Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Какой из последовательных ТЭН-ов сгорит первым

Levontay

Рекомендовані повідомлення

Я подключаю два ТЭН-а водонагревательных бака последовательно, и, опасаясь на случай осушения бака, хочу почерпнуть у мастеров опыта на предмет того - выдержат-ли сухой режим ТЭН-ы с половинчатой нагрузкой?

 

Если, при прочих равных условиях, один ТЭН на (пусть) два киловатта, а другой на один - какой (если) сгорит первым? Думаю - на котором больше мощность, вестимо - напряжение, вестимо - сопротивление, вестимо - меньше паспортная мощность, - логично?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як про Ома в школі говорили, прогуляли? Фізика, 8-й клас.

Попробуйте включити послідовно дві лампи різної потужності, буде наглядно 😉 . Не варто послідовно вмикати тени різної потужності.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Припустимо спрощено і наближено.  Два тени 1 і 2 кВт включені в 220 В. послідовно.

За Омом, 1 кВт має 48 Ом а 2 кВт = 24 Ом. При послідовному включенні струм в колі буде 3 А. а сумарна потужність 0,65 кВт.

На однокіловатному виділятиметься 0,43 кВт а на 2 кіловатнику 0,22 кВт. Так, першим згорить, той, що меншої потужності. Тут Ви праві.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а вообще, по опыту - на сколько нежны _мокрые_ ТЭН-ы без воды? - при какой процентной загрузке (мощность/напряжение) они обычно, держатся?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Levontay сказав:

Ну а вообще, по опыту - на сколько нежны _мокрые_ ТЭН-ы без воды? - при какой процентной загрузке (мощность/напряжение) они обычно, держатся?

Ні мокрі, ні сухі не призначені для роботи без води, це порушення умов експлуатації. Якщо у вас може бути ситуація осушення бака, то ставте захист тенів від сухої роботи.

Змінено користувачем volomoto
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...