Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Договір оренди комунального майна - це комерційна таємниця ?!

Privet

Рекомендовані повідомлення

Декілька років тому  місцевий підприємець орендував комунальне майно - будівлю.

Зараз орендатор відсутній.

 

Виникла необхідність  переглянути договір оренди останнього орендатора - зокрема цікавить орендна плата.

 

У комунальному майні мають підстави відмовити у запиті цього договору ?! - у кого є досвіт з цього приводу ?!..  

 

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Privet сказав:

Декілька років тому  місцевий підприємець орендував комунальне майно - будівлю.

Зараз орендатор відсутній.

 

Виникла необхідність  переглянути договір оренди останнього орендатора - зокрема цікавить орендна плата.

 

У комунальному майні мають підстави відмовити у запиті цього договору ?! - у кого є досвіт з цього приводу ?!..  

 

 

 

Ви - третя особа щодо договору, не нададуть. А ось ціну на сьогодні - то залежить, чи була оцінка та який % встановлений по оренді, чи є рішення по здачі в оренду і на яких засадах (зараз, переважно, аукціони).

P.S. Є, звичайно, хитрі запити до місцевих депутатів про звітність місцевої влади, підозри у коррупції, ефективності викристання комунального майна тощо, але треба гратися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, anabioz сказал:

Ви - третя особа щодо договору, не нададуть.

А які законодавчі підстави з цього приводу ?!

 

Ситуація така.

Зараз комунальне майно продають через аукціони (електронні торги).

Законодавство з цього приводу каже, що стартова ціна - від балансової вартості , а якщо така відсутня - то через експертну оцінку.

 

Стаття 22. п.4

zakon.rada.gov.ua/laws/show/2269-19#n487

 

У нас виставляють на продаж одну халупу, яка мені цікава.

Але, вони хочуть встановити стартову ціну - через експертну оцінку (вже навіть провели конкурс щодо визначення експерту)  

Звісно, вони і вартість експертної оцінки покладуть на покупця....

 

З цього приводу вони тягнуть цю продаж вже 8-м місяців....

А через балансову вартість - можна було би продати протягом місяця !!!!

 

Але, я впевнений, що у цій халупі є балансова вартість - у приватній розмові з начальником комунального майна вона свого часу мені сказала цю ціну.

 

От же, мені потрібен цей останній договір оренди - адже розрахунок орендної плати робиться від балансової вартості обєкту.

Тобто, по суті, цей договір оренди - це підстава для звернення до суду з приводу порушення місцевими посадовцями процедури формування стартової ціни об’єкту приватизації - не через балансову вартість, а через експертну оцінку.

 

Десь так - якщо коротко...

  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вам потрібно дочекатися, коли місцева влада виставить цей об'єкт на аукціон, поки нема що оскаржувати. 

P. S. Спробуйте запросити балансову вартість. За запит по носі не дадуть) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, anabioz сказал:

Вам потрібно дочекатися, коли місцева влада виставить цей об'єкт на аукціон, поки нема що оскаржувати. 

 

У Прозоро він весить вже 8-м місяців , але без інформаційного повідомлення (умов продажу та стартової ціни)

Місцева рада вже провела (три місяці тому) конкурс щодо визначення експерта для оцінки цього об'єкту - от же продавати вони будуть через експертну оцінку.

***

5 минут назад, anabioz сказал:

Спробуйте запросити балансову вартість.

Балансову вартість вони не дадуть, бо це фактично явка з повинною до суду.

 

Треба останній договір оренди - це по суті і є балансова вартість.

Останній договір було розірвано десь два роки тому - орендатор помер.

 

***

Тут справа у тому, що на великий рахунок цей сарай окрім мене нікого не цікавить.

Але місцеві задроти - з якими я у конфронтації, хочуть мені насолити - затягують з продажем (8-м місяців) , вирішили незаконно підняти стартову ціну продажу - не через балансову вартість , а через експертну оцінку та ще й витрати щодо  експертної оцінки на мене повісити...

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже писав, вважаю, що договір Вам не нададуть, оскільки Ви не є стороною цього договору. Є інші варіанти його запросити. Або ж у визначений законом спосіб спонукати до виставлення на аукціон, будь то по балансові вартості чи по оціночній. А потім вже робити якісь висновки та діяти. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ситуація цікава. Якщо законом передбачені торги по балансові вартості, то витрати на визначення експерта ніщо інше, як нецільове використання коштів місцевого бюджета. Спробуйте в цьому напрямку натиснути

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 минуты назад, anabioz сказал:

Спробуйте в цьому напрямку натиснути

 

44 минуты назад, anabioz сказал:

нецільове використання коштів місцевого бюджета.

А кого це може зацікавити ?! - до кого звертатися ?!

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стаття 113.  Повноваження органів державного фінансового контролю з контролю за дотриманням бюджетного законодавства

 

1. До повноважень органів державного фінансового контролю з контролю за дотриманням бюджетного законодавства належить здійснення контролю за:

 

1) цільовим та ефективним використанням коштів державного бюджету та місцевих бюджетів (включаючи проведення державного фінансового аудита);

 

 

zakon.rada.gov.ua/laws/show/2456-17/ed20150920#Text

 

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 19 лютого 2020 р. № 184

ПОЛОЖЕННЯ
про Офіс фінансового контролю

 

4. Офіс фінконтролю відповідно до покладених на нього завдань:

 

4) здійснює контроль за:

дотриманням законодавства на всіх стадіях бюджетного процесу щодо державного та місцевих бюджетів;

 

zakon.rada.gov.ua/laws/show/184-2020-п#Text

**

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Офіс фінансового контролю ліквідовано, а Державну аудиторську службу - відновлено

22.05.2020

 

На сайті КМУ оприлюднено постанову «Про деякі питання органів фінансового контролю» від 20.05.2020р. № 388.

Даною постановою Кабмін:

відмінив рішення про реорганізацію Державної аудиторської служби;

ліквідував Офіс фінансового контролю;

утворив комісію з ліквідації Офісу фінансового контролю.

 

medoc.ua/blog/ofis-finansovogo-kontrolju-likvidovano-a-derzhavnu-auditorsku-sluzhbu--vidnovleno

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, anabioz сказал:

як нецільове використання коштів місцевого бюджета.

Виходить, це у компетенції Державної аудиторської служби України ?!

Мав я якось справу з ними, та маючи досвіт роботи у правоохоронних та контролюючих органах, щось вони мене не вразили , як на мене то вони у одному , конкретному епізоді - ознаки кришування злочинної діяльності та бездіяльність місцевих посадовців та комерційних структур.

 

chrk.dasu.gov.ua/

 

***

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...