Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Продам Тушканчик 2008гв

Фрай

Рекомендовані повідомлення

В зв‘язку з відсутністю можливості полювання (та й риболовлі також) не бачу сенсу тримати дві машинки.

589BD5CF-27F5-4465-9DA9-9DD710C1EFCE.thumb.jpeg.263f81f08e06546d2e73cd31ade7ac7a.jpeg

смішне фото

ходив на причал домовлятись за аренду кораблика, вікно не закрив, бо літо, а в цей час раптово налетіла гроза

і дружина не придумала нічого іншого як скористатись парасолькою. :grin:

A4B1BFD6-932B-44DF-AFF5-8DFA37DA3081.thumb.jpeg.14775f567eb6234bc608c5fc33ede3f8.jpeg

пробіг вже трохи більший, але не дуже

77C3E80B-9FBF-4720-BA33-91623019BB34.jpeg.50223b9473053fb80bbde6f2175a0f62.jpeg

 

 

Люк, шкіра, фаркоп, 2.0 бензин/газ, ГБО BRC, 4awd, все працює, але зовні трохи покоцаний, мені пофіг,

 бо пан мав його як засіб пересування та самохідну палатку і не дуже переймався за подряпини та коцики,

але був дуже прискіпливий до технічного стану і вчасно проходив усі ТО та ставив тільки оригінальні запчастини.

Отже, шановні, якщо хтось хоче за недорого придбати Hyundai Tucson 2008 року - телефонуйте тел 067 22О О5 77

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Dealer сказал:

А ціна яка у Тушкана?)

Оп-па, вибачаюсь, але я за це навіть не подумав. :pozor: 

завтра подивлюсь на авторіа, спробую оцінити.

шкода машину яка стоїть, не їздить, це як жінка яку ніхто не кохає, швидко старіє, хворіє, ржавіє.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Фрай сказал:

Оп-па, вибачаюсь, але я за це навіть не подумав. :pozor: 

завтра подивлюсь на авторіа, спробую оцінити.

шкода машину яка стоїть, не їздить, це як жінка яку ніхто не кохає, швидко старіє, хворіє, ржавіє.

сам так зробив. рік простояла і за 2/3 від ринкової куму продав. і мені не шкода і їм в радість було

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та я так колись одну машинку куму вже подарував у Черкаси, 15 років стоїть розібрана і на мені зависла.

Навіть на супутниковій карті видно. ))

Ні, Тушканчика прицінюсь та продам, якби не почала ржавіти то хай би була, а так шкода, може хтось хоче повний привід.

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, sly сказал:

какой расход на газу?

12-13  л/100 

3 часа назад, sly сказал:

На бензе - знаем )) у тестя такой.

Есть фото где расход 6 л/100, при скорости 60-70 ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, здрасьте!

как же вы без движка и коробки поедете? :p

но в принципе столько за него и хочу, только есть одна, так сказать нюанса, без задней шторки не продаётся, а она стоит ещё 3000$. :pardon:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

12-13  л/100 

Есть фото где расход 6 л/100, при скорости 60-70 ))

Фото и я могу сделать :) но сколько ни ездил на тушканах этого поколения, 2.0 на АКПП у меня жрал 14-16.

Был в отъезде месяц, уехал на дизельном Ситроене, у которого по городу на роботе расход 6, так по возвращении жена сказала, что тушкан конечно прикольный, но ну его нафиг, заправлять каждые три дня ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждому своё 

я тоже хотел взять что-нибудь экономное, дизель...

даже электричку присматривал, попробовал, не мое или не готов пока.

а потом плюнул и снова бенз, полный привод...

не знаю, вряд ли после стольких лет смогу рулить на недоприводе

4 АWD достаточно для того абы не думать о грязи, непрочищенной от снега дороге или просто объехать затор по...

и тд

а для этого надо быть готовым на расходы, а как иначе? По другому не бывает. image.gif.e8ca066fde0e7aed065de4c9bc015658.gif

За 6 литров?

да легко?

выехал на трассу, обнулил расход, включил круиз на 60-70 и ву-а-ля. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, Фрай сказав:

4 АWD достаточно для того абы не думать о грязи, непрочищенной от снега дороге или просто объехать затор по...

и тд

а для этого надо быть готовым на расходы, а как иначе? По другому не бывает. image.gif.e8ca066fde0e7aed065de4c9bc015658.gif

Бывает. Средний расход 6,9 л за 4 года на полном приводе.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дико извиняюсь, но как можно сравнивать пусть и старенькую, но машину с опциями облегчающими вождение и эконом-вариант с некрашенными бамперами? :unknown:

Я хоть и нищеброд, но на себе не вассерманил. pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Фрай сказал:

выехал на трассу, обнулил расход, включил круиз на 60-70 и ву-а-ля.

