Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Заземлення на паркан

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Чисто теоретично, що трапиться, якщо заземлити сонячну електростанцію на паркан з сітки - рабиці, яка трохи вкопана в землю? Там тої сітки метрів 100 погонних.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не трапиться якщо опір вашого  "заземлювача" буде в межах допустимого. ПУЕ дозволяє в якості заземлювачів використовувати фундаменти та будівельні конструкції. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, S_Vladimir_79 сказав:

Сітка чи стовпи

Сітка + стовпи. Але стовпи ж забетоновані, там нема контакту з землею.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, igorjk сказав:

Нічого не трапиться якщо опір вашого  "заземлювача" буде в межах допустимого.

Тобто, нікого не довбане, якщо хтось через сітку полізе? Шкода, я сподівався трошки на інший момент.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, Вомбат сказал:

Тобто, нікого не довбане, якщо хтось через сітку полізе? Шкода, я сподівався трошки на інший момент.

Ну а як заземлюють на електроопори ВВ ЛЕП, на фундаменти, і взагалі на природні заземлювачі? Головне не забувати про напругу дотику ( опір заземлювача). 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorjk сказал:

Ну а як заземлюють на електроопори ВВ ЛЕП, на фундаменти, і взагалі на природні заземлювачі? Головне не забувати про напругу дотику ( опір заземлювача). 

Ну коли при таких обставинах, контролюють штучний уземлювач то все наче нормально. 

А хто буде контролювати стан штучного уземлення в домашніх умовах?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Energon сказал:

 

А хто буде контролювати стан штучного уземлення в домашніх умовах?)

Звісно, власник, або уповноважена ним особа. Так само як і контролюється опір в системі ТТ

Питання було - що трапиться...? 

Відповідь - при дотриманні норм по опору (напрузі дотику), нічого не трапиться. Все інше здогадки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Вомбат сказал:

Тобто, нікого не довбане, якщо хтось через сітку полізе? Шкода, я сподівався трошки на інший момент.

Ну так ізолюйте вашу сітку, та встановіть систему  "електричний  пастух", тоді точно довбане. 

😁

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, igorjk сказал:

Звісно, власник, або уповноважена ним особа. Так само як і контролюється опір в системі ТТ

Питання було - що трапиться...? 

Відповідь - при дотриманні норм по опору (напрузі дотику), нічого не трапиться. Все інше здогадки. 

Реальність інша. Ніхто то не контролює. 75% людей не знають опір свого уземлення, та його стан в цілому))

Змінено користувачем Energon
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Energon сказал:

Реальність інша. Ніхто то не контролює, та навіть 75% людей не знають опір свого уземлення, та його стан в цілому))

Ну це вже проблеми влаників мережі, і як кажуть - проблеми ідєйців шеріфа не піпчуть. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, Energon сказав:

75% людей не знають опір свого уземлення, та його стан в цілому))

А як можна проконтролювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І чи достатньо буде заземлення на 100 метрів сітки - рабиці, яка прикопана на 5 см в землю?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вомбат сказал:

І чи достатньо буде заземлення на 100 метрів сітки - рабиці, яка прикопана на 5 см в землю?

Думаю, що ні. Але для цього є прилади, які вимірюють опір.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 24.10.2021 в 12:49, Вомбат сказал:

І чи достатньо буде заземлення на 100 метрів сітки - рабиці, яка прикопана на 5 см в землю?

вызовете специалиста, он замерит сопротивление заземления и точно Вам ответит на Ваш вопрос

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, igorrius сказал:

вызовете специалиста, он замерит сопротивление заземления и точно Вам ответит на Ваш вопрос

Сьогодні вона прикопана, завтра не прикопана. Тому є штучні уземлювачі, а є природні. Надії більше на добре зроблений штучний, якщо чесно))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Energon сказав:

Тому є штучні уземлювачі, а є природні.

🤓Є і природні заземлювачі? Цікаво, можете розказати більше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Вомбат сказал:

🤓Є і природні заземлювачі? Цікаво, можете розказати більше?

Вы не поверите, но есть. 

Из ПУЕ:

1.7.18 природний заземлювач
Провідна частина, яка крім своїх безпосередніх функцій одночасно може вико­
нувати функції заземлювача (наприклад, арматура фундаментів та інженерних 
комунікацій будівель і споруд, підземна частина металевих і залізобетонних опор 
І І.Л тощо)

Об этом, Вам писалось выше. Просто нужно уметь читать, вдумчиво. 

Змінено користувачем igorjk
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, igorjk сказав:

 

Об этом, Вам писалось выше. Просто нужно уметь читать, вдумчиво. 

Ні, там ніде не писалося, що арматура в фундаменті називається природнім заземлювачам. Вам варто купити окуляри та трошки навчитися ввічливості.
Сам термін мені видався цікавим, я подумав, що це може бути щось природнього походження. Ще раз кажу, я не електрик, тому і питаю. Ви ж навіть уявлення не маєте, що таке феномен АДЕ, правда? А я знаю це, бо півтора десятки років тому присвятив. Але я не кажу Вам про "нужно уметь читать, вдумчиво", а пояснюю, в разі прояву інтересу до тої теми.
Простіше будьте.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Вомбат сказал:

Ні, там ніде не писалося, що арматура в фундаменті називається природнім заземлювачам. Вам варто купити окуляри та трошки навчитися ввічливості.
Сам термін мені видався цікавим, я подумав, що це може бути щось природнього походження. Ще раз кажу, я не електрик, тому і питаю. Ви ж навіть уявлення не маєте, що таке феномен АДЕ, правда? А я знаю це, бо півтора десятки років тому присвятив. Але я не кажу Вам про "нужно уметь читать, вдумчиво", а пояснюю, в разі прояву інтересу до тої теми.
Простіше будьте.

То вам терміни були потрібні, тодІ так би і написали відразу. Взагалі, читайте мій перший пост в цій темі. Простіше може бути тільки олівець. 

А що до ввічливості, то на хамовиті відписи отримуватимете такі самі відповіді. 

Змінено користувачем igorjk
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 годин тому, igorjk сказав:

 

А що до ввічливості, то на хамовиті відписи отримуватимете такі самі відповіді. 

Але проблема в тому, що ПЕРШИМ хамити почали Ви (оте, що абсолютно правильно потер модератор) і саме за Вашим же розумінням, на той хамовитий відпис отримали таку саму відповідь. Так же все було, ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...