Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Такий от комплект для СЕС придивився. Варто?

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Вомбат сказал:

Якщо зробити окрему раму під кожну панель (ну типу по контурупанелі, грубо кажучи), а потім їх зварити між собою з якоюсь дистанцією, це буде краще, ніж 6 паралельних землі труб і зварити їх між собою?

ні не краще. і не портібно

 

IMG_0961.JPG

изображение_viber_2020-07-11_20-05-31.jpg

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хоча. як би я робив собі автономку, або для компенсації СЕС то ставив би панелі , два поля, в різні боки - схід та захід, під кут десь 35гр.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Dalet сказав:

То все лірика. А практика така - не працює сонячна станція в зимку. Ну, не зовсім щоб, а десь на 90% меньше ніж літом. Тому треба міркувати.

Тут же момент в тому, що ці зелені дарованія можуть легко просрати і електроенергію :( Газ он не качають в сховища, а як не буде газа чи буде тиск поганий, то всі перейдуть на ее, яка одразу ляже.
Власне, особисто тому я і хочу підстрахуватися, щоб було хоч щось, щоб з дровяного котла хоч якось качало теплоносій, хоча би вдень...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, Dalet сказав:

хоча. як би я робив собі автономку, або для компенсації СЕС то ставив би панелі , два поля, в різні боки - схід та захід, під кут десь 35гр.

Розшифруйте, бо дуже цікаво але нічого не зрозумів. Так як у мене основна потреба в ее буде взимку, я готовий втратити значну частину літньої ее, якщо це допоможе збільшити її генерацію взимку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Розшифруйте, бо дуже цікаво але нічого не зрозумів. Так як у мене основна потреба в ее буде взимку, я готовий втратити значну частину літньої ее, якщо це допоможе збільшити її генерацію взимку.

Таке розміщення розтягує графік генерації, даючи більше енергії ранком і вечором. 

 

А от про зиму я писав. Три місяці в рік хоч на північ став. Все одно толку мало

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Тут же момент в тому, що ці зелені дарованія можуть легко просрати і електроенергію :( Газ он не качають в сховища, а як не буде газа чи буде тиск поганий, то всі перейдуть на ее, яка одразу ляже.
Власне, особисто тому я і хочу підстрахуватися, щоб було хоч щось, щоб з дровяного котла хоч якось качало теплоносій, хоча би вдень...

Ну, на насос циркуляції, холодильник ', інтернет вистачить з головою

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dalet сказав:

 

А от про зиму я писав. Три місяці в рік хоч на північ став. Все одно толку мало

Але ж більше, ніж якщо просто на одну сторону? Чи ні?
Бо я вже починаю роздумувати, чи не вліпити оте все на дах. Є якісь варіанти кріплення на шифер? І яка там вага? Бо в мене стропилка не дуже...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вомбат сказал:

Але ж більше, ніж якщо просто на одну сторону? Чи ні?
Бо я вже починаю роздумувати, чи не вліпити оте все на дах. Є якісь варіанти кріплення на шифер? І яка там вага? Бо в мене стропилка не дуже...

При орієнтації на південь пік генерації приходьть на обідні години. Але як правило в цей час нема достатньо споживачів щоб то все поглинути. А в ранці та в вечері не достатньо для покриття витрат. Тому ставиться на схід та захід за для кращої генерації тоді коли саме треба

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На шифер є кріплення. Цинк або алюміній. Все є. Вага десь по 2-4 кг на панель +. В залежності від матеріалу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І по чому вони? Ну, маю на увазі обидва варіанти.
В мене питання по даху навіть не зі стропилкою, а з сусідським будинком, чи не буде він взимку тінити панелі ввечері. Бо до нього хоч і 32 метри, але він двоповерховий з мансардою зверху...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно Рада в першому читанні протягнула Законопроект, де запроваджується акцизний податок на електроенергію, вироблену з сонячних та вітрових електростанцій. Якщо в загальній боротьбі з нелегалами та олігархами ще й громадян з подібними дахами зобов'яжуть сплачувати 18% податку з доходів, + акциз, то чи вигідно те все робитизараз  в цій країні?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, YELENA сказал:

сплачувати 18% податку з доходів

Вже платимо з самого початку. А про акциз, поживемо побачимо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

55 минут назад, Вомбат сказал:

І по чому вони? Ну, маю на увазі обидва варіанти.
В мене питання по даху навіть не зі стропилкою, а з сусідським будинком, чи не буде він взимку тінити панелі ввечері. Бо до нього хоч і 32 метри, але він двоповерховий з мансардою зверху...

18-24$ на панель

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, Dalet сказав:

Вже платимо з самого початку. А про акциз, поживемо побачимо

Я знаю ), тому і + поставила

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Dalet сказав:

18-24$ на панель

Хотів спитати, а який оптимальний кут нахилу для отримання максимуму ее саме взимку? Якщо робити орієнтацію на одну сторону.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Вомбат сказал:

Хотів спитати, а який оптимальний кут нахилу для отримання максимуму ее саме взимку? Якщо робити орієнтацію на одну сторону.

60гр

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, Dalet сказал:

А от по горищу в край не бажано, бо у випадку пошкодження то дуже гарно горить.

А где проводят кабеля, если солнечные панели ставятся на крыше?
(просто в будущем планирую себе ставить, но факт, что хорошо горят, как-то напряг)
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Вомбат сказал:

який оптимальний кут нахилу для отримання максимуму ее саме взимку?

Ви подивіться по архіву погоди, скільки зазвичай буває в вашому регіоні сонячних днів у грудні. І яка тривалість світлового дня. Все зрозумієте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Alvalk сказал:

А где проводят кабеля, если солнечные панели ставятся на крыше?
(просто в будущем планирую себе ставить, но факт, что хорошо горят, как-то напряг)
 

По фасаду. По вентиляции

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dalet сказал:

По фасаду. По вентиляции

а в металлической гофре, не вариант?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, lion-masterok сказал:

а в металлической гофре, не вариант?

Дуга постоянного тока прожигает металлочерепицу на ура. Гофра та ещё тоньше.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Dalet сказав:

Дуга постоянного тока прожигает металлочерепицу на ура.

Тобто, тягнути по утепленому пінопластом фасаду - не найкраща ідея, я так розумію?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Вомбат сказал:

Тобто, тягнути по утепленому пінопластом фасаду - не найкраща ідея, я так розумію?

Коли відкрито прокладено то його видно. І проблему є можливість помітити. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Dalet сказав:

І проблему є можливість помітити. 

Тобто, гофра не просто зайва, але і шкідлива? Зрозумів.
Ще маю питання: яка висота опорних стовпчиків, що бетонуються (при встановленні панелей під кутом на 60 градусів)? Просто у тестя, виявляється, є старі запаси труб, буду розкуркулювати. Нє, ну а шо робити, зараз ціни на метал якісь дико неадекватні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...