Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як заштукатурити металеву перемичку над вікном?допоможіть

Николай Костюк

Рекомендовані повідомлення

Всім доброго дня/вечора!

Підскажіть будь ласка,роблю потихеньку сам ремонт і зтикнувся з такою проблемою - металева перемичка над вікном,а саме як на ній зробити відкос/заштукатурити?

Штукатурка ж до металу не прилипне

Сітку хіба що приварювати

що робити не знаю(

Може хтось вже таке робив?

фото прикріпивCF30A091-6CC6-4DD4-AD1E-1844818511DF.thumb.jpeg.9b14d5c83a211531944a11fcb185a8f3.jpeg

Змінено користувачем Николай Костюк
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Штукатурка прилипне до металу на ура. Для страховки саморізами прикріпити сітку до металу.

В штукатурку я додавав клей для утеплення дешевий. 

Змінено користувачем yur43
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 25.09.2022 в 20:34, yur43 сказал:

Штукатурка прилипне до металу на ура. Для страховки саморізами прикріпити сітку до металу.

В штукатурку я додавав клей для утеплення дешевий. 

Теж думав прикріпити сітку

Напевно так і буду робити

дякую за відповідь)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І буде та забухтівша штукатурка висіти на сітці.Нафіг там ніяка сітка не потрібна,просто обмазуєте плиточним клеем рапатими ляпами,можно й зубчастими шпателем помалювати в різні боки,і на наступний день штукатурите всплошну з усією стіною.Таких откосів таким макаром я зробив багато сотень метрів,навіть і в своєму будинку.

Якщо дуже хочете перебздіти,та маєте лишні гроші, таки можете зверху лупанути сітку,але не звичайне проволочне гівно,а ромбовидну просечно-витяжну.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
27.09.2022 в 09:57, мастерок сказав:

І буде та забухтівша штукатурка висіти на сітці.Нафіг там ніяка сітка не потрібна,просто обмазуєте плиточним клеем рапатими ляпами,можно й зубчастими шпателем помалювати в різні боки,і на наступний день штукатурите всплошну з усією стіною.Таких откосів таким макаром я зробив багато сотень метрів,навіть і в своєму будинку.

Якщо дуже хочете перебздіти,та маєте лишні гроші, таки можете зверху лупанути сітку,але не звичайне проволочне гівно,а ромбовидну просечно-витяжну.

Шановний Мастерок, скажіть, будь ласка,

1. чи потрібно грунтувати металеву перемичку перед нанесенням клею?

2. І чи можна те ж саме робити з бетонную перемичкою - нанести на неї клей гребінкою та штукатурити через день-два? І чи треба грунтувати?

3. Який має бути клей - якийсь дорогий Ceresit см 17 чи підійде і дешевий baugut?

Дякую за відповідь 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1,2-не потрібно,лише щоб не було порохів можно зволожити і хай висохне.Якщо є халявний бетоноконтак,то можно грунтанути лише ним,інщі грунтовка лише нашкодять.

3-в принципі любий,але краще той що для матеріалів с 0 водопоглинанням.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
19.06.2024 в 07:23, мастерок сказав:

1,2-не потрібно,лише щоб не було порохів можно зволожити і хай висохне.Якщо є халявний бетоноконтак,то можно грунтанути лише ним,інщі грунтовка лише нашкодять.

3-в принципі любий,але краще той що для матеріалів с 0 водопоглинанням.

Дякую. Ще зіткнувся з такою проблемою - верхня частина стіни цегляна, а нижня частина з білого каменю, по всьому периметру 1го поверху будинку. Фото додаю. Чи не порадите, як правильно було б зробити у такому випадку

1) нанести обризг 1:4 на все і далі штукатурити суцільно, чи вибірково на камінь нанести сильніший 1:3 чи навіть 1:1?

2) чи може краще набивати сітку на камінь і по ній штукатурити?

3) чи нанести плиточний клей тільки на камінь і зробити гребінку?

Чи не буде тріщин через стик різних матеріалів? Штукатурити планую розчином перший поверх в санвузлах 1:4 суто цпс. В житлових, де цегла - цементно вапняною 1:0.5:5 або 1:1:6 (цемент, вапно, пісок). Другий поверх з газоблоку планую грунтувати двічі, на плиточний клей клеїти сітку, робити гребінку і по ній штукатурити 1:0.5:5 чи 1:1:5 (цемент, вапно, пісок).

IMG_20240726_102308074.jpg

IMG_20240726_102257750.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...