Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Штукатурити стелю, чи шпаклювати?

Тушелюб

Рекомендовані повідомлення

Я ціную приватність своїх замовників,тому ніколи не викладую в відкритий доступ фото з їх будинків,максімум це можу показати комусь особисто в моему телефоні.Тим більше що мова йде про активного форумчанина,захоче-викладе сам.

А ось підлогу,якщо вийде то що задумали,Таня 5 точно викладе на форумі,фотосесія плануеться.

 

Добавлено через 3 минуты

А чого з пульвера? Взяти квача, або щітку побільшу і вапном побілити. Ото реальний лофт буде зі справжніми розводами. А прекрасний запах як ностальгія у бонус.

 

Справжній лофт це коли замовник навмисно вкладав в опалубку не обробленні різнокалібровані дошки і потім ці відбиткии на бетоні покрасив.Як на мене то більш классної стелі я не бачив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене то більш классної стелі я не бачив.

 

Якщо це каже людина, яка бачила різних видів стель непорівняно більше, аніж я, то це стає цікаво. Штукатурити мені мають десь так тижнів

через два і ще не пізно все змінити. Маєте якісь фотографії такого дизайну? Я обіцяюся приватні повідомлення нікому окрім дружини і своїх дітей не показувати.

 

П.С. Послав повідомлення і вже потім зрозумів, що у мене ж фанерні щити, а не дошки і кіна з того по-любе не буде :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ціную приватність своїх замовників,тому ніколи не викладую в відкритий доступ фото з їх будинків,максімум це можу показати комусь особисто в моему телефоні.Тим більше що мова йде про активного форумчанина,захоче-викладе сам.

А ось підлогу,якщо вийде то що задумали,Таня 5 точно викладе на форумі,фотосесія плануеться.

 

.

 

ждем тоді поли :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пол уже залили,сейчас заканчиваем идеальную перетёрку под прожектор.

16162518639605764759528448724299.thumb.jpg.74568a99b3d4dfa1915dc32b17551bc5.jpg

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пол уже залили,сейчас заканчиваем идеальную перетёрку под прожектор.

 

ждем той чудо лак на полу:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласна. Сначала я к натяжным потолкам скептически относилась, муж уговорил сделать, так теперь понимаю, что это лучший вариант и по стоимости и по качеству.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...