Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, irina1969 сказав:

 sergio Будете тягати на форум раша ресурси пійдете за кораблем

Тобто відверта кацапня, що глузує над пролитою кровʼю і горем українців вас не турбує, а бєзобідний Sergio, що деколи їм підтявкує, вас зачепив? Від костяничей вже тошнить, а ви все в толерантність граєте. 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, ОК, якщо ви вважаєте, що саме так повинен виглядати український форум, разом з костяничами, яких читають тисячи людей, і також читають ті, чиї рідні і близькі вже поклали свої життя, то хай буде.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, ozor сказав:

, а ви все в толерантність граєте

Цікаво, вчора, коли модератор в темі війни казав, що самі їжте гімно тих костяничів,  ви теж були таким наполегливим, як зараз до Ірини? 

Не подобаються косьяничі, чому не шлете скарги на його дописи? Я не карабкалась на броневик та не запитувала де очі модераторів, коли тут олбанець виклав посилання з лента.ру.  Мовчки написала скаргу та просила видалити це неподобство, що порушує законодавство України.  Та вже годину дивлюсь , як тут розігрується абсурд в дусі  "Свободу Деточкину". 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, allanek сказал:

ЗТ в межах законодавства. Щоб мати СЕС треба вкласти свої кошти. Ви ж , як паразит, тягнете кошти з держави. Те, що ви зараз не не на біржі праці, лише тому, що боїтесь, що вас вирахують та вручать повістку. До того, ви постійно тягнули кошти, навмисно не працюючи та отримували гроші з біржі праці. Звідки брались грошиі на це? З податків, які платять громадяни України. І я теж їх платила, поки працювала. Навіть з ЗТ я плачу податок. На цьому все, в вас тут свято мерзотників, тож святкуйте, щури.

Якщо забули, нагадаю, що  казала, що ви для мене такий самий щур, як і олбанець з обціфрованним.  Не хвилюйтесь, це безкоштовна інформація.

 

Допомогу по безробіття я теж отримував в межах чинного законодавства. 😏

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, sergio сказал:

Допомогу по безробіття я теж отримував в межах чинного законодавства. 😏

цього мені мабуть ніколи не збагнути. люди нічого не мають проти законодавства, яке дозволяє розумним використовувати його на свою користь, але щиро ненавидять розумних, які здатні те робити. при цьому свою нездатність використовувати можливості, яке надає таке законодавство, вони переводять в площину міфічних моральних цінностей, яких регулярно зрікаються під час чергової зміни влади :lol:

  • Лайк 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, sergio сказав:

Допомогу по безробіття я теж отримував в межах чинного законодавства. 😏

А що сталось, що зараз не отримуєте? Як таке сталось,  що дармові гроши мимо вас пливуть? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

цього мені мабуть ніколи не збагнути. люди нічого не мають проти законодавства, яке дозволяє розумним використовувати його на свою користь, але щиро ненавидять розумних, які здатні те робити. при цьому свою нездатність використовувати можливості, яке надає таке законодавство, вони переводять в площину міфічних моральних цінностей, яких регулярно зрікаються під час чергової зміни влади :lol:

Я про теж саме. ЗТ був прийнятий депутатами, щоб доїти держбюджет здається до 2030 року. 

Недавно тільки скандал був, що перераховували гроші за нібито поставлену з окупованих територій зелену електроенергію. 

Тут виявляється і папа римський не такий святий був, як говорять, якщо почитати спогади бувшого секретаря ватикану(забув, як прізвище) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, allanek сказал:

А що сталось, що зараз не отримуєте? Як таке сталось,  що дармові гроши мимо вас пливуть? 

А не отримую, я все також в межах , нового законодавства, яке обмежує виплату по безробіттю трьома місяцями. (І так вдалося пів року отримувати.) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, sergio сказал:

А не отримую, я все також в межах , нового законодавства, яке обмежує виплату по безробіттю трьома місяцями. (І так вдалося пів року отримувати.) 

не ведіться на провокації тих хто заздріть тій нещасній допомозі. краще розкажіть скільки всього треба здати в цьому році в школу? як вам бомбосховище?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

не ведіться на провокації тих хто заздріть тій нещасній допомозі. краще розкажіть скільки всього треба здати в цьому році в школу? як вам бомбосховище?

В школу на карімати в сховище здали по 50 грн. А ось решта... 

