Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Як нам живеться в Євросоюзі.

Музей

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, irina1969 сказал:

  раденький що дурненький ?(с)

))...пейте компот, не отвлекайтесь.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 місяці потому...

як на мене, то після того як багато людей побули в европах трохи довше ніж відпуска - в них змінилося трохи відношення як до цивілізованої Европи так і до України. Для мене особисто шлях в Европу був завжди не про гроші блага а про якісь загальнолюдські цінності, в цьому плані жодного розчарування )) але якесь враження від життя в декількох країнах з дітьми протягом цього часу склалося, як на мене нічого особливого, як мінімум якщо є достатній рівень доходів і там і там, якихось плюшок які би принципово робили життя там "іншим" я для себе не побачив.  

Шо стосується матеріального то як завжди, нема ніякої срібної кулі і ніколи не було, хто вчиться/працює/повезло той живе непогано шо тут шо там, всі в кого рівень доходів невеликий - не можуть собі дозволити багато чого шо тут шо там, корупція є і там, але в іншій, меньш помітній формі, сфера послуг в нас ну прям значно краще, країни де прям зовсім цивілізація завжди це компенсують конськими податками (як сказав мій знайомий там, який вже має пмж - ти спочатку заплати а потім розповідай цю байку про "зато я бачу куда воно йде"), чого там точно більше це стабільності і "впевненності в завтрашньому дні" та доступу до відносно-дещевих кредитів, багатьом це потрібно і є головним фактором. в Україні, як на мене, простіше, зрозуміліше, комфортніше, швидше. А так я би звичайно дуже хотів жити в Україні яка в ЕС, бо це комбінація плюсів як на мене того і іншого)

Чого там я точно не зустрів так це ниючих, мабуть бо нема вже куди звалювати на багатші села ))

  • Лайк 13
  • Дякую 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, standov сказав:

як на мене, то після того як багато людей побули в европах трохи довше ніж відпуска - в них змінилося трохи відношення як до цивілізованої Европи так і до України. Для мене особисто шлях в Европу був завжди не про гроші блага а про якісь загальнолюдські цінності, в цьому плані жодного розчарування )) але якесь враження від життя в декількох країнах з дітьми протягом цього часу склалося, як на мене нічого особливого, як мінімум якщо є достатній рівень доходів і там і там, якихось плюшок які би принципово робили життя там "іншим" я для себе не побачив.  

Шо стосується матеріального то як завжди, нема ніякої срібної кулі і ніколи не було, хто вчиться/працює/повезло той живе непогано шо тут шо там, всі в кого рівень доходів невеликий - не можуть собі дозволити багато чого шо тут шо там, корупція є і там, але в іншій, меньш помітній формі, сфера послуг в нас ну прям значно краще, країни де прям зовсім цивілізація завжди це компенсують конськими податками (як сказав мій знайомий там, який вже має пмж - ти спочатку заплати а потім розповідай цю байку про "зато я бачу куда воно йде"), чого там точно більше це стабільності і "впевненності в завтрашньому дні" та доступу до відносно-дещевих кредитів, багатьом це потрібно і є головним фактором. в Україні, як на мене, простіше, зрозуміліше, комфортніше, швидше. А так я би звичайно дуже хотів жити в Україні яка в ЕС, бо це комбінація плюсів як на мене того і іншого)

Чого там я точно не зустрів так це ниючих, мабуть бо нема вже куди звалювати на багатші села ))

Не зрозуміло, ви все ж таки повернулися, чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ozor сказал:

Не зрозуміло, ви все ж таки повернулися, чи ні?

так повернулися, причому якщо умовно рік тому ми розглядали варіант еміграції то зараз повернулися з чітким розумінням шо то не наше. хоч якийсь плюс від того

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

в Україні, як на мене, простіше, зрозуміліше, комфортніше, швидше.

ну тут кому що... поки в Україні будуть ділити українців на поганих та хороших, комфорту тут не буде...

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, US7IGN сказал:

ну тут кому що... поки в Україні будуть ділити українців на поганих та хороших, комфорту тут не буде...

я хз, я того тут не замічаю, може бо хороший ))))) (шутка) а от шо експат ти для місцевих завжди експат - то трошки відчувалося

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

ну тут кому що... поки в Україні будуть ділити українців на поганих та хороших, комфорту тут не буде...

