Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна допомога / консультація по облаштуванню в будинку каміно печі

@ndrey_Z

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, vsv-avto сказал:

Доброго дня! Є кілька питань : 1. жовтим я позначив перехід на більший діаметр. По паспорту 120мм, ви перейшли на більший діаметр ? у зв'язку з чим?. 2. Жовтим також  позначив регулятор тяги ( шибер) . То не Darco виробник? ( і взагалі, матеріали якого виробника використовували?) 3. Червоним позначив круглу та квадратну розету. Кругла розета то стандартна, а квадратна то хенд-мейд? 

Доброго дня! 

1. Ні, діаметр не змінюється. Це перехід з оносдойної труби на двухслойну трубу (димохід), частина що на вулиці.

2. Стосовно виробника - не знаю. Не вдавався в деталі. Всі комплектуючі від виконавця. Тай й робив коли почались обструлі, блекаут. Мені було все одно який там шибер, хотілось швидше мати резервний обігрів:)

3. Декоративна накладка зверху виконувалась майстрами власноруч. Труба входить під кутом в стіну, отвір овальний, тому підганяли по місцю. Потім фарбували. Стосовно накладки, що жовтим. Не впевнений. Труба вже була з ним. Гадаю що стандартний елемент.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
15.12.2022 в 17:17, @ndrey_Z сказав:

Вот так вышло

20221215_170143.jpg

Теж зіткнувся з подібною проблнемою, камін не планувався, ТП зроблені, а тепер хочу поставити піч. Люди, які це робитимуть відмовляють від підводу повітря: буде не красиво і на трубі конденсуватиметься волога. А у вас з конденсатом є проблеми? Вона просто металічна і пофарбована чи то чорне зверху то якесь утеплення? Чи є у вас назва цієї деталі і чи можете показати ще ближче цю деталь? На перед вдячний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 28.08.2024 в 12:25, Куркуль сказал:

Теж зіткнувся з подібною проблнемою, камін не планувався, ТП зроблені, а тепер хочу поставити піч. Люди, які це робитимуть відмовляють від підводу повітря: буде не красиво і на трубі конденсуватиметься волога. А у вас з конденсатом є проблеми? Вона просто металічна і пофарбована чи то чорне зверху то якесь утеплення? Чи є у вас назва цієї деталі і чи можете показати ще ближче цю деталь? На перед вдячний.

Доброго дня! Труба оцинкована, не фарбована. Одягнута в щільний чорний чорний утеплювач. Кран приклепаний до труби після одягання утеплювача. Фото додаю. Як видно конденсат зʼявляється на крані лише. Небагато його. Якщо користуватись регулярно то його й не видно. Краплі бачив лише коли пару днів піч стояла без роботи.

P.S. Можливо як не ставити взагалі кран то й зовсім не буде того конденсату

IMG_2313.jpeg

Змінено користувачем @ndrey_Z
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, @ndrey_Z сказав:

P.S. Можливо як не ставити взагалі кран то й зовсім не буде того конденсату

ІМХО. А якщо взагалі не ставити ту трубу , то і конденсату не буде звідки взятись.

Тобто трубу підводу повітря закінчити на рівні стіни та поставити там решітку з жалюзями , щоб була можливість за бажанням перекривати доступ зовнішнього повітря в кімнату. Необхідне повітря для горіння піч візьме  з кімнати , в кімнату воно потрапить через трубу підводу повітря. 

Немає труби , немає проблеми конденсату.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 24.12.2022 в 14:29, @ndrey_Z сказал:

Облицювання стін робив власноруч.

Піч, усі матеріали та саме встановлення - замовляв unvent.kiev.ua. Все під ключ 59к.

Монтажом залишився задоволений.

 

Вітаю! Планую економічне оздоблення стін з газобетону навколо печі Plamen Tena яке буде в 15 см від бічної стінки і десь 25 см від задньої стінки печі. Як себе поводить Ваша гіпсова плитка на стінах, від нагріву з нею нічого не відбувається? У Вас приблизно яка відстань до стін? Гіпс дуже нагрівається? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vanja78 сказал:

Вітаю! Планую економічне оздоблення стін з газобетону навколо печі Plamen Tena яке буде в 15 см від бічної стінки і десь 25 см від задньої стінки печі. Як себе поводить Ваша гіпсова плитка на стінах, від нагріву з нею нічого не відбувається? У Вас приблизно яка відстань до стін? Гіпс дуже нагрівається? Дякую!

Доброго вечора! Ой я награвся з цією плиткою:) 2 рази перекладав. Перший раз клеїв на якісь супер круті термо рідкі цвяхи для камінів, то воно повідпадало одразу після добрячої протопки. Стінка нагрівається до 80-90 градусів якщо кочегарити та я підтримую слабкий вогонь бо дуже спекотно. Тому температура десь 60-70. 

Другий раз переклав на клей, вона тримається але місцями як стукаю є що відстала. Рятує шов. Він гарно все скріплює. Тому прямо радити гіпсову плитку для таких цілей на 100% не можу. Клей брав білий для теплої підлоги бо для кладки печей не знайшов білого. 
 

можливо коли класти на спеціальний (якщо знайдете або якщо колір не білий а класично сірий) то й по іншому буде тримати. По темам багато бачив що клінкероим оздоблювали, напевно він більш стабільний 
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую! Буду пробувати варіант керамогранітної плитки 120х60 см без клею - кріпити на алюмінієвий профіль.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...