Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Yokohama 225/70/16 на дисках

Firetuf

Рекомендовані повідомлення

Резина Yokohama Ice Guard G075 "225/70R16" на литых дисках SsangYong Rexton 2.7D.

Диски целые, резина пробег около 2 тыс. Износ протектора 0,3мм. Все на фото и видео.

16000 грн./комплект.

 

IMG_20221023_092903.jpg

IMG_20221023_092837.jpg

Змінено користувачем Firetuf
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Off: я чогось, мабуть, не розумію - в назві лише про гуму, хоча ІМХО акцент мав би бути саме на диски (раз продаж комплектом, на пересічне авто вони не стануть - а лише туди, де підходять по розболтовці/ступиці/виносу/діаметру/ширині диску). З мого досвіду - гума на дисках ніколи не продавалась, а от окремо (причому краще зазначати, що зараз колесо комплектом) - досить швидко і в + по ціні відносно того ж комплекта. Минулого сезону взяли батьку зиму на 16 литих дисках з Кемрі, 15 діаметр на сталі з Королли (як аргумент - з оригінальними ковпаками, за які інколи просять дуже нехило) окремо продали дорожче. Ну і в цьому сезоні  продавав 15" колеса з Nissan, натомість взяв 17" Borbet, правда з древньою гумою, теж в + по грошах. Замість АП

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 31.10.2022 в 22:46, Offroad сказал:

Off: я чогось, мабуть, не розумію - в назві лише про гуму, хоча ІМХО акцент мав би бути саме на диски (раз продаж комплектом, на пересічне авто вони не стануть - а лише туди, де підходять по розболтовці/ступиці/виносу/діаметру/ширині диску). З мого досвіду - гума на дисках ніколи не продавалась, а от окремо (причому краще зазначати, що зараз колесо комплектом) - досить швидко і в + по ціні відносно того ж комплекта. Минулого сезону взяли батьку зиму на 16 литих дисках з Кемрі, 15 діаметр на сталі з Королли (як аргумент - з оригінальними ковпаками, за які інколи просять дуже нехило) окремо продали дорожче. Ну і в цьому сезоні  продавав 15" колеса з Nissan, натомість взяв 17" Borbet, правда з древньою гумою, теж в + по грошах. Замість АП

Дякую. Просто сезон "зима", і хто в темі, той зрозумів, що таке "резина+диски".)))

Продано. 

Прошу, тема закрита!!!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • Dealer закрив темі
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...