Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Освітній процес в умовах війни

Firetuf

Освітній процес в умовах війни  

43 користувача проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.
  • Опитування закрито 31.08.22 в 20:51

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, Firetuf сказал:

Про минуле. По Києву 1 вересня відкрили двері близько 82% шкіл, по Київщині ще більше - 86%. Нижче навожу факти, щоб знову не писали дурню. 

Де посилання на факти?

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, OlaR сказал:

Де посилання на факти?

Інформацію, що надає посадова особа Голова ОВА, ви вважаєте за "не факти"? 

А можливо вам таки дійсно важко перевести кількість у відсотки? 489 vs 79? Навіть і при цьому, незброєним оком видно, що одне набагато більше, за інше))))) Це, вам, панночка, не дискутувати про політику)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

Інформацію, що надає посадова особа Голова ОВА, ви вважаєте за "не факти"? 

А можливо вам таки дійсно важко перевести кількість у відсотки? 489 vs 79? Навіть і при цьому, незброєним оком видно, що одне набагато більше, за інше))))) Це, вам, панночка, не дискутувати про політику)

Де і що надає? Де посилання на те, з чого зроблено скрін? Чому так важко його надати? І я казала про Київськи ліцеї, а не про область. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мда. Это писец. На мой вопрос классной роководительнице :,, Напоркуа в 10 - м классе 1, 5 мистецтва в неделю при 3-х🤦‍♂️математиках?!,"Ответила, что ребёнок должен разносторонне развиваться. Я смотрю Минобр нифига не сделал выводы с прошлогоднего ЗНО, когда матешу завалило 30%, при том, что она не была обязательна(так бы вообще 50%)

IMG-edbc731bf1f0741a8f9ccbe20b16f73b-V.jpg

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, sergio сказал:

Я смотрю Минобр нифига не сделал выводы с прошлогоднего ЗНО, когда матешу завалило 30%, при том, что она не была обязательна(так бы вообще 50%)

так то не в МО проблема мабуть. мій максимальний бал набрав по математиці. хоча не краще всіх навіть в класі її знав. як треба не вчити щоб зовсім не здати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, US7IGN сказал:

так то не в МО проблема мабуть. мій максимальний бал набрав по математиці. хоча не краще всіх навіть в класі її знав. як треба не вчити щоб зовсім не здати?

В мене мала не сдала, вісім завдань зробила(нам не обов'язково було)Просто не їде математика і все. Щось сто раз поясниш, глухо, як в танку. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, sergio сказал:

В мене мала не сдала, вісім завдань зробила(нам не обов'язково було)Просто не їде математика і все. Щось сто раз поясниш, глухо, як в танку. 

це ж діти! треба зацікавити. мої ще зовсім малими зрозуміли що до чого коли я на грошах показував. треба видати трохи грошей та періодично "позичати", віддаючи з відсотками. в кінці року вміння рахувати власну готівку на відмінно! потім вводити в обіг різні валюти. щоб коли дитина поїде за кордон не лупала очима на цінники, а в голові конвертувала.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

це ж діти! треба зацікавити. мої ще зовсім малими зрозуміли що до чого коли я на грошах показував. треба видати трохи грошей та періодично "позичати", віддаючи з відсотками. в кінці року вміння рахувати власну готівку на відмінно! потім вводити в обіг різні валюти. щоб коли дитина поїде за кордон не лупала очима на цінники, а в голові конвертувала.

В моїх дітей,, комунізм "😟, тож такий варіант не прокатить. Як підлітком був, навіть батьків не турбував, що, наприклад, камера на ровер нова потрібна. На пляшках нормально зароблялося. Часом навіть трояк після школи вдалося заробити. А зара... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, sergio сказав:

В моїх дітей,, комунізм "😟, тож такий варіант не прокатить. Як підлітком був, навіть батьків не турбував, що, наприклад, камера на ровер нова потрібна. На пляшках нормально зароблялося. Часом навіть трояк після школи вдалося заробити. А зара... 