В даний момент сижу, завіз малого до репетитора з математики-300 грн /1, 5 год. Саме цікаве, що як раз мав би бути шкільний онлайн з математики (в них змішана система), так вчителька вже з ранку скинула повідомлення, щоб самостійно опрацювали нову тему. В них англійська спец школа, тобто п'ять інглішів в тиждень, але настільки донно, що записав  на курси англійської тричі в тиждень - 11 кг за семестр. Десь  з наступного тижня ще до репетиторки з укр мови піде, теж десь по 300 грн. Ось і прикидую, що підготовка до НМТ влетить десь з 50 тис грн. 

Я прекрасно вчителів розумію, псувати собі нерви з малолітніми довбодятлами за 8-10 тис в місяць, я теж би не став. 

Але замісць, щоб влаштуватися на роботу буду майже рік займатись  тим, що возити малого по репетиторах по різних кінцях Львова. 

Ну допустим, поступить в ВУЗ, там такаж халява, як в школі-мала вчиться на третьому курсі іноземих  мов, так розповідала, що вже одногрупниці позаписувались на мовні курси додатково🤦‍♂️

Получить диплом, а далі може статися те, що було в том посиланні, що потеряла модератор. 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ні, не тому ви не висмоктуєте гроши з біржі праці,  ви це знаєте дуже добре, бо жалілись на форумі. Тож брешить одне одному з обціфрованим та тим,  для кого ви безобідний.

Будете тягати на форум руськомирське лайно,  яке вам до вподоби споживати, буду посилати скарги в модераторську. Якщо вам за це ще і штрафні бали виписують, то добре, бо так і до бану докатитись. Ваш цинізм, коли ви бравуєте тут фотками з пляжного відпочинку в той час,  коли молоді хлопці гинуть в окопах, та не маєте нікого поряд, кому можна допомогти донатами, це огидна річ. Чим менше буде таких явищ на форумі, тим краще. Бо в житті не бачу такого лайна, тож і віртуал потребує гігієни.

Прихований текст

 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, sergio сказал:

 

Але замісць, щоб влаштуватися на роботу ....

 

 

Оце вас життя скрутило, що треба приймати такі нестандартні рішення...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, murava сказал:

Оце вас життя скрутило, що треба приймати такі нестандартні рішення...

За 10 років, що переїхали за місто по собівартості  проїждженого бензину вже квартиру можна було купити. 😟

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

В школу на карімати в сховище здали по 50 грн. А ось решта... 

В даний момент сижу, завіз малого до репетитора з математики-300 грн /1, 5 год. Саме цікаве, що як раз мав би бути шкільний онлайн з математики (в них змішана система), так вчителька вже з ранку скинула повідомлення, щоб самостійно опрацювали нову тему. В них англійська спец школа, тобто п'ять інглішів в тиждень, але настільки донно, що записав  на курси англійської тричі в тиждень - 11 кг за семестр. Десь  з наступного тижня ще до репетиторки з укр мови піде, теж десь по 300 грн. Ось і прикидую, що підготовка до НМТ влетить десь з 50 тис грн. 

Я прекрасно вчителів розумію, псувати собі нерви з малолітніми довбодятлами за 8-10 тис в місяць, я теж би не став. 

Але замісць, щоб влаштуватися на роботу буду майже рік займатись  тим, що возити малого по репетиторах по різних кінцях Львова. 

Ну допустим, поступить в ВУЗ, там такаж халява, як в школі-мала вчиться на третьому курсі іноземих  мов, так розповідала, що вже одногрупниці позаписувались на мовні курси додатково🤦‍♂️

Получить диплом, а далі може статися те, що було в том посиланні, що потеряла модератор. 

 

товариш з Харкова недавно дзвонив і жалівся що мала у випускному класі і він має великий сумнів у якості доступної там освіти. і можливості її в подальшому використовувати. очевидні рішення для них з суб'єктивних причин неприйнятні. зробив висновок що йому просто треба було пожалітися, а не почути пораду як щось змінити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, sergio сказал:

За 10 років, що переїхали за місто по собівартості  проїждженого бензину вже квартиру можна було купити. 😟

вам зараз мають аплодувати всі розумники хто 10 років тому вирішив що новобудова в Ірпенях-Бучах краща за панельку в столиці біля метро :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

товариш з Харкова недавно дзвонив і жалівся що мала у випускному класі і він має великий сумнів у якості доступної там освіти. і можливості її в подальшому використовувати. очевидні рішення для них з суб'єктивних причин неприйнятні. зробив висновок що йому просто треба було пожалітися, а не почути пораду як щось змінити.

