Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гелевий АКБ

cadet225

Рекомендовані повідомлення

В 03.06.2022 в 16:53, Vladdi сказал:

Сегодня это уже тоже неправда. Зарядные и разрядные характеристики современных гелевых и агм батарей близки, и этим различием можно пренебречь. Главное - точное напряжение содержания и ограничение тока заряда согласно рекомендации изготовителя.

При условии что вот как вы знаете производителя.
А есть еще дичь с 7-го километра.
А пресловутые мультигель ?
А еще олды решившие всрать свое имя - вот как CSB - гель с параметрами заряда как AGM ...
Короче содом и гоморра.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы правы, сегодня ситуация сейчас еще более обострилась. Собственно, и раньше на рынке АКБ был легкий хаос, который постепенно усугублялся в последние годы. Потому и пришлось искать свои пути прямых поставок, многократно проверять поставщиков и производства, покупать и тестировать образцы, и т.д. 

Насчет параметров зарядки, то сейчас у последних версий гелевых батарей зарядно-разрядные характеристики действительно практически одинаковы с AGM. Разница так невелика, что ею можно просто пренебречь. В остальном, что касается точного соблюдения режима заряда и особенно напряжения содержания, тоже особых отличий нет. Да и цена в прямых поставках, к примеру, для 100АЧ гелевых батарей в специальных узких корпусах под монтаж в шкафы 19" группами по 4 или 5 элементов, отличается аж на 1 доллар. Пока последние версии проработали меньше года, посмотрим, что будет дальше, их обещанный жизненный цикл заявлен чуть ли не в полтора раза больше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Vladdi сказал:

Пока последние версии проработали меньше года, посмотрим, что будет дальше, их обещанный жизненный цикл заявлен чуть ли не в полтора раза больше. 

Ну, не знаю, о каких конкретно АКБ пишете Вы...

Сам знаю, что Emerson + китайцы (Ventura, Sucred Sun) десять лет работают легко.

20220701_151556.jpg

akb.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, был Emerson Emer.JPG.1a11a18869596b1c06bff768e1002cc2.JPG  а стал Vertiv Ver.JPG.d1450098ca42f41047228cbda429cb80.JPG

И снова китайцы... :)

А Эмерсон никогда батарей не делал, как и Eltec и другие производители. Это тоже китайцы, но те, которые правильные. Я, собственно, так с заводами и познакомился, через "суперсекретные" данные об их партнерах. Кстати, делают любую маркировку и коробки с логотипами, это поставлено на поток.

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.07.2022 в 16:41, 90BCO сказал:

Сам знаю, что Emerson + китайцы (Ventura, Sucred Sun) десять лет работают легко.

Який режим експлуатації та номенклатура АКБ.І що заміри показують наскільки живі ці батареї?

Змінено користувачем dneprstab
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, dneprstab сказал:

Який режим експлуатації та номенклатура АКБ.І що заміри показують наскільки живі ці батареї?

Вы мне экзамен решили устроить ?!

🤣

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, 90BCO сказал:

Вы мне экзамен решили устроить ?!

🤣

Боже змилуй.

Мені цікавить історія по Ventura.Бо вже тривалий час встановлюю їх на  ББЖ.

А на форумі є користувачі в яких є негативний досвід , і вони кожен раз це згадують.Дві батарейки , а галасу наче вагон купив 😁

Змінено користувачем dneprstab
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, dneprstab сказал:

Боже змилуй.

Мені цікавить історія по Ventura.Бо вже тривалий час встановлюю їх на  ББЖ.

 

Ну, добре.

Вентуру почали встановлювати з 2017р.

Кожні півроку - вимірювання електропровідності (косвенный метод, измерение проводимости ).

На сьогодні зменшення ємності не більше 3%.

Схожа ситуація із Sucred Sun.

Тобто, я вже на пенсії буду, а вони продовжать роботу...