Заховайте десь на видному місці гроші.А дітям скажіть що брати не можна🤦‍♂️ - ну як Вам начальник на роботі.Діти мають бути як батько☝️- інакше вважай даром жив.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, ЧортПобьєрі сказал:

Заховайте десь на видному місці гроші.А дітям скажіть що брати не можна🤦‍♂️ - ну як Вам начальник на роботі.Діти мають бути як батько☝️- інакше вважай даром жив.

Я ж написав, що" комунізм" . Тобто їм гроші не потрібні. 🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, sergio сказал:

Я ж написав, що" комунізм" . Тобто їм гроші не потрібні. 🤷‍♂️

дивний підхід до виховання...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, sergio сказав:

Мда. Это писец. На мой вопрос классной роководительнице :,, Напоркуа в 10 - м классе 1, 5 мистецтва в неделю при 3-х🤦‍♂️математиках?!,"Ответила, что ребёнок должен разносторонне развиваться. Я смотрю Минобр нифига не сделал выводы с прошлогоднего ЗНО, когда матешу завалило 30%, при том, что она не была обязательна(так бы вообще 50%)

IMG-edbc731bf1f0741a8f9ccbe20b16f73b-V.jpg

Все правильно, щоб було що рахувати, треба, щоб хтось ще й співав.

А то буде як у відгуку одного репатріанта про Ізраіль: країна, в цілому, непогана, тільки жидів багато.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

дивний підхід до виховання...

Практично від мене не залежить, принаймні в цьому аспекті... 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, sergio сказал:

Мда. Это писец. На мой вопрос классной роководительнице :,, Напоркуа в 10 - м классе 1, 5 мистецтва в неделю при 3-х🤦‍♂️математиках?!,"Ответила, что ребёнок должен разносторонне развиваться. Я смотрю Минобр нифига не сделал выводы с прошлогоднего ЗНО, когда матешу завалило 30%, при том, что она не была обязательна(так бы вообще 50%)

IMG-edbc731bf1f0741a8f9ccbe20b16f73b-V.jpg

В 10 классе уже идет разделение по направлениям. Те, что хотят много математики, в одни школы, а те, кто хотят много рисовать - в другие. А все, кому пофиг, остаются в обыкновенной школе, где всех предметов по чуть-чуть для общего развития. :)  Это мировая тенденция вообще-то.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, OlaR сказал:

В 10 классе уже идет разделение по направлениям. Те, что хотят много математики, в одни школы, а те, кто хотят много рисовать - в другие. А все, кому пофиг, остаются в обыкновенной школе, где всех предметов по чуть-чуть для общего развития. :)  Это мировая тенденция вообще-то.

Ну у нас типа спецанглийская. Но толку от этого нет. (Много нюансов. Хотя-бы к какой училке попадёшь.) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

Ну у нас типа спецанглийская. Но толку от этого нет. (Много нюансов. Хотя-бы к какой училке попадёшь.) 

до речі, з мовами простіше за все. школяру можна дивитись кіно, читати книжки та просто спілкуватись тією ж англійською. а от куди застосовувати теоретичну математику в побуті я не знаю. особисто у мене ніколи не було грошей, поскладаних в мішки, більше пальців на руках. :lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

до речі, з мовами простіше за все. школяру можна дивитись кіно, читати книжки та просто спілкуватись тією ж англійською. а от куди застосовувати теоретичну математику в побуті я не знаю. особисто у мене ніколи не було грошей, поскладаних в мішки, більше пальців на руках. :lol:

Завжди кладу свій заробіток в банки.Чим їх більше тим спокійніше на душі.Сьогодні вперше за пів року поклав як і раніше в літрову, шість місяців - тільки в майонезні😒.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ЧортПобьєрі сказал:

Завжди кладу свій заробіток в банки.Чим їх більше тим спокійніше на душі.Сьогодні вперше за пів року поклав як і раніше в літрову, шість місяців - тільки в майонезні😒.