доречи, бачив наприклад як серб в мого сусіда хорвата випитував як кудись пройти, склалося враження шо сусід його зараз прям тут прикопає, в нього аж скули зводило, а так мілейший дідуган, мою малу полуницею зі свого городу кожного ранку відкармлював. Тому як на мене то всюди +- однаково і справа в чомусь іншому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, standov сказал:

серб в мого сусіда хорвата

у них підстав любити один одного стільки ж, скільки у українця кацапа...

я маю на увазі що країна, в якій існують блок пости на території де не ведуться бойові дії, не може бути в принципі комфортною. ну і з військовим станом взагалі... але комусь дійсно на це пофігу. я ж кажу - у кожного своє уявлення комфорту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, US7IGN сказав:

ну тут кому що... поки в Україні будуть ділити українців на поганих та хороших, комфорту тут не буде...

Тобто, всеж таки Балі?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, US7IGN сказал:

у них підстав любити один одного стільки ж, скільки у українця кацапа...

я маю на увазі що країна, в якій існують блок пости на території де не ведуться бойові дії, не може бути в принципі комфортною. ну і з військовим станом взагалі... але комусь дійсно на це пофігу. я ж кажу - у кожного своє уявлення комфорту.

ну я би з вами погодився за інших обставин, в умовах війни я можу потерпіти 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

у них підстав любити один одного стільки ж, скільки у українця кацапа...

ну то я ж до того, що справа не в людях а в причинах скоріш за все, інакше би вони вже давно хороводи водили

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, standov сказав:

так повернулися, причому якщо умовно рік тому ми розглядали варіант еміграції то зараз повернулися з чітким розумінням шо то не наше. хоч якийсь плюс від того

Скажіть, будь ласка, Ви маєте в Україні власне житло, землю? А батьки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Музей сказал:

Скажіть, будь ласка, Ви маєте в Україні власне житло, землю? А батьки?

мені не подобається слово "маю", мені більш подобається американське "купив" ) Як мінімум в тому сенсі шо 1) витратив на це масу часу та сил 2) теоретично в більш просунутих країнах це може бути кредит до кінця життя

Змінено користувачем standov
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

теоретично в більш просунутих країнах це може бути кредит до кінця життя

саме тому наші і легші на підйом. навіть якщо зароблене - не шкода кинути бо ще заробиш. а життя проходить, тому

24 минуты назад, standov сказал:

в умовах війни я можу потерпіти 

нема сенсу бо можна не дожити. як дехто з тих, хто вирішив почекати в Криму або на сході за останні 8 років ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, US7IGN сказал:

саме тому наші і легші на підйом. навіть якщо зароблене - не шкода кинути бо ще заробиш. а життя проходить, тому

33 минуты назад, standov сказал:

та шось в мене інша "статистика", наші оце "моє" і до гробу, жалко кинуть, лягу кістьми. Тут колись була тема (може ще є) де схлестнулісь ті хто вкину останне, буду жерти мівіну але добудуюсь вчора та ті хто не згодні себе сильно обмежувати ради того шо можна купити чи продати. В нас в селищі дуже багато людей з окупації не виїхали саме тому що не захотіли залишати "своє"

 

 

7 минут назад, US7IGN сказал:

нема сенсу бо можна не дожити. як дехто з тих, хто вирішив почекати в Криму або на сході за останні 8 років ...

ну тут питання пріоритетів та мотивацій, це не та історія яка особисто мене якось принципово обмежує, мені навіть інколи приємно на блокпостах потрендіти, особливо якщо дівчата в формі )) а так звичайно в чомусь себе обмежувати заради того що для вас неважливо - дурість та просирання років життя, хнову таки повертаємося до того що справа може в причинах

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 годин тому, Музей сказав:

Сказочное...

Сказочное всі не потягнуть. Люди он з грошима повертаються. Значить не все там так однозначно.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, ozor сказал:

Значить не все там так однозначно.

та воно там як раз все досить однозначно і стабільно ) питання в тому що ми звикли трошки до іншого, крім того "чогось" там треба теж працювати шоб було норм, внезапно ))) Але так то всі тіж самі проблеми приблизно шо і тут + фактор того шо ти звик до іншого і ніхто, звичайно, не буде до тебе підлаштовуватися навіть за гроші, це може і нормально для молодих які можуть витратити 10 років на перебудову власної свідомості але в мене немає вже зайвих 10 років )

по нюансам 
в садочки - черги та по запису, "прііівет Ірпень"(с)
медицина та шо не космос по грошах та гірша за нашу за ті самі гроші, та шо краще (мабуть) та космос по грошам )

