Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дешевий одноповерховий будинок без коридорів. Ваші думки?

Amorik

Рекомендовані повідомлення

18 часов назад, pump сказал:

Рекламка no pasaran!...:lol:

Подивився я проекти того "стєрвуса"... Вхідні двері в середину відкриваються, ще й з терраси...певно для дуже засніжених регіонів будинки, бо аж через террасу задуває двері😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...
В 05.04.2022 в 16:10, Amorik сказал:

Всім привіт. Останнім часом знайшов собі цікаве заняття, хочу розробити проєкт одноповерхового будинку, основне завдання собі поставив - дешевий будинок з мінімальною кількістю площі під коридори (бісить безглузде використання простору). + стало цікаво навчитись працювати в спеціалізованих програмах. Ось що в мене вийшло, цікавить почути думку спеціалістів (штрихова лінія - умовне позначення межі "кімнати").

Основні ідеї:

- котельня межує з залом, щоб зробити спільний димохід під котел і камін

- спальня (8) має більшу площу, щоб при потребі розділити на дві кімнати і зробити додатковий вихід в зал

- гардероб і особистий санвузол просто обов'язковий 😁

Найбільше що мене цікавить на даному етапі - плоский дах. Чи можливо змонтувати розумно плити перекриття на даному проєкті? Несучі стіни в середині спеціально не розміщав, не можу зрозуміти логіку розрахунків. Дивився відео, читав статті, але тільки більше заплутався

 

  Скрыть контент

house_page-0001.thumb.jpg.0c2ba89b85536a2a68d2fc78c615f748.jpg

 

 

Думки такі. Дешевий - це не про будинок взагалі. Зал оцей на 14 ну як на мене третя кімната для гостей а камін виносити десь у вітальню.  Тераса - ну така собі. Все ж таки зовсім-зовсіи маленька. Хоча... В мене 5х2.36 - нам вистачає. Дискотеку, канєш, на ній не влаштуєш, але кохве посьорбати зранечку й посмалити - саме те. Імхо. 

Змінено користувачем Sерджио
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...