Я теж ввалюю ці гроші, хоча розумію, що можливо в тому немає сенсу. Але колись забитий в голову міф, що діти мають  мати вищу освіту не дає спокою. 🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

вам зараз мають аплодувати всі розумники хто 10 років тому вирішив що новобудова в Ірпенях-Бучах краща за панельку в столиці біля метро :lol:

Ви будете сміятися, але на фініках є окрема гілка де Ірпеньськи ригі нарарюють там нерухомість, на що їм аргументовано оппонують, що гроші витрачені за добирання до цивілізації дуже швидко перевищить економію від купівлі нерухомості там. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочеш учиться - поди послужи :)

Зеленый ебанариум просто фонтанирует законодательными идеями в царині освітнього процесу

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, ozor сказав:

Ну, ОК, якщо ви вважаєте, що саме так повинен виглядати український форум, разом з костяничами, яких читають тисячи людей, і також читають ті, чиї рідні і близькі вже поклали свої життя, то хай буде.

 

Не шановний, не вийде у Вас делегувати мені своє бачення форуму...якщо мене хось не влаштовує я намагаюсь реально це виправити...скільки скарг Ви особисто на " констянтиночей" відправили? не для того мама квіточку ростила? Всі ті хто живе в розділі "війна" скільки скарг відправили коли бачать спам щоб допомогти? Це допомога не модераторам, а форуму....ні, всруся, а не вкорюся!!! Жодної допомоги цим прибічникам сатани((

Мій розділ взагалі ЛД, але коли я побачила, що потрібна моя допомога стала модерувати розділ війна, за що отримала купу лайна , обіцянку знайти мене ( адресу знають) і розібратись, мої фото, образи як жінка і т.п...це ж так весело для бидла, бо це може робити тільки бидло, але їм не зрозуміло що

а)  я вже досить доросла дівчинка щоб звертати увагу на це

б) просто гидую копирсатись, в цьому лайні , про що от прямо цими словами сповістила інших модерів

в) у мене є куди прикласти сили, нерви та свій час особливо  зараз...я не модерую розділ війна принципово, але чому я зараз прореагувала на допис з лента. ру, тому що це пряме порушення Закону України і форум може постраждати...все крапка

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.09.2023 в 12:01, US7IGN сказал:

мабуть з того що війна надовго і треба адекватно оцінювати та готувати мобрезерв.

Ну Ви й "адвокат". Законопроект на обговоренні. Всі зацікавлені сторони вичитують та вносять зауваження, якщо бачать ляпи або ще щось ... Який мобрезерв, коли будь-який дорослий може перевести дитину через кордон? Як цей законопроект може зменьшити кількість тих, хто  поїде навчатись, маючи бажання та можливості? Він просто додасть незручностей, про які і попереджають ... А причина в тому, що, наприклад, поляки не дозволяють дітями перетинати кордон для захисту від війни самостійно, Англія теж не дасть візу на в"їзд дитині до 18 років без хоча б одного з батьків/опікунів (дідусь/бабуся/тітка/рідна повнолітня сестра не підходить) ... Ноги ростуть звідси, а не Ваші фантазії ... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, sergio сказал:

Але колись забитий в голову міф, що діти мають  мати вищу освіту не дає спокою. 🤷‍♂️

ви ж тільки першу частину міфу запам'ятали. там було продовження що не всяка вища освіта є однаковою. і освіта здобута в Оксфорді трохи відрізняється від того що може запропонувати вінницьке відділення Донецького державного університету наприклад...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, murava сказал:

Хочеш учиться - поди послужи :)

Зеленый ебанариум просто фонтанирует законодательными идеями в царині освітнього процесу

 

Досвід Америки та Ізраілю ... В чому справа? Там написано, що тим, хто не служив, навчатись заборонять? А те, що дадуть привелеї, то це добре ...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, sergio сказав:

Недавно тільки скандал був, що перераховували гроші за нібито поставлену з окупованих територій зелену електроенергію. 

Я вже з рахунку збилась , скільки запитувала вас, чи ви дурний?  Через цей корупційний скандал ми, власники малих СЕС , теж отримуємо гроши з затримкою.  Та сквльки коштує кВт генерації від сонця в мене та скільки в великого бвзнесу, це несумісні ціфри.  На цьому все. 

 

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
1 минуту назад, US7IGN сказал:

Що знову не так? Дружбан в штатах донька в старших класах так каже що історія то найголовніший предмет там! Хоча не впевнений що історія саме України.

Як за допомогою цього предмета можна заробляти?! Хіба репетиторством під обов'язкове ЗНО. 

Змінено користувачем sergio
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...