Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Відпочинок в Албанії від час воєнних дій

sergio

Рекомендовані повідомлення

10 годин тому, sergio сказав:

 "Нет более жалкого зрелища

Є, мужчина що живе на подачки🤦‍♂️.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Є, мужчина що живе на подачки🤦‍♂️.

Каждый приспосабливается как может. 😼

Да и вообще у нас на западенщине менталитет такой:

"Пон 04 лип, 2022 12:36

   UA написав:В Киеве на 8000 вакансий 24000 резюме.
В Львове на 3000 вакансий 2000 резюме.
Отака куйня малята


по опыту львовского филиала скажу, что во Львове в этих 2000 резюме (в большинстве) указано примерно следующее: "хочу мало работать и много получать". Во всяком случае, до войны так было.
Чем горбатиться на дядю, куда проще взять бусик и возить сигареты в Польшу и ширпотреб с итальянской и польской едой обратно. На определенном этапе появляются связи на таможни и вырастают объемы. В таком режиме ты особо не напрягаясь зарабатываешь от косаря на старте, работая 10 дней в месяц.
Понятно, что так живут не все, но у всех там есть такие друзья/родичи и пример для подражания"

Так, что я продукт той среды в которой обретаюсь. 

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Так и запишем, вы отказываетесь от пенсии :) 

 

 Якщо я один раз не схожу в кафе - якось переживу.

Я собі на пенсію вже давно заробив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, sergio сказал:

Так, что я продукт той среды в которой обретаюсь. 

зараз описана класична модель поведінки підприємця/куркуля, з яким так наполегливо боролися кацапи. на сході вирощували тупе та слухняне стадо, яке буде ішачити на дядю та пити горілку весь інший час. в Кійов традиційно підтягувалось ближче село та авантюристи/кар'єристи зі всієї країни за грошима. все логічно та природньо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Kirill_Dnepr сказал:

а другие люди хотят, чтобы система была устойчива, и любой человек в этой стране был защищён. Чтобы он мог жить и не думать как он будет выживать на пенсии и что надо сделать какие то запасы на неё, придумать как ему выкрутиться.

ну це якась філософія свійської худоби - корова моєї бабці так думала. її годували, за нею доглядали, брали податки молоком, мобілізували молодих дітей на бійню, навіть після смерті принесла користь суспільству, а не була тупо спалена чи закопана. зате все життя стабільно, впевнено і навіть на вибори не треба було ходити :ROFL:

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

зараз описана класична модель поведінки підприємця/куркуля, з яким так наполегливо боролися кацапи. на сході вирощували тупе та слухняне стадо, яке буде ішачити на дядю та пити горілку весь інший час. в Кійов традиційно підтягувалось ближче село та авантюристи/кар'єристи зі всієї країни за грошима. все логічно та природньо.

В мене прабабця була з куркулів, і трохи бабця цієї жилки надала. На останній роботі викинули в металобрухт таку фігню🤦‍♂️(там 8 роз' ємів було) 😸Короче майже на бензину до Албанії вистачило. 

IMG_20220413_132441.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Kirill_Dnepr сказал:

Тогда будет по-честному.

ще скажи як в конституції написано - народу роздати землі та інші ресурси, а не забрати собі все і видавати людям ліцензії/податки на користування цим. я вже не кажу про все, що у державній власності перебуває. хоча можливо у всіх просто різне розуміння що таке чесно. якщо ти був достатньо сміливим, сильним та розумним, щоб начпокати всіх інших, то це теж в принципі чесно :ROFL:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, sergio сказал:

У мну пока лёгкий завтрак с видом на Корфу. 

IMG_20220708_081154.jpg

мої лайки  👍:ROFL:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, US7IGN сказав:

зараз описана класична модель поведінки підприємця/куркуля

Модель то описана, але ТС слідує трохи іншій моделі - паразита. Хай би собі до часу катався на Польщу і возив, цей вид «бізнесу» є всюди в прикордонних районах. Так потрібно ж всіх двічі на*бати ставши на біржу. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, outdoor24 сказал:

Модель то описана, але ТС слідує трохи іншій моделі - паразита. Хай би собі до часу катався на Польщу і возив, цей вид «бізнесу» є всюди в прикордонних районах. Так потрібно ж всіх двічі на*бати ставши на біржу. 

судячи з дельти отриманої допомоги/втраченого заробітку - сам себе поки що наїбав :ROFL:

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, outdoor24 сказав:

Модель то описана, але ТС слідує трохи іншій моделі - паразита. Хай би собі до часу катався на Польщу і возив, цей вид «бізнесу» є всюди в прикордонних районах. Так потрібно ж всіх двічі на*бати ставши на біржу. 

Нічого він нікуди не возив.То він бачив як хтось це робить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

Нічого він нікуди не возив.То він бачив як хтось це робить.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, US7IGN сказав:

 

Шикарний фільм.Очікуючи від Вас якоїсь міхалковщини , завжди знав що насправді...👍

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, US7IGN сказал:

зараз описана класична модель поведінки підприємця/куркуля, з яким так наполегливо боролися кацапи. на сході вирощували тупе та слухняне стадо, яке буде ішачити на дядю та пити горілку весь інший час. в Кійов традиційно підтягувалось ближче село та авантюристи/кар'єристи зі всієї країни за грошима. все логічно та природньо.

Десь в 14-15 році був в ЖЕКу, треба було  довідку в начальника підписати, сижу в черзі, мужик (розмовляв по російські) і баба на суржику, наскільки зрозумів біженці. Короче наш народ валить сміло, а ті між собою розмовляють, що мол то, зара зайти не можна, бо з сусіднього кабінету хтось зайшов, то начальник по телефону розмовляє. Під кінець їх, мало не насильно заштовхали в кабінет бо гальмували чергу. 

