Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Куда эвакуироваться?

Сарочка

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, sergio сказал:

В Польщі є зміст вчитись тільки в державних вузах. В них теж своїх Поплавських вистачає. 

Агх конкурує з політехнікою і Ягелонським. Погугліть. Там загальний рівень і в вищезазначних так собі. Мала казала, що рівень загальний гірший, ніж в ліцеї (у нас Інтеллект), що вона там тупіє і мусить виправляти англійську викладачів. 

Змінено користувачем Gonchik
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, murava сказал:

Англоязычные группы.  Теперь же все вундеркинды, английский мамочки тычут с пеленок . Запросто. Полным-полно вариантов. Чуточку дороже.

И о какой сумме идет речь? Я когда-то объясняла, что 15 тыс баксов в год и 100 тыс баксов в год для меня цифры одного порядка. И та и та одинаково нереальна. :) И для большинства абитуриентов в Украине тоже

Цитата

За первый год подтягиваете язык страны и переводитесь в другую группу.

Нафиг получать образование на польско-чешском, если у тебя хороший английский? 

Цитата

Даже с запретом свифтов вывезти нал и оплатить год пребывания - детская по сложности задача. Не нагнетайте.

Конечно. Если они у тебя есть в наличке

Цитата

Уже сами универы тут говорят, что этот год они проипали в лучших традициях государственных советников.

Да ясно. Вместе с ними этот год проипали и большинство абитуриентов. 

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Gonchik сказал:

Агх конкурує з політехнікою і Ягелонським. Погугліть. Там загальний рівень і в вищезазначних так собі. Мала казала, що рівень загальний гірший, ніж в ліцеї (у нас Інтеллект), що вона там тупіє і мусить виправляти англійську викладачів. 

Агх - это кто? Ягелонский реально сейчас пылесосит таланты Белоруси и Украины. Но учиться на польском так себе решение. Все равно по работе нужен будет английский. Или хотя бы немецкий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, sergio сказал:

В Польщі є зміст вчитись тільки в державних вузах. В них теж своїх Поплавських вистачає. 

Державні не сильно краще наших. Після них теж йдуть масово працювати не за отриманою освітою. Для мене це показник якості навчання.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Gonchik сказал:

По-перше - оплату за навчання пропускають, як і за лікування. По- друге - не знаю що там в Чехії, а в Польші англомовних програм не море, звісно, але цілком достатньо. Погоджусь хіба що в тому, що освіта не фонтан. Моя донька після року в AGH втекла далі) З найближчого Відень. 

А можна англомовні безкоштовні бакалаврські програми в Польщі для українців? Бо я таких не бачила, хоча с початку війни шукала...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в більшості євро та британських університетів є підготовчі курси. рік в європі починається з 3 євро і якщо гарно попрацювати, то можна вступити на бюджет. за цей рік підтягується потрібна мова та базовий рівень для конкретного університету. для тих хто має IELTS не нижче 6.5 є купа варіантів навчання зі scholarship та fee waiver в штатах та UK

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, US7IGN сказал:

в більшості євро та британських університетів є підготовчі курси.

Скільки вони коштують? Туди стипендію отримати не реально зовсім

Цитата

рік в європі починається з 3 євро

Рік в Європі на англомовній програмі починається з суми в 10 разів більшої. 

Цитата

і якщо гарно попрацювати, то можна вступити на бюджет. за цей рік підтягується потрібна мова та базовий рівень для конкретного університету. для тих хто має IELTS не нижче 6.5 є купа варіантів навчання зі scholarship та fee waiver в штатах та UK

Можна посилання на ту купу? Безкоштовного англомовного бакалаврату немає в неангломовних країнах. А стипендія, що повністю покриє вартість навчання та проживання у Штатах, а тим паче Англії ... Їх ну зовсім не купа і вони тільки для самих талановитих. Більшості абітуриентів не доступна. А для тих, хто ще за 2 роки тому це не планував, то там навіть наявність неабиякого таланту не спасе.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Kirill_Dnepr сказал:

Ой, не переживайте.

Много чести за вас переживать :) Кто Вы такой, чтоб я за Вас переживала? :) Надеюсь, что и обо мне Вы не переживаете от слова совсем... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, OlaR сказал:

Скільки вони коштують? Туди стипендію отримати не реально зовсім

Рік в Європі на англомовній програмі починається з суми в 10 разів більшої. 