Та я пару місяців, теж на депо не закидувався😟

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.09.2022 в 15:03, Invest-finans сказал:

Огромное спасибо за ваш очень ценный совет что делать учителю младшей школы. На следующей неделе обязательно передам ей что она должна делать и чего не должна. Думаю, хоть она и педагог, но ответ будет, скорее всего, непечатным. 

Сегодня, наконец, время совпало и мы встретились с моей знакомой. Я был прав. Если пропустить нецензурные выражения, то останутся лишь междометия. Она собирается писать заявление на увольнение, а директор уговаривает потерпеть хотя бы до нового года, так будто после нового года появятся новые грамотные, насоветованные учителя младших классов. Из шести учителей младшей школы, четыре преподавателя пенсионного возраста. Две дорабатывают год, выпускают третьи классы и уходят окончательно на пенсию. Кстати, по количеству учеников младшей школы учителей должно быть десять. 

Это выжимка из беседы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну все правильно. неправильно коли комунізм як рівномірний розподіл бідності. краще все ж таки нерівномірно розподілити знання тим, хто дійсно вартий навчання. державі непотрібні вчителі та багато хто ще. але держава це нарід. наріду потрібно чимось закинутись та щось поїсти. освіта для цього зовсім не потрібна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Invest-finans сказал:

Сегодня, наконец, время совпало и мы встретились с моей знакомой. Я был прав. Если пропустить нецензурные выражения, то останутся лишь междометия. Она собирается писать заявление на увольнение, а директор уговаривает потерпеть хотя бы до нового года, так будто после нового года появятся новые грамотные, насоветованные учителя младших классов. Из шести учителей младшей школы, четыре преподавателя пенсионного возраста. Две дорабатывают год, выпускают третьи классы и уходят окончательно на пенсию. Кстати, по количеству учеников младшей школы учителей должно быть десять. 

Это выжимка из беседы.

Для того, чтоб было по другому, учителям надо платить хорошо. А когда это не хотят делать ни государство ни родители, то имеете то, что имеете. В Киеве во всех лицеях есть благотворительные фонды, которые доплачивают учителям. Хотя сейчас и они не могут тягаться с частными школами, которые лучших все равно переманывают. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, US7IGN сказал:

ну все правильно. неправильно коли комунізм як рівномірний розподіл бідності. краще все ж таки нерівномірно розподілити знання тим, хто дійсно вартий навчання. державі непотрібні вчителі та багато хто ще. але держава це нарід. наріду потрібно чимось закинутись та щось поїсти. освіта для цього зовсім не потрібна.

Не тре казати за всіх. Коли більшості наріду навчання не потрібне, то той нарід, якому потрібно, збирається та все організовує. Ще й прихоплює дітей більшості, які хочуть навчатись, за допомогою різних грантів, безоплатних (або зі скидками) додаткових зайнятть та т.п.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, OlaR сказал:

Для того, чтоб было по другому, учителям надо платить хорошо. А когда это не хотят делать ни государство ни родители, то имеете то, что имеете. В Киеве во всех лицеях есть благотворительные фонды, которые доплачивают учителям. Хотя сейчас и они не могут тягаться с частными школами, которые лучших все равно переманывают. 

Кстати, об увеличении зарплаты, доплатах, поборах, подарках она никогда при мне не говорила. Она Учитель с Большой Буквы. Ей всегда нравилось учить детей. По этому у вас опять мимо. Хотя, возможно, вы просто делаете заявления опираясь на собственное видение - где б чего урвать. Но не все такие.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Invest-finans сказал:

Кстати, об увеличении зарплаты, доплатах, поборах, подарках она никогда при мне не говорила.

комфорт праці не тільки в зарплаті. особисто я дивуюсь коли в цій країні хтось працює офіційно. краще взагалі не працювати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...