Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Термопанель на газоблок

Roma_Z

Рекомендовані повідомлення

Газоблок 375, D400, покладений 4 роки назад. Внутрішні штукатурні роботи завершилися в 2019 році. В 2020 закінчені всі внутнішні роботи (стеля, обої,підлога). Зараз хочу виконати зовнішні роботи. Зупинився на термопанелях на пінопласті. Багато хто проти того щоб ГБ утепляти пінопластом, і я теж не в захваті від того що хочу зробити, але пройшло вже пару років від мокрих внутрішніх робіт і здається що ГБ вже має висохнути. Обої вінілові на флізі які не пропускають вологу тому в ГБ вологи має бути мінімум. Термопанелі планую на 30мм ППС, (100ммм ніяк не вийде застосувати, багато мороки і дорого). Якщо вірити цим розрахункам, то зона промерзання буде за ППС www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=634&rt=0&ct=0&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=80&ld0=200&le0=1&lt0=0&mm0=587&ld1=3750&le1=1&lt1=4&mm1=450&st1=600&em1=151&bw1=250&sw1=3&ld2=300&le2=1&lt2=0&mm2=592&ld3=200&le3=1&lt3=0&mm3=149

У мене є ванна кімната яка з 2008 рокі побудована з ГБ 200мм D300, та з 2010 обклеєна ППС 50 мм, за ці роки ніяких проблем не помітив.

Чи можна так робити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гдето недавно попадалось что 2 года такими панелями отделали дом - полет нормальный.

с точки зрения смарткалка, 50 мм ппс нет ни влагонакопления ни проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2021 в 19:00, Narval сказал:

с точки зрения смарткалка, 50 мм ппс нет ни влагонакопления ни проблем.

так і з 30мм ППС нема вологи.

50мм звичайно ліпше, але якщо робити 50мм то це по всьому будинку. Так як у мене одна чстина будинку утеплена 100мм ППС то не хотілось би ще на неї 50мм клеїти + фронтони горища нема сенсу утеплювати 50мм.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Roma_Z сказал:

так і з 30мм ППС нема вологи.

50мм звичайно ліпше, але якщо робити 50мм то це по всьому будинку. Так як у мене одна чстина будинку утеплена 100мм ППС то не хотілось би ще на неї 50мм клеїти + фронтони горища нема сенсу утеплювати 50мм.

Просто 50 я просчитывал, а 30 нет, по этому написал - то что просчитывал.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Які термопанелі ліпше брати, вже  в готовому кольорі, чи під фарбування? Різниця в 1м2 ~ 50грн. без кольору дешевше. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Поглянув я на ці термопанелі, ну жах якийсь. Клеїти тільки на піну, по уму треба пропінити всі щілини в стиках панелі. Інакше може в щілину заходити вода близько до стіни. Враховуючи, що обов'язково мають бути пустоти між панелями та стіною (не дозволяється пропінювати всю панель) - є шанс потрапляння води в цю пустоту. Куди вода виходити буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Іншими словами з термопанелями на піні якщо вірити інструкціям - повністю втрачається ефект утеплювача. Оскільки утеплювач має бути щільно через цементний клей прилягати до стіни, ніяких пустот.

Іншими словами ви просто робите облицювання. Можливо для ГБ це й не поганий варіант, але треба бути готовим до наявності вологи між панелями і стіною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хто не дозволяє клеїти на розчин? На піну швидше тому і пропонують. Стосовно щілин теж якась туфта, хто не дозволяє пропінити, а потім всі ці щілі додатково потрібно зашити розчином для швів. Даний матеріал нічим не відрізняється від утеплення пінопластом.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.08.2021 в 18:46, Roma_Z сказал:

Газоблок 375, D400, покладений 4 роки назад. Внутрішні штукатурні роботи завершилися в 2019 році. В 2020 закінчені всі внутнішні роботи (стеля, обої,підлога). Зараз хочу виконати зовнішні роботи. Зупинився на термопанелях на пінопласті. Багато хто проти того щоб ГБ утепляти пінопластом, і я теж не в захваті від того що хочу зробити, але пройшло вже пару років від мокрих внутрішніх робіт і здається що ГБ вже має висохнути. Обої вінілові на флізі які не пропускають вологу тому в ГБ вологи має бути мінімум. Термопанелі планую на 30мм ППС, (100ммм ніяк не вийде застосувати, багато мороки і дорого). Якщо вірити цим розрахункам, то зона промерзання буде за ППС www.smartcalc.ru/thermocalc?&gp=634&rt=0&ct=0&os=0&ti=20&to=-10&hi=55&ho=80&ld0=200&le0=1&lt0=0&mm0=587&ld1=3750&le1=1&lt1=4&mm1=450&st1=600&em1=151&bw1=250&sw1=3&ld2=300&le2=1&lt2=0&mm2=592&ld3=200&le3=1&lt3=0&mm3=149

У мене є ванна кімната яка з 2008 рокі побудована з ГБ 200мм D300, та з 2010 обклеєна ППС 50 мм, за ці роки ніяких проблем не помітив.

Чи можна так робити?

На мой взгляд, пустой п ревод денег. Это больше пароизоляция,чем утепление. Толщина утеплителя должна быть такой, чтобы точка россы была в нём, тогда не важна паропронмцаемость материала утеплителя, проблем её будет. А вообще ответ требует более делальеого разбора конструктива, особенно всеми любимых армопоясов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 13.09.2021 в 12:11, uteplis сказал:

На мой взгляд, пустой п ревод денег. Это больше пароизоляция,чем утепление. Толщина утеплителя должна быть такой, чтобы точка россы была в нём, тогда не важна паропронмцаемость материала утеплителя, проблем её будет. А вообще ответ требует более делальеого разбора конструктива, особенно всеми любимых армопоясов.

А що Вас цікавить по армопоясу? З вулиці - 100мм ГБ,+50мм еппс+175мм армованого бетону+50мм ГБ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...