Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Війна до перемоги

Фрай

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, Фрай сказав:

ваші особості труднощі

:pozor: 

2 години тому, Фрай сказав:

немає відповіді на питання?

 Повторюю втретє:

3 години тому, vadimv сказав:

Виживе або Україна, або мордор.

Тобто перемогою для України буде розвал мордора.

Інших варіантів немає.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Kirill_Dnepr сказав:

Ещё один показательный момент - Макдональдс. 
Если американцы его продадут у нас, как и в мордоре, значит победил мордор. Наблюдаем.

Давно вже писав-якщо Мак покидає країну, на ній можна ставити хрест.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, ЧортПобьєрі сказал:

Давно вже писав-якщо Мак покидає країну, на ній можна ставити хрест.

православний?

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

кофе - говно

Starbucks уходит с российского рынка

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Кстати, за отсутствием мака, заехал вчера в kfc, хрючелово не пробовал, а кофе - говно, напиток не пепси а кокой то отдаленно напоминающий совковое пойло типа Байкал.

Один раз, років з 5 назад, також заїзжав - більш не буду, навіть якщо маку не буде більше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, US7IGN сказав:

православний?

Так.Подивіться на Росію- на ній поставили саме такий.

Змінено користувачем ЧортПобьєрі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Kirill_Dnepr сказав:

Сколько там всего было то

Сам факт- сигнал всьому цивілізованому світу- вони токсичні, вести з ними жодних справ не можна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Kirill_Dnepr сказав:

Угу. Ну скучать не будем точно.

У меня последние месяцы на мак уходило до 3 кило гривен в месяц, там кофе, мороженое, то там дети захотели давай им что то возьмём в результате набрали больше. 
А теперь копеечка не тратится там, копится :) 

Это то о чем я говорю с самого начала, с 24.02. Мы с ними сближаемся. У нас с ними с этого дня общего больше, чем было когда лито раньше. Даже курс сближается к одной цифре.

Так особливо й не віддалялись ніколи.Європа Україну тягне - тягне в сторону від того болота- а ми впираємось всіма силами.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Kirill_Dnepr сказал:

У меня последние месяцы на мак уходило до 3 кило гривен в месяц

я помічав що маки полюбляють ті, хто не може вдома нормально поїсти або в нормальному ресторані, бо як тим пхатися можна не уявляю...

хіба що морозиво влітку взяти...

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа флудеры, а в другой ветке пообщаться нет желания или это вы спецом слетелись сюда вместе дабы заболтать вопрос?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Фрай сказав:

Господа флудеры, а в другой ветке пообщаться нет желания или это вы спецом слетелись сюда вместе дабы заболтать вопрос?

Так "вопроса" як такого то й немає.

Ви б своє бачення описали- а ми покритикуємо, за нами не стане.

Ви наче забули що пишете на форум🙂

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Фрай сказав:

заболтать вопрос?

Четвертый раз повторяю ответ: 

3 години тому, vadimv сказав:

Виживе або Україна, або мордор.

Тобто перемогою для України буде розвал мордора.

Інших варіантів немає.

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Я ж прошу відповідати лише по темі, а мені про грубку на дровах, тікати подалі. (

У тій темі про війну це питання неможливо обговорити, краще видаляти пости не по темі

Чи вас особисто не дуже турбує як саме має закінчитися ця війна?

та якраз те що не по темі і обговорення, тому й пропонував закрити тему.

а сидіти розгрібати які куди повідомлення перекидати видаляти не діло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Фрай сказал:

Впереди еще много всего и дай Бог с честью выстоять и победить, но что для нас будет победой я пока не понимаю,

а если чего не знаю или не совсем понимаю всегда спрашиваю.

разве непонятно?

Я не собираюсь гадать на том чего понять не могу, хотел услышать ваше  мнение, а его и нет?

как все видится мне легко будет назвать зрадой и будьте покойны, что бы не случилось, какой бы ни был исход все равно кто-то из нас будет кричать зрада!

Вернее не кричать, а подкрикивать в такт "запевалам".

Лично меня бы устроил промежуточный вариант с выходом на границы 2014, но!

Это будет всего лишь передышка на неопределенный срок, охотники всегда добирают раненого зверя, обязаны!

Только не всегда это удается и тогда охота считается неудачной, но то охота, а то судьба страны и цена победы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так запиляли б голосувалку, чи що) Промежуточний - це гарно. Але ще би зрозуміти, при таких поглядах Ви сам на якій позиції в цій боротьбі? Тобто як «куєте» цей проміжний варіант.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, vadimv сказал:

Четвертый раз повторяю ответ: 

3 часа назад, vadimv сказал:

Виживе або Україна, або мордор.

Тобто перемогою для України буде розвал мордора.

Інших варіантів немає.

Та твоя позиция понятна, забыл написать Китай к ногтю, всех за ЯО к ответу и о том как украинские космические корабли будут бороздить просторы Большого театра. 

Я же спрашиваю за что конкретно мы воюем, какова наша конечная цель?

развал мордора здорово, но непонятно кто раньше загнется в ожидании.

Знамя над кремлем? даже не смешно.

Так все же, Quo vadis?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Gonchik сказал:

Так запиляли б голосувалку, чи що)

Ні в якому разі.

Мені не потрібна статистика, хочу скоріше знайти відповідь чого ми прагнемо і що реально треба добути.

(на що працювати і на що сподіватись?)

Цитата

Тобто як «куєте» цей проміжний варіант.

Бо не втік ))

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, Фрай сказал:

(на що працювати і на що сподіватись?)

на себе. бо Україна то українці, з яких вона і складається.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, US7IGN сказал:

на себе. бо Україна то українці, з яких вона і складається.

