Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Резонансный фильтр

sigma_shig

Рекомендовані повідомлення

Наткнулся на Резонансный фильтр Читаю описание и натыкаюсь на интересную фразу 

Цитата

"Например, результаты независимых испытаний фирмой "ЭНЕРГОГАРАНТ", опубликованные на форуме строим дом."

Пытаюсь найти и не могу. Было такое?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, sigma_shig сказал:

Наткнулся на Резонансный фильтр Читаю описание и натыкаюсь на интересную фразу 

Пытаюсь найти и не могу. Было такое?

 

Ну ниче се.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може піти грошей збити)))

До речі, там же в тій статті є графіки , і такі так, мої. Хоча було то давно, я вже і забув що таке було

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я втомився доказувати але реалізувати не встиг, зробили інші:

А адептам секти правильного синуса нагадаю, що старий радянський феррорезонансник має власне споживання 50 Вт і ККД 80% 😉

Змінено користувачем porterlv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, porterlv сказал:

втомився доказувати але реалізувати не встиг, зробили інші:

А чого тоді мені дзвонять і просять щось дати до того інвертора щоб насос не гудів, бо гуде несамовито?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може, по причині страху і дискомформу від, власне, шуму? Людям не звичне викликає страх.

Ніхто не заперечує необхідність правильної форми напруги. Доказую, що не правильна форма не є критично небезпечною, попри гармоніки в звуковому діапазоні (шум) та більший нагрів ніж від синуса. У випадки біди можна і так, за виключенням окремих випадків.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, porterlv сказал:

Може, по причині страху і дискомформу від, власне, шуму? Людям не звичне викликає страх.

Ніхто не заперечує необхідність правильної форми напруги. Доказую, що не правильна форма не є критично небезпечною, попри гармоніки в звуковому діапазоні (шум) та більший нагрів ніж від синуса. У випадки біди можна і так, за виключенням окремих випадків.

Дак питання ж не віри чи то не віри. А чи візьмете ви на себе відповідальність у разі ящо той насос все ж навернеться в мороз -20 ?. Бо, скажи їм що не добре, то у них ще є час щось знайти краще, скажи що - не звертай увагу, і совєтчік крайній

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я згоден, що є такі ціркуляціонніки які будуть працювати на поганому синусі і навпаки. Але в мене, наприклад, холодильник відмовляється працювати від ДБЖ та генератора. Тобто він вмикається і видає алярм. Зараз я намагаюся знайти розв'язання цієї проблеми. Випадково потрапив на цей фільтр.

Але основне питання: для мене строимдом є досить авторитетним джерелом (з обмовками ) Ось я і намагався знайте, де ж цей форум тестував цей фільтр. Тому що я не довіряю усіляким словам та графікам на сайті виробника.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, sigma_shig сказал:

де ж цей форум тестував цей фільтр

ні де форум не тестував. я викладав десь тут результат і все на тому.

і чи ще є той вирбник. ХЗ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Ненавіджу "маркетолухів", які роздувають з мухі слона... 

Тобто, з графіків, як я розумію, це працювати буде. Але якщо таку схему ніхто крім цього виробника не пропонує, то не все так райдужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, sigma_shig сказал:

Дякую. Ненавіджу "маркетолухів", які роздувають з мухі слона... 

Тобто, з графіків, як я розумію, це працювати буде. Але якщо таку схему ніхто крім цього виробника не пропонує, то не все так райдужно.

Ну там э нюанси по потужності і не стабільності параметрів + да купіть норм інвертор і не займвйтеся отим усім.... десь так

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будь-який сигнал можна розкласти на гармоніки і ступінчаста "синусоїда" (вона ж "модифікована") — не виключення. В напруга в мережі в ідеалі має мати тільки одну гармоніку — 50 Гц, — на яку проектуються споживачі. Ступінчаста "синусоїда" також має 50 Гц, але це тільки перша гармоніка, а крім неї є ще купа всього зайвого.

Ота коробка є звичайним пасивним фільтром, який відфільтровує все, крім першої грамоніки, тобто 50 Гц. І тут є дві взаємопов'язані проблеми: АЧХ фільтра і термодинаміка. В ідеалі можна зробити дуже селективний фільтр, який пропустить те що треба, і не пропустить зайве сміття, але реально "не пропустить" — це значить перетворить в тепло. Тобто компоненти фільтра будуть попросту грітися і від того будуть змінюватись їхні параметри, а з ними і АЧХ всього фільтра. Тобто ви просто перетворюєте дорогоцінну енергію акумулятора в тепло, щоб в кінцевому результаті всеодно мати погану синусоїду.

Оцей варіант куди краще:

39 хвилин тому, Dalet сказав:

да купіть норм інвертор і не займвйтеся отим усім....

І та, асинхронний двигун циркуляційного насоса також є фільтром, який перетворює все, крім 50 Гц, в тепло.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну десь так я і думав. Тому зрозуміло, чтому цей фільтр розрахований на таку низьку потужність. І таку синусоїду тільки могила виправить

photo_2022-11-12_19-54-52.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sigma_shig сказал:

Ну десь так я і думав. Тому зрозуміло, чтому цей фільтр розрахований на таку низьку потужність. І таку синусоїду тільки могила виправить

photo_2022-11-12_19-54-52.jpg

Кросівоє 😁

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Dalet сказав:

чи візьмете ви на себе відповідальність у разі ящо той насос все ж навернеться в мороз -20 ?

Мені легше, я не продаю, і не даю гарантій. А просто висловлюю думку.

5 годин тому, volomoto сказав:

В ідеалі можна зробити дуже селективний фільтр, який пропустить те що треба

Тю, а якщо на вході нема того що треба? 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, sigma_shig сказав:

Ну десь так я і думав. Тому зрозуміло, чтому цей фільтр розрахований на таку низьку потужність. І таку синусоїду тільки могила виправить

photo_2022-11-12_19-54-52.jpg

Так поясніть розгорнутіше. Хто джерело, хто фільтр, що на вході?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, porterlv сказал:

Мені легше, я не продаю, і не даю гарантій. А просто висловлюю думку

Думка це гарно. Тим паче коли заинеї нема чим відповідати.

У нас вся держава так, всі висловюються, а як робити , то нема кому

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 годин тому, porterlv сказав:

Тю, а якщо на вході нема того що треба?

Як кажуть американці: shit in – shit out.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...