне доя комфорта нужны, ноуты для работы ну и телефоны, готовим на газовой плитке точнее больше разогреваем но бывает и готовим

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, mib сказал:

а ваш инвертор потребляет около 100

Ну по паспорту 35, а по спостереженням до 60

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mib сказал:

акб вам хватаеи на 5-10 часов

Мабуть, я так довго не експерементував

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Star1111 сказал:

Ну по паспорту 35, а по спостереженням до 60

Возможно я перепутал ваш инвертор с этими холодильниками :-) у вас вроде 5 кВт 48 вольт? У них как правило хх 2 ампера по клещам

Только что, Star1111 сказал:

Мабуть, я так довго не експерементував

Я тогда даде не понимаю о чем мы спорим :-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...