Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи витримає плита перекриття 500 кг?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Дано: стандартна пустотка 6 на 1,5 метрів. На відстані 2 метрів від початку і рівно посередині по ширині буде пробитий отвір д180 мм і викладено цегляний димохід загальною вагою 5оо кг. Питання: витримає плита цю нагрузку, не буде проблем?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Вомбат сказал:

На скільки варто зменшити вагу?

Можна зробити металоконструкцію, що би вагу рівномірно розподілити на три суміжні плити

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Вомбат сказал:

Дано: стандартна пустотка 6 на 1,5 метрів. На відстані 2 метрів від початку і рівно посередині по ширині буде пробитий отвір д180 мм і викладено цегляний димохід загальною вагою 5оо кг. Питання: витримає плита цю нагрузку, не буде проблем?

Ви можете послабити плиту,тому як дiрка/отвiр Ф-180, i ви прорiжете пару армо-"ниток"

I e варiант по другому,(з меншим навантаж.) е така "пята" пiд димохiд з подальшим набором П-цеглин,i повнiстью до закiнченя верха. Там 1м.п. важе -85/90кг , в три рази лекший за повнотилу цеглу. Як що такий варiант пiдходе як на фото, дам контакти.

34-0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А разве можно через пустотку вообще пускать дым / огонь? Насколько я знаю дымоход может проходить через пустотку, и пк в этом случае никак не связана с дымоходом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, volkoff сказав:

прорiжете пару армо-"ниток"

Абсолютно виключено - буду різати там, де арматури немає. Перевірив пін-пойнтером.
 

 

8 годин тому, Maryan_bhfz сказав:

Можна зробити металоконструкцію, що би вагу рівномірно розподілити на три суміжні плити

Це крайня плита. Хіба що сперти на стіну з одного боку і на сусідню плиту. Але це варіант, дякую.

 

1 годину тому, kovalenko сказав:

А разве можно через пустотку вообще пускать дым / огонь? Насколько я знаю дымоход может проходить через пустотку, и пк в этом случае никак не связана с дымоходом.

До плити буде металева труба, а зверху піде вже цегляна труба.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...