Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

самогоноварение и виноделие в домашних условиях

Dark

Рекомендовані повідомлення

34 хвилини тому, normal сказав:

Її треба розмішувати хоч 2 рази на добу (якщо цього не робили, то наче могло і зіпсуватися), в мене вже на другий день підіймається, але в нас сік з мезгою такий густий, як желе, важко колотити і дуже насичений, тому завжди додаємо воду і цукор, цього разу додавав десь 5л води на 15л мезги і 200гр цукру, при ферментації ще 1-2 тижні бутлі колотю, щоб шапку піни збивати

так, авжеж. топив шапку і розмішував як мінімум 2 рази на день

у мене десь 50 на 50 сік знизу і мезга зверху

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічого не треба мити і додавати, там вже є купа дріжджів, в мене все грає за одним рецептом: спочатку вишневе вино, потім грушово-яблуневе, далі може бути сливово-ожинове чи вже комбінація всякого, виноградне то останнє у сезоні, навіть у хлібний квас неможна додавати дріжджі, культурні зразу псують смак і все завонюється, я додаю 4 родзинки вже у розлиті бутилки з квасом для карбонизації у холодильнику і через добу вже зливаю з осаду, і то залишається трохи чути дріжджами, а якщо їх додати у закваску, то вже можна її викидати. "Культурні" йдуть тільки для тіста, для вина вже є купа своїх на шкірці, для квасу вирощуються бактерії. Щоб не забродила мезга, це треба або низька температура, або вода з хлоркою, або хз що, в мене такого ніколи не було... Перенесіть десь у тепло і підставте пінопласт під тару з мезгою, щоб не холола

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Dendnepr сказал:

Може треба було "культурных" дріжджів добавити?

Дрожжи на поверхности винограда.

Главное не мыть)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, DimaF сказал:

Дрожжи на поверхности винограда.

Главное не мыть)

Там їх стільки різних. Можуть набродити такого, що й не треба. Або бути слабкими і їх подавить патогенна мікрофлора. Тому я за внесення сильних, відібраних селікціонерами. стабільних штамів культурних дріжджів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...