По суті показало весь рабскій менталітет- для них начальник ЖЕКа це напівбог, для наших це чувачок, який чомусь, ще не сидить за всі оборудки які він мутить на цій посаді(тобто практично зневажливе ставлення) 

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Нічого він нікуди не возив.То він бачив як хтось це робить.

Та я з 98 року до 02 року до Польщі два паспорта стесав від корки до корки. Шкода, що здав коли нові отримував. То десь 180 ходок(тоді ще наші погранці печатки теж били, тож швидше закінчувався) 

Змінено користувачем sergio
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, US7IGN сказал:

судячи з дельти отриманої допомоги/втраченого заробітку - сам себе поки що наїбав :ROFL:

??? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, sergio сказав:

Та я з 98 року до 02 року до Польщі два паспорта стесав від корки до корки. Шкода, що здав коли нові отримував. То десь 180 ходок(тоді ще наші погранці печатки теж били, тож швидше закінчувався) 

А де ж тоді весь дохід дівся?🤷‍♂️ Чи Ви як той яйцями займався- купляв по рублю, варив і продавав по рублю.А навар собі залишав🤦‍♂️.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, sergio сказал:

По суті показало весь рабскій менталітет- для них начальник ЖЕКа це напівбог

з іншого боку, саме величезна популяція баранів дозволила східним вовкам набрати їх силу ...

5 минут назад, sergio сказал:

??? 

кожен може заробити набагато більше ніж заробляє зараз. але деякі питають себе - а нахіба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

А де ж тоді весь дохід дівся?🤷‍♂️ Чи Ви як той яйцями займався- купляв по рублю, варив і продавав по рублю.А навар собі залишав🤦‍♂️.

В хатинку було вкладено, яку почав в 2007 році будувати. 

Я почав їздити бо коли в 98 році гривня впала з 1, 85, десь до 4, взяв і на всі гроші, що мав купив 2 короба WESTa по старій ціні. Вивіз перепродав. Тоді навіть не треба було заносити а Польшу, достатньо занести на нейтралку(в Щегинях на пішому), і там перепродати полякам вже мав пів бакса з блока. Тож брали с корещем блоків по 15, по десять скидували на нейтралці, решту перли до Польщі там вже мали по півтора з картона, +2 фляшки горілки. Короче 13-15 баксів за раз чистими виходило. Для розуміння коли,я по блату влаштувався на першу свою роботу в 99 році в мене ЗП була 88 грн~20$🤦‍♂️

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sergio сказав:

 Для розуміння коли,я по блату влаштувався на першу свою роботу в 99 році в мене ЗП була 88 грн~20$

В 99 - 20$?😭.Чи я щось забув чи що - молодий був все летіло але в мене було не менше 400 і це я тоді ще ніхто був.Щось ми про різний 99 рік говоримо...Точно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

В 99 - 20$?😭.Чи я щось забув чи що - молодий був все летіло але в мене було не менше 400 і це я тоді ще ніхто був.Щось ми про різний 99 рік говоримо...Точно.

я в 1999 на СТО за ніч 100$ інколи брав. коли терміново треба було прибрати сліди пригод водія на машині боса ))) фарба місцями сохла потім на сонце, але кого то турбувало :ROFL:

мабуть тоді я вперше і зрозумів що 100$ це завжди 100$, а творчість місцевого центробанку - для бідних :ROFL:

Змінено користувачем US7IGN
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ЧортПобьєрі сказал:

В 99 - 20$?😭.Чи я щось забув чи що - молодий був все летіло але в мене було не менше 400 і це я тоді ще ніхто був.Щось ми про різний 99 рік говоримо...Точно.

Это кем вы работали? В 99-м у нас в городе большинство зарплат 40-70 долларов. Гостинку можно было купить за 1500 долларов. В Киеве в строительстве 100-120. Товарищ прорабом тогда  работал-500 гривен или 120 долларов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ks6 сказав:

Это кем вы работали? В 99-м у нас в городе большинство зарплат 40-70 долларов. Гостинку можно было купить за 1500 долларов. В Киеве в строительстве 100-120. Товарищ прорабом тогда  работал-500 гривен или 120 долларов.

Тягав інтернет кабелі.Зараз важко згадати всі моменти з тих років.Але свій заробіток пам'ятаю точно.Першу гостінку в Києві купив за 7000$ на Шулявці в 2000р.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, US7IGN сказал:

з іншого боку, саме величезна популяція баранів дозволила східним вовкам набрати їх силу ...

кожен може заробити набагато більше ніж заробляє зараз. але деякі питають себе - а нахіба?

Просто ви написали про втрачену дельту доходу. 

Допустим в мене на руки було в середньому  8,5 кг(але на роботу я приїжджав на 10, часом перед обідом і годинки до четвертої) 

(Чесно кажучи ідеальна робота, щоб досидіти до пенсії,;але не зрослось з диром) 

На доїзд десь 2кг на місяць. Тобто чистими 6, 5кг.

Тепер на біржі 70% від ЗП(нараховано), але не знімається податок. Далі:

перші 90 календарних днів - 100 відсотків;

протягом наступних 90 календарних днів - 80 відсотків;

далі - 70 відсотків.

Тобто перші три місяці 7 з копійками, з врахуванням бензину я ще буду в плюсі до того, якби ходив на роботу, потім незначно менше. 

Буду мати купу вільного часу-дуже багато роботи біля будинку-десь до жовтня вистачить точно. 

Дебільний дир не буде псувати нерви(безцінно). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Відпочинок в Албанії від час воєнних дій
  • Dr.Yura закрив темі
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...