сфера послуг то окрема боль
тут звик що якщо тобі шось терміново потрібно то питання тільки в грошах, в европі то так не працює, там нічого термінового нема, в мене в малої відколовся зуб, дитина не може їсти спати, потрапити до лікаря можна лише за 3 тижні бо всюди запис та графік, свята, вихідні і таке інше, коли знайшли клініку де нас зголосилися прийняти, клініка доречі  зовсім не дешева по місцевим цінам, виявилося шо клієнто-оріентованість тупо нульова, дитина 5 років це не той клієнт на якого можна кричати та ставати в позу "ну то валіть якщо боляче"(с)
шось купити коли ти точно не впевнений шо тобі потрібно то прям квест, бо ніхто не буде вам нічого радити та консультувати, приходьте та показуйте пальцем на вітрину )
 

стосовно грошей, ну знімали ми житло не дуже дороге але й не дешеве в бабуські, в неї свій садочок вона там собі все вирощує, навіть картоплю, при тому що в неї ще є якісь соціальні виплати, скільки не казала але сказала шо нормальні по місцевим грейдам. При всьому тому вона живе дуже скромно, багато чого не може собі дозволити але "вивчила дітей трьох" і ото всьо. ну тобто це-ж не те ради чого треба все кидати, як на мене, бо це все може бути і тут

онлайн сервіси їх просто нема, я як останній дед ходів купляв ваучери на мобільнік в ларьок преси, пару разів купляв квитки на якісь штуки онлайн і на мене дивилися як нас інопланетянина на контролі з тікетами в телефоні.

платні дороги, з одного вони кльові/зручні, в тебе є траса де "140 не прєдел", а з іншого там немає жодного стовпа освітлення, якшо ти виїхав туди після заходу солнця - сам собі лох і буратіна, в такий час слід сидіти вдома та дивитися телек.

На цю тему читав дуже кльовий анекдот:
   німеччина: в зв'язку з економією вимущені вимкнути освітлення на автобанах
   інша европа: похер економію, в вас шо до того було освітлення на автобанах?

і таке всяке на кожному майже кроці, це не погано і не добре це тупо не звично та кидається в очі
тобто мабуть до всього цього можна звикнути за 10 років, але треба зрозуміти заради чого (ми от не зрозуміли) а по друге треба 10 років зайвих мати )

Мене завжди не покидало враження що я відкатився у вчора/позавчора але сите, в мене його ніколи не було) але відчуття шо то якось все не то і трошки крок назад, але з точки зору стабільності та впевненості то мабуть то шо треба, комусь

Змінено користувачем standov
  • Лайк 16
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З історії ВАУ, посиділи трошки у Відні (Австрія), місце фантастичне в плані рівня життя та зручності, все тупо як треба і майже всюди, космос в плані місто ідеальне для сімей із дітьми, з року в рік найкомфортніше місто за якимось там світовим рейтингом.
АЛЕ як тільки трошки заглибилися в не туристичні деталі шоб зрозуміти як воно на випадок залишатися - як тільки стало питання "окей а скільки ж я буду платити податків якщо умовно тут залишатися та робити якесь пмж та скільки мені потрібно на це працювати" то виявилося шо ну його той космос в пень, бо:
1) я стільки працювати не зможу фізично
2) якщо зможу то часу насолодитися точно вже не залишиться
3) за ці гроші податків я трошки сам собі зможу зробити космос де інде, зрозуміло не глобальний але бульбашку надую знатну )

АЛЕ як місто пожити відпочити якийсь час та витратити більше ніж заробляєш - ідеально

  • Лайк 10
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, DimaF сказал:

Не путайте туризм с эмиграцией.......(с.))

саме так, в мене є така країна, туристичне враження від якої я не захотів марати реаліями еміграції, най буде їздити у відпустку після перемоги)))

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

саме так, в мене є така країна, туристичне враження від якої я не захотів марати реаліями еміграції, нам буде їздити у відпустку після перемоги)))

Я еще с первой поездки в ЕС понял, что если ты не олигарх, то жить лучше в Украине, а путешествовать по возможности куда достанешь)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україні "на свої гроші"(с) дуже непогана країна ) ну звичайно якшо війну за скобки виносити, тобто ті хто тікають від війни то вже все інше не важливо. В мене кум виїхав з сім'єю в Іспанію (Барса), нарікань дуже багато але повертатися поки не хочуть бо дружина панічно боїться звуку вибухів і отого всього. На таких умовах вже не до аналізування "де краще"

Змінено користувачем standov
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, standov сказал:

ну звичайно якшо війну за скобки виносити

Да, конечно, без войны было довольно удобно в последние года.

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...