Я перефразировал известное изречение - "делай, что можешь и будь что будет..."

Меня другое интересует - ЗАЧЕМ нам победа?

Что мы с ней делать будем?

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Gonchik сказал:

Так запиляли б голосувалку, чи що) Промежуточний - це гарно. Але ще би зрозуміти, при таких поглядах Ви сам на якій позиції в цій боротьбі?

Думаю, що для цього достатньо прочитати мої пости хоча б за період війни.

Цитата

Тобто як «куєте» цей проміжний варіант.

Роблю те, що можу зважаючи на свій стан і вік, в стороні від проблем не стоїмо ні я, ні дружина, але говорити про особистий вклад не буду, навіщо?

Головне, що він є і винуватих у тому трапилось не шукаю, я не вважаю, що я никому не обязан патаму, шо власть меня обманула, одни клоуны, другие барыги, третьи сами виноваты.

Мне в свое время люди помогали выжить, значит должен и я возвращать долги, внося посильный вклад в копилку доброты

Армянская поговорка - сделал добро и брось его в воду.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Тримайте найкращій прогноз на тему «Коли закінчиться війна».

Війна триватиме вічно.

Війна триватиме вічно.

Війна. Триватиме. Вічно.

Не тільки для мене, і не тільки для тих, хто воює, або волонтерить, або був у окупації чи вимушений був стати біженцем з рідного дому. Війна триватиме не тільки криками уві сні, тремтінням рук, самогубствами, скаліченими тілами, зруйнованими долями, згорілими снами.

Війна триватиме і після того, як останній з українських дітей, що бачив російський танк не тільки у музеї, стане старим і помре. Війна триватиме і після того, як помре остання потвора, яка чіпляла на себе блядську літеру «Z».

Війна ця триває вже сотні років. Саме так вважав би Петлюра, або Бандера, або Шухевич. Вони б вважали цю війну продовженням своєї. І були б праві. Бо ця війна триватиме вічно.

Закінчиться активна фаза. Ми в ній переможемо, я це знаю. Але мир не настане. Настане просто нова фаза війни. Економічна, психологічна, політична, дипломатична, все одразу – пофіг. Просто нова. Інша.

Тому що Росія не зникне. Зникне Путін, зникне Російська Федерація, розпадеться те, що є зараз, але Росія – це не про кордони і не про державу, це про образ мислення. Замість тих росіян, які залишаться в нашій землі, народиться якась кількість нових. І хтось із них обов‘язково буде вважати, що Путін був правий, що України не має існувати, що у Бучі, у Гостомелі, у Бородянці, у Маріуполі все було зроблено вірно.

І саме тому війна буде продовжуватись завжди. Тому що ця думка приємна для росіян. Тому що це образ мислення. Тому що вони хочуть бути саме такими. Тому що вони саме такі. А ми – ні.

Але саме від нас залежить формат цієї вічної війни. Чи буде це нова гаряча фаза, в якій на фронт повернемось і ми, і наші діти, а потім і онуки. Або це буде дипломатична гра, у якій квітуча, багата, спокійна, озброєна до зубів Україна слідкуватиме за тим, щоб уламки Російської Федерації займалися конфліктами між собою і не мали часу на підготовку нового вторгнення до нас.

І це вирішується тут і зараз. На Харківщині, Донеччині, Херсонщині, Луганщині, на Запоріжжі і інших землях. Саме там вирішується, як вічна війна буде виглядати наступні десятиріччя. І чи доведеться нашим дітям сидіти в наших окопах або ж вони зможуть спокійно займатися власним життям у надсучасній впливовій європейській державі.

Але, якщо коротко, то мій прогноз щодо кінця війни дуже простий.

Кінця війни не буде. Вибачте.

Якщо прогноз вам не подобається – ви знаєте, де послухати інші, про два-три тижні. Можемо десь за рік порівняти результати.

In the grim darkness of the far future there is only war. (С)

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви забули вказати автора, бо це не ваш стиль, інакше б я поаплодував.

Можу додати, що економічна війна у нас йшла постійно і хтось на цьому весь час грів руки, та я все ж не про те.

Мене бентежать останнім часом численні сигнали про якесь заспокоєння ситуацією, чи що, багато хто вже вважає війну закінченою, бо ж снаряди не літають, а повітряні тривоги у Києві без вибухів та обстрілів.

а ще більше напружує те, що великий бізнес потроху згортає діяльність.

це такі як рошен, сільпо та багато інших назви яких мало кому, що скажуть, а їх бренди називати не стану.

от і хочу зрозуміти що ж таке для всіх буде вважатись перемогою?
для всієї України, а не тільки для тих кому важливо вижити самому і пох хто там цар або чия влада.

Особисто мені не пох.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рос.тв усиленно разгоняет, что спецоперация идет по плану, и с рельсов не свернет, пока не выполнит все задачи.

Официально объявленные задачи : "защита республик Донбасса"

Я понимаю это так: То, что оккупировали на данный момент - добровольно точно не вернут.

Пока не отгрызут всю Луганскую\Донецкую область - точно не остановятся. А если отгрызут - возможно, остановятся, закопаются на новых рубежах, и война перейдет в позиционную, как было до этого 8 лет.

Подпишут что-нибудь или не подпишут - без разницы на самом деле...

Итого: если государство Украина устоит, хоть и с утратой некоторых территорий - уже можно считать победой.

Вернуться к границам до февраля 2022 - нереально, сдается мне. Украина зависима от помощи Европы и США, а им эта война создает столько проблем и затрат, что проще оставить всё как есть .

Собственно, всему миру до сих пор было пофиг, чей там Луганск\Донецк, а теперь - так точно будет Мариуполь\Херсон.

  • Лайк 2
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...