Можна посилання на ту купу? Безкоштовного англомовного бакалаврату немає в неангломовних країнах. А стипендія, що повністю покриє вартість навчання та проживання у Штатах, а тим паче Англії ... Їх ну зовсім не купа і вони тільки для самих талановитих. Більшості абітуриентів не доступна. А для тих, хто ще за 2 роки тому це не планував, то там навіть наявність неабиякого таланту не спасе.

 

як би я так за все думав, то досі би на дупі сидів та мамку за спідницю тримав. але ви праві. як доходить до справи, то ніхто навіть гарного мотиваційного листа написати не може. ви впевнені що з такою невпевненістю в собі взагалі кудись треба звертатись?

www.bbk.ac.uk/study/2022/undergraduate/programmes/UUBFECBS_C/0/economics-and-business-with-foundation-year-bsc

If English is not your first language or you have not previously studied in English, our usual requirement is the equivalent of an International English Language Testing System (IELTS Academic Test) score of 6.5, with not less than 6.0 in each of the sub-tests. We also accept other English language tests.

If you don’t meet the minimum English language requirements, please contact us or see our international study skills page for more details of how we can help.

www.scholarshipsads.com/search/scholarships-for-ukrainian-students-in-usa/page/1/

якби у мене було завдання вступити в університет там та отримати допомогу, я б вже листувався з сотнями людей з десятків університетів. на якому етапі зараз ви?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

як би я так за все думав, то досі би на дупі сидів та мамку за спідницю тримав. але ви праві. як доходить до справи, то ніхто навіть гарного мотиваційного листа написати не може. ви впевнені що з такою невпевненістю в собі взагалі кудись треба звертатись?

Та да. Звичайно. Ви знаєте що і як робити. Ви хоч спробували оте все, що так просто?

Цитата

якби у мене було завдання вступити в університет там та отримати допомогу, я б вже листувався з сотнями людей з десятків університетів. на якому етапі зараз ви?

Старша закінчує магістратуру в Дрездені. Вже отримала пропозицію по роботі. 

Середня навчається в університеті у Бостоні. 

Молодша як раз закінчує школу. Війна дещо скоригувала плани :( 

Тому я дуже багато знаю про англомовні програми, скільки вони коштують, які можна отримати стипендії та що для цього потрібно. І коли чую якісь новини по цій темі, то зразу цікавлюсь - а може таки я чогось ще не знаю. Поки, на жаль, не отримала ніяких конкретних посилані на бескоштовні англомовні програми бакалаврата в Європі. Тому мені просто смішно, коли розмірковують про це люди, що ніколи навіть не намагались допомогти дитині потрапити у ці програми. А тільки щось чули про підготовчі курси для вступу в університети Англії та Америки.:pozor:  Листування, то дуже гарно. Але цього недостатньо ... :) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, OlaR сказав:

Державні не сильно краще наших. Після них теж йдуть масово працювати не за отриманою освітою. Для мене це показник якості навчання.

просто не треба обирати   той фах по якому у Польщі своїх вистачає і це стосується не тільки Польщі....дурнувато обранний фах, без урахування ринку праці то проблема батьків-дітей, а не освіти обранної країни

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вважаю що якщо у дитини не стоїть питання що поїсти буде пачка мівіни на добу, коли вона не вимушена після пар бігти працювати на СТО, а вночі на чергування в охорону на завод, щоб було чи заплатити за навчання вдень, то жодних проблем в неї насправді немає. Особисто мені такий темп дав розуміння що нічого неможливого в житті немає, а гірше що можуть зробити батьки - це водити дитину за руку і на все їй давати гроші за першою вимогою.

А ще мене дивують люди, які розказують які вони круті і шукають халяву... Удачі!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, US7IGN сказал:

А ще мене дивують люди, які розказують які вони круті і шукають халяву... Удачі!

Де я казала, що в мене купа грошей? Стипендія то така халява, що потрібно дуже багато працювати, щоб її отримати :) Ви дитині проплатили підготовчі курси в Англії? Чи англомовне навчання в Європі? Чи може Ваша дитина написала купу листів в університети та отримала запрошення на якусь англомовну програму за 3 тис/рік з проживанням? Ви же в курсі, що і як в цьому питанні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, irina1969 сказал:

просто не треба обирати   той фах по якому у Польщі своїх вистачає і це стосується не тільки Польщі....дурнувато обранних фах, без урахування ринку праці то проблема батьків-дітей, а не освіти обранної країни

Про дурнувато обраних фах мова не йде. Якщо людина може отримати диплом без достатньої кількості знань, то то не освіта

Змінено користувачем OlaR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OlaR сказав:

