Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Почему ЗУБР сходит с ума при подключённом стабилизаторе

oam

Рекомендовані повідомлення

Имеем - Элекс Герц, врезан ДО электрощита.

В самом щите есть зубры, которые ранее выполняли минимальный защитный функционал, по отсечению верхнего и нижнего порога.

Но, после включения стабилизатора - они начали просто так, без скачков напряжение, без нагрузки даже - отключаться, каждые 10-15 минут в среднем.

Ессно были исключены из схемы, все прекрасно заработало, но мне интересна сама "механика" процесса - что с ними происходило и почему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, oam сказал:

Имеем - Элекс Герц, врезан ДО электрощита.

В самом щите есть зубры, которые ранее выполняли минимальный защитный функционал, по отсечению верхнего и нижнего порога.

Но, после включения стабилизатора - они начали просто так, без скачков напряжение, без нагрузки даже - отключаться, каждые 10-15 минут в среднем.

Ессно были исключены из схемы, все прекрасно заработало, но мне интересна сама "механика" процесса - что с ними происходило и почему?

Все просто. В сети ситуация изменяется каждые 10мс. ( А бывает и чаще)

То что вы не видите скачки или провалы, не значит что их нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Dalet сказал:

Все просто. В сети ситуация изменяется каждые 10мс. ( А бывает и чаще)

То что вы не видите скачки или провалы, не значит что их нет

почему это не происходило до установки стабилизатора

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, oam сказал:

почему это не происходило до установки стабилизатора

Потому что любой включенный прибор вносит в сеть свой отпечаток. 

Стабилизатор переключая обмотки вносит свое, и часто не очень хорошее влияние.

Разница между хорошо и плохо часто всего 1В.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може тому що Зубри здатні фіксувати тільки сінусоіду, а після стабів її просто немає, і навіть холодильник невзмозі запуститись від стаба. 

В такому випадку коректніше буде встановити РН тільки на мередеве живлення, а параметри стаба можна контролювати по його панелі. 

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorjk сказал:

Може тому що Зубри здатні фіксувати тільки сінусоіду, а після стабів її просто немає, і навіть холодильник невзмозі запуститись від стаба. 

В такому випадку коректніше буде встановити РН тільки на мередеве живлення, а параметри стаба можна контролювати по його панелі. 

тобто? як це після стабу нема синусу? а що стаб робить з синусом?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dalet сказал:

тобто? як це після стабу нема синусу? а що стаб робить з синусом?

 

Я всього висунув припущення. 

Було у мене декілька випалків коли холодильники не працювали від стаба, причому в байпасі запкскались і  робили нормально, а от в режимі стабілізації просто потухали. А іще були випадки, коли три однофазні стаби не хотіли працювати одночасно, просто вибивало мережу по КЗ. Я навіть консультуватись тут намагався, але толкової відповіді так і не отримав. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, igorjk сказал:

Я всього висунув припущення. 

Було у мене декілька випалків коли холодильники не працювали від стаба, причому в байпасі запкскались і  робили нормально, а от в режимі стабілізації просто потухали. А іще були випадки, коли три однофазні стаби не хотіли працювати одночасно, просто вибивало мережу по КЗ. Я навіть консультуватись тут намагався, але толкової відповіді так і не отримав. 

Герц і інший ступінчатий тиристорний не міняє синус, просто тому що нема в ньому чому там міняти, бо тиристор не працює ніде окрім нуля, бо якщо він буде працювати десь в іншому місці ніж в нулі, то то не на довго, да і питання було б в іншому, в барабанному гуркоті від стаба.

А то що десь щось не запускалося чи не працювало, то на все є відповіді, їх просто треба знайти, саме в кожному конкретному випадку - берем аналізатор мережі, і бачим що як і чого не так працює

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Dalet сказал:

Герц і інший ступінчатий тиристорний не міняє синус, просто тому що нема в ньому чому там міняти, бо тиристор не працює ніде окрім нуля, бо якщо він буде працювати десь в іншому місці ніж в нулі, то то не на довго, да і питання було б в іншому, в барабанному гуркоті від стаба.

А то що десь щось не запускалося чи не працювало, то на все є відповіді, їх просто треба знайти, саме в кожному конкретному випадку - берем аналізатор мережі, і бачим що як і чого не так працює

Ви коли небудь пробували підключати аналізатор мережі перед частотним перетворювачем, або заміряти струм в фаз кліщамиі, після нього? Ні, а я пробував. Маячня з вимірами  виходила іще та. Навіть виробники ПЧ пояснювати відмовлялись. 

А стаби, які вибивало по КЗ були СВЕНи, і чомусь ніхто з консультантів нічого пояснити так і не зміг, чи не захотів. 

 

Змінено користувачем igorjk
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Ви коли небудь пробували підключати аналізатор мережі перед частотним перетворювачем, або заміряти струм в фаз кліщамиі, після нього? Ні, а я пробував. Маячня з вимірами  виходила іще та. Навіть виробники ПЧ пояснювати відмовлялись.

