Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Можно ли красить обои?

killakill

Рекомендовані повідомлення

Купили квартиру, денег сейчас в обрез. Поклеены виниловые обои дурацкого цвета. Можно ли из перкрасить? И если да, то какой краской?

Змінено користувачем killakill
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, killakill сказал:

Купили квартиру, денег сейчас в обрез. Поклеены виниловые обои дурацкого цвета. Можно ли из перкрасить? И если да, то какой краской?

Якщо шпалери були під покраску - вперед. Водоемульсійна фарба. 

Якщо звичайні - ні. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.11.2022 в 08:04, ngstil сказал:

Якщо звичайні - ні. 

Та чого ж ні? Воно звісно взагалі не за правилами, але вимахнутись так цілком можливо. 

Ну так, довговічність буде сумнівна, але на рік-два точно вистачить. 

Змінено користувачем Diablopc
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.11.2022 в 22:44, killakill сказал:

Купили квартиру, денег сейчас в обрез. Поклеены виниловые обои дурацкого цвета. Можно ли из перкрасить? И если да, то какой краской?

Якщо вони таки не під покраску, я б взяв ґрунт ескаро аквастоп (в пропорції ~1:10) і акрилову радіаторну емаль.

Поясню чому саме їх:

ґрунт - не знаю що вони в нього намішали, але цю дрянь навіть від скла важко відідрати,  так що за шпалери точно зачепиться. 

Радіаторна емаль - дешевий варіант тонкошарових фарб на водній основі з хорошою покривною здатністю. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Diablopc сказал:

Та чого ж ні? Воно звісно взагалі не за правилами, але вимахнутись так цілком можливо. 

Ну так, довговічність буде сумнівна, але на рік-два точно вистачить. 

Вимахнутися можливо, але як тільки ви їх намочите, тобто на несете грунт, або відразу фарбу, вони можуть розслоїтися, або просто відклеїтися від стіни. Є такий досвід в моїй роботі. 

Намагалися якось покрасити. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Diablopc сказал:

Якщо вони таки не під покраску, я б взяв ґрунт ескаро аквастоп (в пропорції ~1:10) і акрилову радіаторну емаль.

Поясню чому саме їх:

ґрунт - не знаю що вони в нього намішали, але цю дрянь навіть від скла важко відідрати,  так що за шпалери точно зачепиться. 

Радіаторна емаль - дешевий варіант тонкошарових фарб на водній основі з хорошою покривною здатністю. 

Шпалери частіше за все двошарові. Ви правильно пишете, що цей грунт потім не відідрати, але від верхнього шару, який при нанесенні об'ємної вологої масси просто відійде від першого шару, що приклеєний до стіни. Або обидва відійдуть, якщо шпалери промокнуть наскрізь. 

Фарба буде на шпалерах, але шпалери будуть лежати на підлозі великими купами. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.11.2022 в 09:01, ngstil сказал:

Фарба буде на шпалерах, але шпалери будуть лежати на підлозі великими купами. 

Ну скажімо так: хто не ризикує, у того шпалери не фарбовані 😂

Звісно такий сценарій можливий, але чому б не спробувати? Ціна питання ± півтори сотні (вартість 0,5л концентрату ґрунту) 

Якщо від нього не повідлітає, то фарбу вже точно витримає, т.я поперше в тій фарбі вологи на кожен шар буде менше ніж в ґрунті, а по друге сам ґрунт не дасть тій волозі на всю проникати в шпалери.

Лише одне "але" : сушити кожен шар не менше доби, щоб напевно вся волога випарувалась,  а не так як іноді доводиться те робити - за день три-чотири шари.

 

Змінено користувачем Diablopc
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Можна!!!

Мої батьки водоемульсійною фарбою пофарбували засалені вінілові шпалери на кухні. Вийшло відмінно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.11.2022 в 18:14, Diablopc сказал:

Ну скажімо так: хто не ризикує, у того шпалери не фарбовані 😂

Звісно такий сценарій можливий, але чому б не спробувати? Ціна питання ± півтори сотні (вартість 0,5л концентрату ґрунту) 

Якщо від нього не повідлітає, то фарбу вже точно витримає, т.я поперше в тій фарбі вологи на кожен шар буде менше ніж в ґрунті, а по друге сам ґрунт не дасть тій волозі на всю проникати в шпалери.

Лише одне "але" : сушити кожен шар не менше доби, щоб напевно вся волога випарувалась,  а не так як іноді доводиться те робити - за день три-чотири шари.

 

Я роздивляюся як майстер, який робить за гроші))) і якщо брати на себе відповідальність - я проти таких робіт. 

До речі, свати покрасили шпалери два тижні тому. (Початок грудня 2022). На ціх вихідних їду кляти нові. Начебто перший тиждень було все гарно. А потім стали відставати від стіни. 

Як грунтували (чи грунтували взагалі) як сушили і кількість часу - не питав. Посміялися і домовилися на вихідні зробити як треба))) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Yull сказал:

я б відсунула диван чи шафу і спробувала б. Мабуть від якості шпалер залежить. 

Можливо ви праві! 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...