Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Щодо ремонтів воріт/автоматики після перемоги України

muvic

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня! 

Треба вже трохи систематизувати виїзди після перемоги України над тридварасією. 

Виходячи із запитів - роботи буде багато. 

Тож, прохання. Хто, не дай боже, буде потребувати проведення ремонтів внаслідок нападу окупантів, прошу у приватні написати номер договору. 

Це дозволить зрозуміти основні дані, зробити реєстр та запланувати орієнтовні маршрути. 

Спочатку будуть завершені об'єкти, які не встигли до війни (Жукин, Глеваха, Чубинське, Крюківщина, Козин). Одночасно проїду оціню масштаб робіт. Ну і потім - ремонти. 

Доповідаю що станом на зараз МТБ збережена. Щиро сподіваюсь що так і буде. 

Тому, будь ласка, звертайтесь хто буде потребувати відновлення роботи воріт чи автоматики. Мені дуже хочеться аби таких було чим менше. 

Україна переможе! 

Слава Україні! 

 

Змінено користувачем muvic
  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25.03.2022 в 18:02, muvic сказав:

Доброго дня! 

Треба вже трохи систематизувати виїзди після перемоги України над тридварасією. 

Виходячи із запитів - роботи буде багато. 

Тож, прохання. Хто, не дай боже, буде потребувати проведення ремонтів внаслідок нападу окупантів, прошу у приватні написати номер договору. 

Це дозволить зрозуміти основні дані, зробити реєстр та запланувати орієнтовні маршрути. 

Спочатку будуть завершені об'єкти, які не встигли до війни (Жукин, Глеваха, Чубинське, Крюківщина, Козин). Одночасно проїду оціню масштаб робіт. Ну і потім - ремонти. 

Доповідаю що станом на зараз МТБ збережена. Щиро сподіваюсь що так і буде. 

Тому, будь ласка, звертайтесь хто буде потребувати відновлення роботи воріт чи автоматики. Мені дуже хочеться аби таких було чим менше. 

Україна переможе! 

Слава Україні! 

 

Ви людина, якою варто пишатися.

Дай Вам Бог здоров‘я!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, звісно ж, але це - величезне перебільшення. 

На жаль, пишатися поки немає за що. Не взяли мене, контакт записали і сказали йти не заважати. 

Поки потроху працюємо на перемогу, допомагаємо тим хто потребує. 

Ну то таке. 

Немає чим пишатися

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Так, ще момент. 

За необхідності, для подачі на компенсацію за втрачене майно, я можу зробити довідку про вартість воріт, автоматики тощо. Форму довідки ще подумаю, але точно буде звучати ціна на момент монтажу, у грн і євро, та вартість станом на зараз із врахуванням роботи у нових умовах 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...