и на сколько терпения хватит? :)

я вот думал - да ну, до офиса 10 км всего, куплю жене БЧЖ и пофиг тот расход. А она потренировалась на тушкане и оказалось нифига не пофиг ))

 

а на трассе у меня сейчас на скорости 80-90  4,2 литра реальный :)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, sly сказал:

и на сколько терпения хватит? :)

Вы не поверите, каждый день вижу на автомагистрали немудаков на электричках, особенно Лифах, жыпах и кроссоверах идущих со скоростью до 80км.

Та ради бога, ну вассерман ты очередной, но сцуко!!! Стань в крайюю правую полосу и по ней иди, а не по второй или третьей. 

Сегодня нужен был "старичок" и засёк расход

310632CF-141E-484E-9180-DCA6838CA448.thumb.jpeg.6c1880c269bae368441b6379278e0cee.jpeg

В итоге по приезду на работу, а это уже по городу показал такой расход

459A1C46-28B7-4290-B4AE-DADBD1BC5BD1.thumb.jpeg.61dbb2da9d941d85680a5ce2893f1c1f.jpeg

Но это я никуда не торопился, со светофора як чамреный не подрывался, вальяжная езда.

если в обычной манере то конечно же будет больше.

Да, если по бензу то надо прибавить к показаниям 400-500грамм, по газу + 2,4 -2,5л

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, sly сказал:

Дороговасто, на фоне дизельных пригонок на риа по 8. А так по состоянию надо смотреть

Хм, давайте прикинем: 

 8 Х 57грн/л = 456 грн

13 Х 25грн/л = 325грн

————————————-

Разница, примерно 131грн pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

к тому же выбор горючки двух видов, а не одной.

Цитата

Почистил флуд...

Дякую, бо я понимаю когда критикуют по делу, к примеру, шо она поцарапанная, цвет неудачный,

а так извините, подвиньтесь.

кстати, там еще больше чем полбака «польского» бензина и литров 30 «польского» же газа.

Бонус! ))

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22.09.2022 в 20:48, Фрай сказав:

извините, подвиньтесь

За оскорбления извиняю, а подвигаться не собираюсь.

Заявление о том, что полный привод можно получить не иначе как за 14-16 л и надо быть готовым на расходы - не соответствует действительности.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, vadimv сказал:

За оскорбления извиняю, а подвигаться не собираюсь.

Шо, опять? :shock:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальный аппарат, да еще на газу. При цене газа 25 и бенза 48-50 особо актуальный.

Меня газ сильно выручил по весне. В Днепре был только газ на заправках.

8 часов назад, vadimv сказал:

Заявление о том, что полный привод можно получить не иначе как за 14-16 л и надо быть готовым на расходы - не соответствует действительности.

Ездить на ручке в городе и гордиться ПП моветон. Ну разве что, вы часто по ебеням мотаетесь.

Змінено користувачем Gitan
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Gitan сказав:

Ездить на ручке в городе и гордиться ПП моветон.

  ПП - это повод для гордости? Не знал. Думал это просто опция такая, иногда полезная.

9 хвилин тому, Gitan сказав:

Ну разве что, вы часто по ебеням мотаетесь.

Щас времена сами знаете какие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Аж ностальгія в мене по цій машинці, одна з небагатьох, що зачепила. А ще одна з небагатьох, де реальна витрата палива ніяк не корелювала з цифрами БК. Машина всім влаштовувала, крім витрати палива (була бензинка 2.0 4wd at). Фрай, я був відносно активним клубнем, цікавився витратою палива і на "ручці", але не пам'ятаю таких цифр в жодному бортжуналі. Витрату палива по заправкам не заміряли?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще за часів пєрєстройки і тотального дефіциту життя навчило мене заправлятись виключно до «під горловину». 
цей Тушкан обкатав на Мустанзі, а потім після поради колег з клубу перейшов на 92-й Мозирський.

не розумів тих хто лив супер-пупери і міняв свічки на 5-10 тис, бо я міняв виключно по регламенту і не тому що були проблеми, а тому, що не хотів їх мати. )

всі були однакового кольору, чисті і в робочому стані, тільки поправити зазори, до речі, десь вони всі й досі лежать в гаражі, можу віддати.

Погана якість палива навчила вибирати і заправлятись тільки там де нормальне пальне і бажано на тій самій колонці.

при цьому завжди записував кілометраж, потім купивна торпедо такий собі приборчик з цифрами, а потім просто скидав одометр і завжди підраховував реальну витрату.

завдяки вищевказаним звичкам (до повного два відстріли, та сама колонка, фіксація кілометражу і об’єм залитого палива) підрахунок був майже точний.

на Тушканчику вже писав:

Цитата

если по бензу то надо прибавить к показаниям 400-500грамм, по газу + 2,4 -2,5л

А що до

Цитата

але не пам'ятаю таких цифр в жодному бортжуналі

То все просто, маленькі цифри після виходу на трасу та, ну, дуже аккуратної їзди по місту, що зазвичай дуже важко робити постійно.

Хочу, одну річ я для себе виніс після рекомендацї по регулюванню клапанів - не давати оберти більше 3000 і з клапанами все буде ОК.

для їзди на газу це дуже важливо, особливо тим у кого ГБО не подібне BRC.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...