Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Допоможіть розібратись з укріпленням фундамента і відмощення

Shinano

Рекомендовані повідомлення

Є старий будинок (дерево, обкладене цеглою), до нього прибудова з цегли.

 

photo_2021_04_27_09_35_49_240.jpgi.gif

 

photo_2021_04_27_09_35_52_240.jpgi.gif

 

Навколо будинку є відмощення, з кількома дефектними зонами, які викликані в першу чергу пошкодженнями водостоків та затіканням води. В цих місцях в стінах є незначні тріщини. Зараз зроблю нові водостоки, це само собою. Але є більша проблема - відмощення навколо прибудови не було зроблене. В результаті, ця частина будівлі потроху сідала, наявні тріщини в місцях стикування з основним будинком. Тріщини не збільшуються або збільшуються дуже не суттєво. Але є.

 

Зараз хочу оновити відмощення навколо основної частини будинку, зробити відмощення навколо прибудови і укріпити фундамент під прибудовою (там стрічка, заглиблена уквально сантиметрів на 10. Минулого року контактував з фірмою яка це робить, маю розрахнок. Перед тим як робити, хотів би почути додаткові думки спеціалістів, наскільки цей розрахунок адекватний (ціни річної давності), і наскільки такий план є доречним.

 

12048photo_2021_04_27_09_35_46_240.jpgi.gif

 

На схемі - заштриховне це прибудова, синє - наявне відмощення.

 

photo_2021_04_27_10_01_53_240.jpgi.gif

 

Є ще один нюанс. Ділянка не рівна, від дальнього краю будинку в бік прибюудови йде невеликий спуск. Наразі відмощення, те яке є, фактично знаходиться нижче рівня грунту. Я хочу долити зверху на наявне відмощеня ще бетону, щоб принаймні компенсувати це заниження і вийти в рівень з грунтом або трохи вище.

 

Дякую наперед за думки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...