Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шпакльоване приміщення в зимовий період

razormaz

Рекомендовані повідомлення

Всім Доброго дня. На даний момент маємо вже шпакльовані і готові до фарбування стіни в приватному будинку, будинок не буде опалюватися в зимовий період, стіни пошпакльовані старт ротбанд, потім ще якась мультифініш і фінішною шпаклівкою грінпласт.. Таке питання...  Чи можна в такому стані залишити до весни, чи треба обов'яково фарбувати, чи  грунтувати ? Підкажіть що робити ? Дякую!

Змінено користувачем razormaz
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, razormaz сказал:

Всім Доброго дня. На даний момент маємо вже шпакльовані і готові до фарбування стіни в приватному будинку, будинок не буде опалюватися в зимовий період, стіни пошпакльовані фінішною шпаклівкою грінпласт.. Таке питання...  Чи можна в такому стані залишити до весни, чи треба обов'яково фарбувати, чи  грунтувати ? Підкажіть що робити ? Дякую!

Мне строители категорически не рекомендовали шпаклевать без отопления, хотя их хлеб вроде.

Штукатурка стоит без проблем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, razormaz сказал:

Шпаклювання закінчили ще в вересні місяці..

 

Я очень рад, но я имел ввиду другое.

Мне сказали мои отделочники, что оставлять пошпаклеванные стены на зиму без отопления не хорошо.

Не проверял, поверил им.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, razormaz сказав:

Всім Доброго дня. На даний момент маємо вже шпакльовані і готові до фарбування стіни в приватному будинку, будинок не буде опалюватися в зимовий період, стіни пошпакльовані старт ротбанд, потім ще якась мультифініш і фінішною шпаклівкою грінпласт.. Таке питання...  Чи можна в такому стані залишити до весни, чи треба обов'яково фарбувати, чи  грунтувати ? Підкажіть що робити ? Дякую!

ІМХО. Забезпечити приміщення вентиляцією , і можна залишити як є. Як правило проблеми виникають за двох умов: відсутність вентиляції та волога в приміщені. 

18 годин тому, DimaF сказав:

Я очень рад, но я имел ввиду другое.

Мне сказали мои отделочники, что оставлять пошпаклеванные стены на зиму без отопления не хорошо.

Не проверял, поверил им.

А на ваше питання чому , що вони відповіли?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

А на ваше питання чому , що вони відповіли?

Честно уже не помню, но отложил до весны-лета, а осенью запустил отопление.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...