Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Зарядна станція для авто

gaset

Рекомендовані повідомлення

Добрий день,

 

В майбутньому хочу поставити в гаражі зарядні станції для авто. У зв‘язку із цим є питання. А саме - який має бути переріз жили? Ввводні: на будинок подається 16кВт три фази. Думаю ставити дві станції. Станції типу EVLink (може хтось порадить ще якісь варіанти?). Також планую їх під’єднувати до трьох фаз. І також друге питання. Якої оптимальної потужності краще брати станції у моєму випадку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну у той же теслы АКБ 85 кВт*ч, если расчитывать зарядить за 8 часов, получается нужна мощность 10,6 кВт (85/8)

10,6 кВт для однофазного подключения это 48 А (10600/220), если считать 10А на квадрат нужен кабель 5 мм2

а вот для трехфазного, с расчетом могу ошибатся, 10600/380=27,9 А на три фазы по 10А на фазу, получается нужен кабель 3*1 мм2

Поправьте, если не прав 

Змінено користувачем Enot123h
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если каждый день не ездить по 300+ км и не гнаться за ночным тарифом, то даже обычной розетки 16А (зарядка на 13А, чтоб не перегружать) более чем хватает
для европейки 3 по 16А более чем достаточно
для американки одна фаза 32А, больше нет смысла
 

если вдруг приспичило и нужно мгновенно зарядится - скоростных зарядок более чем достаточно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який номінал вхідного автомату у Вас?

16квт то мабуть 25А. Киньте 5х6 до місця розташування станції.

З приводу вибору самої станції. На змінний струм вибір залежить від функцій. Якщо суто лиш що заряджена то там можна все зовсім не дорого зробити.

 

В мене є і за 500$ зарядна, і за 200. І в 99% воно одне і теж. За 200 мені достатньо. Її задача прийняти авто і підключити до мережі. А параметри заряду в більшості все в авто регулюється

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...