 

image.thumb.png.8432b7d88de6cd036140c6e5bce985eb.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, 90BCO сказал:

Ну, добре.

Вентуру почали встановлювати з 2017р.

Кожні півроку - вимірювання електропровідності (косвенный метод, измерение проводимости ).

На сьогодні зменшення ємності не більше 3%.

Схожа ситуація із Sucred Sun.

Тобто, я вже на пенсії буду, а вони продовжать роботу...

 

image.thumb.png.8432b7d88de6cd036140c6e5bce985eb.png

Маю справу тільки з 12 вольтвими.

Перважно 100 та 200 аГ. Задокументована тривалість сотки з 2015 по січень 2022 .Остаточна ємність 60%.ББЖ SVEN home - не самий кращий варіант , заряд до 13.9вольт

IMG_20220707_165321.jpg

Змінено користувачем dneprstab
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, dneprstab сказал:

Перважно 100 та 200 аГ. Задокументована тривалість сотки з 2015 по січень 2022 .Остаточна ємність 60%.ББЖ SVEN home - не самий кращий варіант , заряд до 13.9вольт

Ну, ось це і відповідь для @Vladdi , який каже що "...Пока последние версии проработали меньше года..." .

То ли "гранаты не той системы", то ли "в консерватории нужно что-то подправить"...🤷‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, 90BCO сказал:

Ну, ось це і відповідь для @Vladdi , який каже що "...Пока последние версии проработали меньше года..." .

То ли "гранаты не той системы", то ли "в консерватории нужно что-то подправить"...🤷‍♂️

Я прочитав так що працюють менше року , але ще рано висновки робити.

В мене стакан наполовину повний 😁

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, 90BCO сказал:

То ли "гранаты не той системы", то ли "в консерватории нужно что-то подправить"

Я мав на увазі, як більшість і зрозуміла, що рік - то не той термін, який можна рахувати за досвід експлуатації. Пройде 4-5, тоді й побачимо.

Якщо вже щось говорити, то краще прокоментуйте, що значить "середня інтенсивність розрядів" у наведеному опису "гарних батарейок" Ventura. А фоток стелажів та шаф я можу накидати десятки, бо в експлуатації у мене наразі більше 3000 елементів різних типів, від 7 до 480АГ, деякі вже другий десяток розміняли без проблем. А приклад належної документації я надавав раніше. Рекламні буклети місцевих дилерів мають сумнівну цінність, бо всі насамперед ховають дані виробника від споживача, і друкують те, що споживачу цікавіше читати.

Ось, наприклад, стелаж одного з об'єктів, в роботі 11 років 8 місяців, гелеві німецькі елементи.

BAE.thumb.jpg.c07fbe18364f133a6c2ac818d91310af.jpg

Ось американські AGM, в експлуатації 7,5 років

NS.thumb.jpg.31f162ef86e598abb6b2b367ddb7c236.jpg

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vladdi сказал:

Якщо вже щось говорити, то краще прокоментуйте, що значить "середня інтенсивність розрядів" у наведеному опису "гарних батарейок" Ventura...

 Рекламні буклети місцевих дилерів мають сумнівну цінність, бо всі насамперед ховають дані виробника від споживача, і друкують те, що споживачу цікавіше читати.

 

 

 

 

Ні, не хочу.

У Ваших словах присутній якійсь скепсис (недовіра чи то до мене, чи до виробника) - не цікаво, вибачте!

Будемо вважати, що у нас з Вами "середня інтенсивність розрядів".

Продовжемо спостерігати кожен за свома тищами АКБ...🍺

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, 90BCO сказав:

Ні, не хочу.

У Ваших словах присутній якійсь скепсис (недовіра чи то до мене, чи до виробника) - не цікаво, вибачте!

Будемо вважати, що у нас з Вами "середня інтенсивність розрядів".

Продовжемо спостерігати кожен за свома тищами АКБ...🍺

Не, в его словах — море успешного опыта. 
Что есть — то есть.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...