Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обмеження по використанню земельної ділянки з цільовим призначенням ОСГ

delic

Рекомендовані повідомлення

Є земельна ділянка з цільовим призначенням для ведення ОСГ. Вид угідь - рілля. Межує з ділянкою з призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку.

Які в мене є варіанти, якщо я захочу на частині ділянки (тої що ОСГ) висадити дерева, виноград і т.і.

Чи обов'язково потрібно змінювати вид угідь для всієї ділянки (або для її частини) на багаторічні насадження?

А якщо дерева будуть висаджені ближче до середини ділянки аби не було питань з боку сусідів? То б то з якого боку ще мені може прилетіти якщо з сусідами все буде узгоджено?

Взагалі хто небудь переймався таким питанням?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

zakon.rada.gov.ua/laws/show/742-15#top

Там не много. И про вид угидь - ничего нет. Есть такое

Цитата

Особисте селянське господарство - це господарська діяльність, яка проводиться без створення юридичної особи фізичною особою індивідуально або особами, які перебувають у сімейних чи родинних відносинах і спільно проживають, з метою задоволення особистих потреб шляхом виробництва, переробки і споживання сільськогосподарської продукції, реалізації її надлишків та надання послуг з використанням майна особистого селянського господарства, у тому числі й у сфері сільського зеленого туризму.

Члени особистого селянського господарства здійснюють діяльність на свій розсуд і ризик у межах встановленого правового господарського порядку, дотримуючись вимог цього Закону, законів України, інших нормативно-правових актів.

Діяльність, пов'язана з веденням особистого селянського господарства, не відноситься до підприємницької діяльності.

Цитата

До майна, яке використовується для ведення особистого селянського господарства, належать земельні ділянки, жилі будинки, господарські будівлі та споруди, сільськогосподарська техніка, інвентар та обладнання, транспортні засоби, сільськогосподарські та свійські тварини і птиця, бджолосім'ї, багаторічні насадження, вироблена сільськогосподарська продукція, продукти її переробки та інше майно, набуте у власність членами господарства в установленому законодавством порядку.

 

Если что я не юрист

Змінено користувачем ЯД
Если что я не юрист
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мнение эксперта

Спойлер

Зокрема, якщо маємо, наприклад, три земельні ділянки одного цільового призначення – ОСГ, але за угіддями одна ділянка віднесена до ріллі, друга – до пасовищ, третя – до багаторічних насаджень. Звідси, незважаючи на те, що всі три ділянки мають однакове цільове призначення – ОСГ (код КВЦПЗ 01.03), першу ділянку власник (орендар) має право орати, сіяти та вирощувати на ній сільськогосподарські культури з врахуванням вимог з додержання сівозмін, на другій – тільки випасати худобу, на третій – закласти та вирощувати сад, виноградник чи ягідник, тобто використовувати під багаторічні насадження», – пояснив Шумський.

Да, законы такие, что без продажных судей они вообще не применимы...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, delic сказав:

мнение эксперта

  Приховати вміст

Зокрема, якщо маємо, наприклад, три земельні ділянки одного цільового призначення – ОСГ, але за угіддями одна ділянка віднесена до ріллі, друга – до пасовищ, третя – до багаторічних насаджень. Звідси, незважаючи на те, що всі три ділянки мають однакове цільове призначення – ОСГ (код КВЦПЗ 01.03), першу ділянку власник (орендар) має право орати, сіяти та вирощувати на ній сільськогосподарські культури з врахуванням вимог з додержання сівозмін, на другій – тільки випасати худобу, на третій – закласти та вирощувати сад, виноградник чи ягідник, тобто використовувати під багаторічні насадження», – пояснив Шумський.

Да, законы такие, что без продажных судей они вообще не применимы...

 

ну у меня ОСГ и вспахивается и с пшеницой, и деревья ростут), и так было и до меня лет 10. Но я хз к какому типу ее относят (хз даже где это прописывается)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...