Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Фібродах шифер Івано-франківськ -чи варто?

Doctor Haus

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!Виникла необхідність замінити шиферний дах.Коли порахували ціну металочерепиці то були змушені шукати варіанти.(Дах 250 кв.м.)Натрапив на продукцію Івано-Франківського цементного заводу Фібродах в кольорі графіт маленькі листи,виглядає красиво та й ціна більш прийнятна.Відгуків реальних небагато,в відеороликах виглядає красиво і вирішив брати.А зараз натрапив на відгук на сайті Епіцентру і там був забудовник невдоволений тим,що після дощу на шифері з'явились якісь білі "висоли".Може у кого є досвід з цим шифером від Фібродаху?Можливо треба відмовитись від замовлення поки ще не пізно?:flag1:Дякую!!Всім гарного настрою.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є нюанс: ті, хто будуть монтувати, повинні бути з прямими руками, бажано правою і лівою. З плеч.

Змонтував минулої зими, закінчили під новий рік. Дерево було мокре.

Коньок зараз буду міняти. Можливі тріщини на листах, при перетягуванні гвинтів. У мене на 250 м2 жодного не тріснуло.

Можливі висоли на листах - це дефект, листи були з однієї пачки, у мене до 10% - міняють по гарантії. Можливо не пощастило.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є нюанс: ті, хто будуть монтувати, повинні бути з прямими руками, бажано правою і лівою. З плеч.

Змонтував минулої зими, закінчили під новий рік. Дерево було мокре.

Коньок зараз буду міняти. Можливі тріщини на листах, при перетягуванні гвинтів. У мене на 250 м2 жодного не тріснуло.

Можливі висоли на листах - це дефект, листи були з однієї пачки, у мене до 10% - міняють по гарантії. Можливо не пощастило.

Дякую за відповідь.Що Ви мали на увазі під прямими руками?Є якась специфіка?Бригада що буде робити з гарною репутацією.Але такий шифер ще не клали.Як взагалі думка,шифер вартий уваги?Висоли зразу видно ще в пачці?Чи проявляються пізніше?Можна їх якось вирахувати відразу.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене проблема лише через те, що в монтажників руки з дупи і те, що дах зібрали з мокрющого дерева, перетягнувши гвинти на коньку. Висоли сьогодні прибрались розчином лимонної кислоти.

Ще момент - я би на обрешітку брав брус 100 на 50 а не як рекомендує виробник 50 на 50.

Контробрешітку робив би теж з 50 на 50 - це дало б змогу отримати якісну вентиляцію над мембраною. Відсутність перегріву влітку за рахунок конвекції - мембрана буде працювати в кращих умовах.

 

І так, я би взявся ще раз крити цим матеріалом. По сукупності ознак і ціні він не має конкуренції. Рекомендую чорний колір. "Антрацит" насправді - просто сірий.

Інші кольори суттєво програють по естетиці для "сучасного" будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую чорний колір. "Антрацит" насправді - просто сірий.

Інші кольори суттєво програють по естетиці для "сучасного" будинку.

Велика вдячність за відповіді.Ще якщо можна підкажіть по кольору.Я замовив колір "Графіт" кольору Антрацит не бачив.По запевнення продавців Графіт наближений до чорного,та й на фото майже чорний.Можливо наживо буде дивитись по іншому?? Також хотілось чорний але Графіт якийсь благородніший нібито.І ще чи треба під цей шифер гідроізоляцію,адже виробник вказує,що немає необхідності якщо це не перекриття мансардної кімнати?Дякую.Якщо можна скиньте на Вайбер колір Вашого даху.0668169266 з пов.Юрій.Полтава.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гідроізоляцію я би ставив всеодно. Але якщо логічно - то для матеріалів які не конденсують вологу зсередини вона не потрібна
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...