Про дурнувато обраних фах мова не йде. Якщо людина може отримати диплом без достатньої кількості знані, то то не освіта

А хто буде визначати освіта чи ні ? Тільки роботодавець та внутрішня планка молодої людини. З планкою складно, бо є така категорія вічних студентів, всі вони такі генії недообразовані, вічно шукають хто і де їх навчить, все їм не те, бо вони умніші за викладача)) вічний пошук аби  не працювати ))

З роботодавцем простіше, бо є диплом на який звертають увагу, бо рейтинг та ім"я у виша не намальоване,  а є всі інші...може це стосується технічних спеціальностей, але в нашому випадку було так ( Вроцлавська Політехніка)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, irina1969 сказал:

З роботодавцем простіше, бо є диплом на який звертають увагу, бо рейтинг та ім"я у виша не намальоване,  а є всі інші...може це стосується технічних спеціальностей, але в нашому випадку було так ( Вроцлавська Політехніка)

з мого досвіду вирішують бажання та рекомендація. знайомий попросив знайти доньці роботу в Польщі. студентка. поговорив з поляком, який рекомендував її комусь в своїй фірмі. співбесіда, стажування і через два тижні робота, від якої та в захваті. як і від зарплати. диплому взагалі ще не має ніякого, але було бажання працювати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, US7IGN сказав:

з мого досвіду вирішують бажання та рекомендація. знайомий попросив знайти доньці роботу в Польщі. студентка. поговорив з поляком, який рекомендував її комусь в своїй фірмі. співбесіда, стажування і через два тижні робота, від якої та в захваті. як і від зарплати. диплому взагалі ще не має ніякого, але було бажання працювати.

у нас було по іншому, знайомих в Польші не було і доця сама шукала роботу...перша була на LG і то було дуже складно, АЛЕ вона отримала величезний досвід як в фаховому сенсі так і в загальному робочому ( виростила лишній ряд зубів), технічний англійський відмінно,зарплата була як для "дівчинки з вулиці" дуже і дуже..на другу роботу її вже переманили і умови ставила вже вона ))...диплом як в першому так і в другому випадку зіграв  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, irina1969 сказал:

А хто буде визначати освіта чи ні ? Тільки роботодавець та внутрішня планка молодої людини. З планкою складно, бо є така категорія вічних студентів, всі вони такі генії недообразовані, вічно шукають хто і де їх навчить, все їм не те, бо вони умніші за викладача)) вічний пошук аби  не працювати ))

З роботодавцем простіше, бо є диплом на який звертають увагу, бо рейтинг та ім"я у виша не намальоване,  а є всі інші...може це стосується технічних спеціальностей, але в нашому випадку було так ( Вроцлавська Політехніка)

Реалії такі, що чим більш рейтинговий університет, тим креативніші в ньому викладачі та тим більш мотивовані там студенти. Тим більше знань отримають студенти. І тим простіше потім знайти роботу. Тому  вже те, що ти там диплом отримав, багато про що скаже майбутньому роботодавцю. Ну і навчатись польською має сенс тільки якщо плануєш у Польщі жити та працювати. Не то, щоб неможливо кудись переїхати, але складніше точно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну та сама теж шукала і вже був розпач. я завжди радий допомогти тому, хто сам щось робить. але не робити це за когось.

ну і зажди приємно чути гарні відгуки і від роботодавця.

так і з освітою. можна найти достатньо грошей для подальшої освіти, але перший рік треба все ж таки допомогти. а той кому допомагають, - показати що він вартий допомоги.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, US7IGN сказал:

з мого досвіду вирішують бажання та рекомендація. знайомий попросив знайти доньці роботу в Польщі. студентка. поговорив з поляком, який рекомендував її комусь в своїй фірмі. співбесіда, стажування і через два тижні робота, від якої та в захваті. як і від зарплати.

Працювати не проблема. Навіть без диплому і будь-якої освіти. Європа не вважає за необхідне вищу освіту там, де без неї можна обійтись.  Питання, а скільки тобі за цю працю будуть платити. Ну і можна бути в захваті від 500 Евро на місяць. А можна вважити більш меньш нормальною зарплатню в 45 тис Евро на рік при 35 годинному робочому тижні в гарно обладнаному офісі - це мінімальна зарплата власника голубої картки в Німеччині...

Цитата

диплому взагалі ще не має ніякого, але було бажання працювати.