 

Жах. Ще розкажіть про то як кораблі бороздять простори всєлєнной)))

Я пробував. Бо маю аналізатор в користуванні з 2006 року. Я що тільки не бачив.  Кліщами для того не користуюся, бо є аналізатор

Тому то так і пишу, бо знаю як працює воно. 

1 час назад, igorjk сказал:

 

А стаби, які вибивало по КЗ були СВЕНи, і чомусь ніхто з консультантів нічого пояснити так і не зміг, чи не захотів. 

 

Свени то не стаби, то затичка. Навіть далі нема сенсу про них розмовляти, бо то металобрухт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Dalet сказал:

 

Свени то не стаби, то затичка. Навіть далі нема сенсу про них розмовляти, бо то металобрухт

Відхилюся трошки від теми, і розповім історію із власного життя. 

Якось зламалась у мене пральна машина, вирішив купити нову. Прихожу в магазин, запитую у консультанта що порадить. Чувак радить Електролюкс за 25 штук, а у мене бюджет всього 8. Крутився я, вертівся, ну і вибрав пральну машину Беко, за 8. Консультант каже що то гівно, і прати не буде, але вона у мене вже працює третій рік. 

Ну, аналогія зрозуміла, сподіваюсь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, igorjk сказал:

Відхилюся трошки від теми, і розповім історію із власного життя. 

Якось зламалась у мене пральна машина, вирішив купити нову. Прихожу в магазин, запитую у консультанта що порадить. Чувак радить Електролюкс за 25 штук, а у мене бюджет всього 8. Крутився я, вертівся, ну і вибрав пральну машину Беко, за 8. Консультант каже що то гівно, і прати не буде, але вона у мене вже працює третій рік. 

Ну, аналогія зрозуміла, сподіваюсь. 

То ви собі брали, і вам за то себе якщо що. А коли людям робити, то у разі чого, ви ж несете відповідальність за вибір замість людини? Адже гроші не ваші

 

І Свен то не стаб, то затичка, або релейний, або сервопривод. Я сумніваюся що там хоть щось наближенне до Герца. 

Хоча, колись у китайців проскакували з дельта технологією вольтодобавки. От ті могли синус і міняти

 

 

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Dalet сказал:

То ви собі брали, і вам за то себе якщо що. А коли людям робити, то у разі чого, ви ж несете відповідальність за вибір замість людини? Адже гроші не ваші

Вибачте, але в варіанті ТС, з Зубрами,  я так і не прочитав кваліфікованої відповіді, чому без стаба РН роблять нормально, а зі стабом вимикаються.  Думаю що ТС на діагностику мережі навряд чи погодиться.  Так само як і мій замовник не погодився на експерименти зі Свенами, а просто їх викинув. 

Змінено користувачем igorjk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Думаю що ТС на діагностику мережі навряд чи погодиться.

дак а яку ви відповідь хочете почути без діагностики? чи ви своїм клієнтам даєто поради і ставите діагнози по телефону? ну ок, раз так, то мені дуже прикро за ваших клієнтів. Серйьзно.  Працюючи довгий час з проблемами мережі я вже давно не даю відповіді по телефону, хіба що припущення, про які і відписався одразу. І дільки  після діагностики проблеми можу дати поянення в чому там річ і що робити з тим.

 

 

1 час назад, igorjk сказал:

Так само як і мій замовник не погодився на експерименти зі Свенами, а просто їх викинув. 

ги, так і не взнавши причину, Ви не перешли на новий рівень знань, і тепер гадаєте щось там, і кажете  - яка різниця, то всі стаби такі. Але ж можна було розібратися, і знайти для себе відповідь, наприклад що не встабі діло а в мережі.... Мені б ноcа втерли тим.

 

 

1 час назад, igorjk сказал:

я так і не прочитав кваліфікованої відповіді

я думаю що якщо нема бажання то і не прочитаєте, бо кожен баче те що хоче бачити

Змінено користувачем Dalet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можна багато гадати чого воно так працює, а можна однин раз дізнатися істину. Ось наприклад. І тут би стаб чудив би не по дитячому, його б колбасило, і яку б Ви дали на то відповідь без аналізатора мережі?

Photo 24.09.2009 18 18 46.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, Dalet сказал:

і яку б Ви дали на то відповідь без аналізатора мережі?

Photo 24.09.2009 18 18 46.jpg

Я б відповів би, шо у мене магічний шар для ворожіння поломився 🙂, тому вибачайте дядьку я в то минуле і майбутне не зазирну...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Energon сказал:

Я б відповів би, шо у мене магічний шар для ворожіння поломився 🙂, тому вибачайте дядьку я в то минуле і майбутне не зазирну...

