Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

А слабо всем Строимдомом скинуться на машинку?

Фрай

Рекомендовані повідомлення

В теме про войну наш форумчанин пишет с фронта:

 

Цитата

 

Юрий Киев

Всю цю тутешню кипучу енергію да в корисну справу... 

Позавчора замкомвзвода, який виконує обов'язки командира взводу, евакуйовував хлопця з відірваною кистю руки, роздробленою ногою і пошкодженим оком на розбитій Жигулі 9 бо іншої машини просто немає. На передку іншої машини немає у взводу. 

Людина мотається по позиціям на хламі кожного дня і нікому нема діла. 

Пікапи... Буси...Хамери...900 авто для дніпровського тро... 

А тро київське  ось так воює. 

Форумчани, порохоботы, зеленоботи і самі розумні - можете допомогти підрозділу і купити щось людське, чи краще далі з'ясовувати між собою відношення? 

 

Коллеги, неужели мы все вместе не сможем собрать на какой-нибудь транспорт?

а слабо на деле доказать, что цель у нас одна, общая - победа над врагом?
Кто-то может взяться за сбор денег, а тачку найдем сообща.

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, ozor сказал:

Щось не чутно в такий темах, як ламають списи фанати Зе і По.

Номер картки вже є?

такі запити дуже швидко вирішуються, якщо інформація нормально подана, ініціатор відомий і має довіру і одразу організовує процес, від збору до купівлі, ремонту і доставки в частину. 

А тут один клеймить всіх дописувачів, інший бере на слабо. Ви ділите людей теж не зрозуміло навіщо. 

На адекватний збір відгукнусь. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, loader сказал:

На адекватний збір відгукнусь. 

Не надо искать причины своего нежелания, не проще ли самому адекватно взять и организовать сбор и покупку?

Цитата: Юрий Киев писал:

Форумчани, порохоботы, зеленоботи і самі розумні - можете допомогти підрозділу і купити щось людське,

чи краще далі з'ясовувати між собою відношення? 

Я на себя взять не могу, у вас инициативы нет, время идёт, а батальон в котором находится Юрий Киев в горячем месте.

Есть еще вариант, шепните Порошенко или еще кому, может у кого-то знакомые волонтеры по машинам специализируются.

(Мои в основном продуктами занимаются)

 

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А який взагалі прайс за норм пікап типу л200 з пробігом 200+? Хтось знає? 2000-2010? Бо те, що я бачу на європейських ліз. аукціонах якось дисонує з тими цінами, що мені називали хлопці і дівчата волонтери в черзі на Шегинях. Там праворульки переважно, та все ж. На Ріа - космос, як на мене, напевно попит формує ціну)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні колеги!
я беру участь у допомозі там де маю довіру, десь і сам маю відношення до організації, але тут по різним обставинам не маю змоги займатися ще й цим питанням, тим більше збирати кошти на свою картку.

Мав надію, що хтось з форумчан хто не має обмежень візьме на себе і відкриє благодійну картку, а я також якось прийму участь.

Бо в мене зараз друзі там на передку і також багато питань.

Зверніть увагу у чому іноді доводиться готувати їжу

B8052497-D1EF-4E2A-8EE7-DC28C29B82DE.thumb.jpeg.16b8474fa2eb87b27cb772ca2cad6323.jpeg
 

звичайно, що це все можна вирішити, а от транспорт для підрозділу коли комбат мудак не просте питання.

Слабо когось збентежило?
То може самому на себе взяти і тоді не буде недовіри. Ні?

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...