Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ознаки розпирання стропилами мауерлату.

Віктор Кузь

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, andrey_ka сказав:

ПС...  На загальному фото не бачу вентиляційних грибків. Як у вас організована вентиляція піддахового простору?

у фронтонах під самим верхом є продухи-віконця. Через них протяг гуляє. Зараз просто прикрив їх бо вітер на другому поверсі. Не комфортно працювати. Як утеплю стелю то відкрию. 

2 години тому, andrey_ka сказав:

Якщо вони всі вигнуті дугою , то .....

Так і є. Затяжки лежать на брусі прикрученому до армопоясу. Зафіксовані посередині кутниками з двох сторін. І вони (видно оком) що трошки вигнулись вверх до конька. Відповідно потягнули за собою крокви. Як де. Десь більше, десь менше. Є такі крокви, що зверху ще є зазор пару міліметрів і вони рівні. В цих місцях і мауерлат не розтріскався.

Коли монтували сирий ліс то розумів, що може бути усушка, але не думав, що настільки. Бляха темна, нагрівається капець. Під коньком сауна. Ось і засушилося на тараньку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 години тому, Віктор Кузь сказав:

у фронтонах під самим верхом є продухи-віконця. Через них протяг гуляє. Зараз просто прикрив їх бо вітер на другому поверсі. Не комфортно працювати. Як утеплю стелю то відкрию. 

Це не те, я мав на увазі ось цю вентиляцію.

452444722_.jpg.385b7800b35b2667b35658cb101cc17a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 хвилин тому, andrey_ka сказав:

Це не те, я мав на увазі ось цю вентиляцію.

Супердифузійна мембрана на кроквах далі контрбрус 50х50мм на ньому обрешітка 30х100мм з кроком здається 25см, на ній металочерепиця з висотою хвилі 35мм. Над ринвами підкровельний простір закритий спеціальною сіткою від птахів. Зроблено два крапельники. До одного проклеєна мембрана, другий власне під бляхою. Зверху коньок із щилинами в палець. Під ним спеціальна перфорована снігозахисна лента. Між металочерепицею і мембраною мінімум 8см. Рух повітря йде від ринви до конька. А конденсат навпаки. В софіти у мене нічого не капає.

Крім того між мембраною і утеплювачем також буде вентзазор 5см на похилих ділянках утеплення.

Screenshot_20220810-215237.png

Screenshot_20220810-215119.png

Змінено користувачем Віктор Кузь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, Віктор Кузь сказав:

Зверху коньок із щилинами в палець. Під ним спеціальна перфорована снігозахисна лента.

А є фото як виглядає монтаж цієї стрічки?

І навіщо вони видумують ці приблуди. Адже достатньо щілини в палець.

https://www.youtube.com/watch?v=X7ZU5w1fGN0&ab_channel=АндрейСысоев

 

55 хвилин тому, Віктор Кузь сказав:

Крім того між мембраною і утеплювачем також буде вентзазор 5см на похилих ділянках утеплення.

Нафіга? Адже СДМ і задумувалась для того, щоб уникнути цього зазора.

 

09.08.2022 в 22:26, Віктор Кузь сказав:

Під коньком сауна. Ось і засушилося на тараньку.

І як фактор недостатня вентиляція черепиці. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, andrey_ka сказав:
11 годин тому, Віктор Кузь сказав:

Зверху коньок із щилинами в палець. Під ним спеціальна перфорована снігозахисна лента.

А є фото як виглядає монтаж цієї стрічки?

Власного фото немає. А монтується отак:

 

10 годин тому, andrey_ka сказав:

Нафіга? Адже СДМ і задумувалась для того, щоб уникнути цього зазора.

СДМ допускає монтаж утеплювача в притул. Допускає, а не рекомендує зверніть увагу. Але я так робити не хочу. Хочу посвітивши ліхтариком зверху в зазор бачити і контролювали стан СДМ та утеплювача, а також кровельної системи.

 

10 годин тому, andrey_ka сказав:

як фактор недостатня вентиляція черепиці. ІМХО

Жара на горищі. Під СДМ. Вентиляція між бляхою і СДМ достатня. Жодного разу не бачив щоб стікав конденсат.

lenta-konka-002-1000x1000.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Про результати вжитих заходів:

Домкратом піднімав коньковий брус і вставляв підкладки по 6мм. на опорні бруси.

Після цього трішина над вікном помітно звузилася. Встановлений гіпсовий маячок без змін.

Візуально зменшився прогин крокв. Особливо крайньої (за фронтоном над тріснувшим вікном).

З'явились зазори у місцях стиковки крокв над коньковим брусом. Тепер вони лежать вільно, не розпираючи одна одну.

Всім дякую за поради! 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...