А АРС 150кВА казав що в нього 150Гц по входу)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаете ребята, вы не о том вообще спорите. Тут нет никакой технической проблемы. Тут есть я бы сказал философско-экономическая.
Логически - без стабилизаторов Зубры работают. Со стабилизаторами нет. Вывод - стабилизаторы говно. И шпарят в сеть какую то хрень. Нормальному человеку надо оборудование которое извращает сетевое напряжение чем вносит помехи и гробит в доме все что включено в розетку? Даже утюг.
Возникает вопрос, а что же это за стабилизаторы? Смотрим кто их делает - Одесса !!! Жемчужина у моря. Там же где Киса Воробьянинов купил себе краску для волос.....
Купить процессорный блок в Китае и согнуть корпус ящика и воткнуть тиристоры на радиаторах. Тут много ума и космических технологий не нужно. А вот поэкономить на качестве комплектующих и количестве в плане фильтров и прочего - всегда пожалуйста.....
А еще меня добил "ЧЕРНЫЙ СПИСОК" у них на сайте. Ну и как пример строчка из списка - интернет магазин "АЛЛО.ЮА" - то есть есть какие то траблы и не все так прекрасно в Датском королевстве как рассказано в рекламе. 
xn--e1akb0a0d.in.ua/chernyj-spisok
Так что суть в том что мы обсуждаем рыбу второй свежести. А ее нужно просто выбросить.
Простите за то что написал на кацапском языке. ((((

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, ЭлектроМеханиК сказал:

Купить процессорный блок в Китае и согнуть корпус ящика и воткнуть тиристоры на радиаторах. Тут много ума и космических технологий не нужно.

всегда забавно читать такое от человека, далекого от производства, не являющегося владельцем производственного предприятия или чего подобного. Странно, ведь много ума не нужно, что ж так?

 

2 часа назад, ЭлектроМеханиК сказал:

Смотрим кто их делает - Одесса !!! Жемчужина у моря. Там же где Киса Воробьянинов купил себе краску для волос.....

да, это ужасно. Ну хорошо хоть, не на Малой Арнаутской. 

 

Возможно, Вы и правы - виноват стаб и его конструктив. Но не зная это точно, зачем говно лить на предприятие, да и город при чем? Хотя да, "много ума не надо", точно.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, sly сказал:

всегда забавно читать такое от человека, далекого от производства, не являющегося владельцем производственного предприятия или чего подобного. Странно, ведь много ума не нужно, что ж так?

 

да, это ужасно. Ну хорошо хоть, не на Малой Арнаутской. 

 

Возможно, Вы и правы - виноват стаб и его конструктив. Но не зная это точно, зачем говно лить на предприятие, да и город при чем? Хотя да, "много ума не надо", точно.

Ну не доїдала людина в дитинстві, тепер ображена на цілий світ, що ж  поробиш. 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, ЭлектроМеханиК сказал:

Знаете ребята, вы не о том вообще спорите. Тут нет никакой технической проблемы. Тут есть я бы сказал философско-экономическая.
Логически - без стабилизаторов Зубры работают. Со стабилизаторами нет. Вывод - стабилизаторы говно. И шпарят в сеть какую то хрень. Нормальному человеку надо оборудование которое извращает сетевое напряжение чем вносит помехи и гробит в доме все что включено в розетку? Даже утюг.
Возникает вопрос, а что же это за стабилизаторы? Смотрим кто их делает - Одесса !!! Жемчужина у моря. Там же где Киса Воробьянинов купил себе краску для волос.....
Купить процессорный блок в Китае и согнуть корпус ящика и воткнуть тиристоры на радиаторах. Тут много ума и космических технологий не нужно. А вот поэкономить на качестве комплектующих и количестве в плане фильтров и прочего - всегда пожалуйста.....
А еще меня добил "ЧЕРНЫЙ СПИСОК" у них на сайте. Ну и как пример строчка из списка - интернет магазин "АЛЛО.ЮА" - то есть есть какие то траблы и не все так прекрасно в Датском королевстве как .....

ХЗ, кому как, но как по мне, то Элекс лучшее что есть на рынке, а разработки, включая намотку трансов, кройку, резку металла, штамповку и все остальное там свое. Ибо был я на производстве и все видел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все такое харошее хоть до раны прикладай, а РН чего то глючит. 
А на тему доел не доел то на себя в зеркало погляди. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, ЭлектроМеханиК сказал:

Все такое харошее хоть до раны прикладай, а РН чего то глючит. 
А на тему доел не доел то на себя в зеркало погляди. 

Дык стаб 40-60мс время реакции, и для ступенчатого это норм. А реле должно за 10мс отрабатывать. То почему бы и не имееть проблему?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вот собственно то что и требовалось доказать. Наши расчудесные стабилизаторы при переходе со ступени на ступень (на верхнем или нижнем пределе) своей задержкой формируют скачки напряжения которые выше порога срабатывания РН. А без стабилизаторов РН ведут себя спокойно. Таким образом данные стабилизаторы не исправляют а наоборот усугубляют ситуацию. Туше.
Пы.Сы. И не рассказывайте про зауженный предел порогов срабатывания РН. Так как без стабов они ведут себя нормально.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, ЭлектроМеханиК сказал:

 
А на тему доел не доел то на себя в зеркало погляди. 

А що не так в дзеркалі? Я всім задоволений, окрім відповідей деяких "спешіалістів і просвєстіаналів".  Хотілося б читати більш професійні поради, аніж тупі під..бки зі скаргами  на недоїдання в дитинстві. 

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...