Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Франшиза в договорі ОСЦПВ

Offroad

Рекомендовані повідомлення

Було ДТП, де ми винна сторона. В нас ОСЦПВ (Граве) з франшизою 1000 грн., в потерпілого КАСКО (Уніка). Ремонт (трохи менше 10 тис.) оплатила страхова потерпілого. А нам прислали лист з досудовою вимогою на сплату цієї 1 тис. (в самій вимозі повно помилок). Посилаються на ЦК:

- ст. 993 - Перехід до страховика прав страхувальника щодо особи, відповідальної за завдані збитки

- ст. 1166 - Майнова шкода, завдана неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної ... особи, відшкодовується в повному обсязі особою, яка її завдала

- ст. 1187 - Відшкодування шкоди, завданої джерелом підвищеної небезпеки

Як діяти?

 

Чого питаю - недавно в мене була зворотна ситуація з складнішим ДТП, мені грошей на ремонт не вистачило і я звернувся до винуватця за компенсацією франшизи - забрав готівкою в обмін на розписку, що претензій не маю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[QUOTE=Offroad;5330313]Було ДТП, де ми винна сторона. Як діяти? .[/QUOTE] платить, але краще зателефонувати в свою страхову та запитати. страхова потерпілого оплатила ремонт, потім з вашої страхової скачає суму + франшиза 1000грн
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В разделе продают и покупает автомобили,запчасти к ним итд,и все что относится к транспорту. Продаже оного. Каким боком франшиза и страховая не понял. Для этого есть соответствующий раздел , типа юридической помощи.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...