То вона працює по тої спеціальності, на яку навчається? Роботодавець планує суттєво збільшити зарплатню після отримання диплома? Чи робота не вимагає спеціальних знань? Тоді не розумію, що тут такого ... Вона навчання не кидає? Мови гарно знає? Бачить для себе перспективи в майбутній спеціальності? Чи просто подобається, що гроші з"явились?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, US7IGN сказал:

ну та сама теж шукала і вже був розпач. я завжди радий допомогти тому, хто сам щось робить. але не робити це за когось.

А представьте себе, что мои дочки находят работу без всяких помощников. 

Цитата

ну і зажди приємно чути гарні відгуки і від роботодавця.

Так кем она работает-то. Какая квалификация там требуется? Или просто надо стараться и все? 

Цитата

так і з освітою. можна найти достатньо грошей для подальшої освіти, але перший рік треба все ж таки допомогти. а той кому допомагають, - показати що він вартий допомоги.

А можно вопрос? Какой у Вас лично опыт с образованием детей за границей? О какой сумме "можно найти" идет речь? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, OlaR сказал:

Скільки вони коштують? Туди стипендію отримати не реально зовсім

Рік в Європі на англомовній програмі починається з суми в 10 разів більшої. 

Можна посилання на ту купу? Безкоштовного англомовного бакалаврату немає в неангломовних країнах. А стипендія, що повністю покриє вартість навчання та проживання у Штатах, а тим паче Англії ... Їх ну зовсім не купа і вони тільки для самих талановитих. Більшості абітуриентів не доступна. А для тих, хто ще за 2 роки тому це не планував, то там навіть наявність неабиякого таланту не спасе.

 

Вибірку робив позаминулого року, тому вибачте, перелопачувати заради Вас не буду. Навчання, як і казав пан Us7ign коштувало недорого, щось там 2є за семестр. Давали в Краків, щоб адаптувалась до самостійності під наглядом родичів, а також тому, що Польша приймає 16-ти річних. Платити при такому розкладі 20-ку євро за підготовчий рік дурня, як на мене. Про суму в 10 разів більшу посміялись, вибачайте. Головне знання. Якщо їх немає - тоді ота вся хрінь типу психології, історії мистецтв тощо. Головне платити і казати, що за кордоном вчиться) Про безкоштовні програми я не казав ні слова.  мене до безкоштовного якось не тягне)

Змінено користувачем Gonchik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дехто плутає безкоштовне зі стипендіями, які студенту отримати може бути важче, ніж батькам заробити на навчання. але я не бачу в цьому нічого неможливого. я свого часу був в трійці кращих випускників не тому що самий розумний, а через знижку за навчання всього в 10% )

Змінено користувачем US7IGN
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Gonchik сказал:

Вибірку робив позаминулого року, тому вибачте, перелопачувати заради Вас не буду.

Не потрібно перелопачувати. Можна оту зроблену виборку з позаминулого року? Яж правильно розумію, що то англомовні програми? Мені дійсно потрібно. Але не знайшла я такого.

Цитата

Навчання, як і казав пан Us7ign коштувало недорого, щось там 2є за семестр.

На англомовній програмі? Чи на польській? То зовсім різні речі. Ось принципово. 

Цитата

Платити при такому розкладі 20-ку євро за підготовчий рік дурня, як на мене. Про суму в 10 разів більшу посміялись, вибачайте.

Так пан розповідав про підготовчі програми в англомовних країнах. А там вони коштують не 3 тис, а 20-30 тис. 

Цитата

Головне знання. Якщо їх немає - тоді ота вся хрінь типу психології, історії мистецтв тощо. Головне платити і казати, що за кордоном вчиться) Про безкоштовні програми я не казав ні слова.  мене до безкоштовного якось не тягне)

А мене тягне. :)  Бо там, де вступ вирішують не гроші, а знання та мотивованість, інший рівень та інше оточення. Ну і всі ті стипендії дають по тим спеціальностям, де можна без проблем влаштуватись на роботу без помічників :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

дехто плутає безкоштовне зі стипендіями, які студенту отримати може бути важче, ніж батькам заробити на навчання. але я не бачу в цьому нічого неможливого. я свого часу був в трійці кращих випускників не тому що самий розумний, а через знижку за навчання всього в 10% )

Там, де безкоштовне, значно важче вступити. Там, де платне, вимоги значно меньші. 10% - то таке. Приємний бонус (не більше). Якщо є на 90%, то на 100% теж знайдеться. Але навіщо платити, якщо не вчитись? Або вчитись на 3-чки? Щоб бумажку отримати і все?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...