Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Потрібна електрична кам"янка 6 кВт

Humanite

Рекомендовані повідомлення

Наразі шукаю недорогу електричну трифазну кам"янку на 6 кВт потужності. Віддалене керування з виносного пульту, який буду встановлювати свій. Тобто потрібен виключно нагрівальний пристрій настінного монтажу. Пройшовся по Дніпру і був вражений тим, що ціни як на вироби зі срібла з кристалами Сваровськи і нема в наявності. Може хтось запропонує кам"янку? Використовуватися буде виключно для власних потреб декілька разів на місяць. Не на постійну роботу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

електрична кам"янка 6 кВт

Добрый день.

Имеется самодельная электрокаменка металл, размеры 100х50х40см , 3-фазная, 6 ТЭНов по 1.5-2кВт, 2 группы по 3 ТЭНа,и могут включаться по отдельности или все вместе с помощью щита управления(на фото красный меньший), цена комплекта 1200грн.Находится в Киеве.

За более детальной информацией обращаться по тел.067-287 35 10

Андрей

8e7b77051a685065a1d9ee01ee0ee3b5.jpg

aed2abbd26a3d04e92a343a6576e1aac.jpg

b031e2d2b298a20b1b96fb82a65d04ad.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Андрію, дякую за пропозицію. Для моїх цілей занадто велика та потужна. Мені потрібна менша. Бажано не саморобна (зварити з брухту я і сам взмозі).
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
В 14.06.2021 в 09:45, Humanite сказал:

Наразі шукаю недорогу електричну трифазну кам"янку на 6 кВт потужності. Віддалене керування з виносного пульту, який буду встановлювати свій. Тобто потрібен виключно нагрівальний пристрій настінного монтажу. Пройшовся по Дніпру і був вражений тим, що ціни як на вироби зі срібла з кристалами Сваровськи і нема в наявності. Може хтось запропонує кам"янку? Використовуватися буде виключно для власних потреб декілька разів на місяць. Не на постійну роботу.

 

В 14.06.2021 в 11:51, Humanite сказал:

Андрію, дякую за пропозицію. Для моїх цілей занадто велика та потужна. Мені потрібна менша. Бажано не саморобна (зварити з брухту я і сам взмозі).

Поділіться ,будь даска ,досвідом, що обрали … прийшла моя черга, і я в різнодоріжжі((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...