Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Електричний котел і твердопаливний котел в різних частинах будинку як під'єднати

abcee

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня шановне панство.

 

Маю розведену по будинку систему водяного опалення на електриці.

Хочу в систему додати камін з водяним контуром і тепло-аккумулятор.

Приблизна схема системи опалення на картинці

picture.php?albumid=8274&pictureid=96742

Особливість в тому, що теплоакумулятор (ТА) планую поставити на 2-му поверсі над каміном. Електрокотел (ЕК) знаходиться в іншій частині будинку. Питання в тому, як підключити теплоаккумулятор до системи? Чи є варіант одночасного використання ТА і ЕК, та як узгодити динаміку руху теплоносія в системі опалення?

 

Основне розведення поліпропіленовими трубами.

Зеленим відмічена 32-га труба а без підфарбовування - 25-та труба.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як узгодити динаміку руху теплоносія в системі опалення?

Найдите исполнителя, с ним нарисуйте и обсудите схему, она у Вас индивидуальная.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Маю розведену по будинку систему водяного опалення на електриці.

Хочу в систему додати камін з водяним контуром і тепло-аккумулятор.

Використовувати камін як ТТ котел — це не дуже добре ідея, бо від дров повно бруду і пилюки. В мене є окрема котельня з твердопаливним котлом і там завжди все покривається пилюкою. У випадку каміна все це буде у вітальні, і не думаю, що вам таке сподобається.

 

Якщо камін палити інколи, то вся та обв'язка з ТА — це просто викинуті гроші. Якщо у вас є зайві гроші, то віддайте їх мені і я докладу ще трохи і поставлю собі тепловий насос :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Використовувати камін як ТТ котел — це не дуже добре ідея, бо від дров повно бруду і пилюки. В мене є окрема котельня з твердопаливним котлом і там завжди все покривається пилюкою. У випадку каміна все це буде у вітальні, і не думаю, що вам таке сподобається.

 

Якщо камін палити інколи, то вся та обв'язка з ТА — це просто викинуті гроші. Якщо у вас є зайві гроші, то віддайте їх мені і я докладу ще трохи і поставлю собі тепловий насос :)

Камін має потужність по повітрю 7 кВт по воді 7 кВт. При цьому розмір характеристика і конструкція каміну аналогічна "сухому", у якого потужність по повітрю 8 кВт. Логіка використання наступна. 1 етап прогрів повітря в приміщеннях дачі за мінімальний час. В цей само час буде грітись вода в водяному контурі, і теоретично воду можна було б подати прямо в систему опалення, але є два нюанси. По-перше я хочу зберегти динаміку теплоносія при відключенні електрики ( а це природня циркуляція) по-друге захистити систему від закипання (за рахунок збільшення об'єму системи). 2 етап ми накопили енергію в ТА і відбираючи тепло в систему опалення догріваю інші кімнати. 3 етап ніч... електрокотел опалює приміщення, а ТЕН гріє воду в ТА по нічному тарифу.

 

Як на мене затрати не суттєво більші порівняно з сухим каміном... а переваги є.

 

П.С. ТА 350 літрів - оптимальний для балансування потужності водяного контуру.

 

Добавлено через 2 минуты

Найдите исполнителя, с ним нарисуйте и обсудите схему, она у Вас индивидуальная.

Знайти виконавця не варіант, мені цікаво реалізувати самостійно. Цікавлять рекомендації по варіантам реалізації

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знайти виконавця не варіант, мені цікаво реалізувати самостійно. Цікавлять рекомендації по варіантам реалізації

Тут просто ответить на стандартный и конкретный вопрос. Вам же в формате форума сложно помочь.

Действие примерно такие:

Вычерчивать дом, расставлять на плане оборудование, мощности, диаметры, смотреть где и как пройдут трубы. Затем рисовать схему котельной, по ней делать перечень материалов.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут просто ответить на стандартный и конкретный вопрос. Вам же в формате форума сложно помочь.

Действие примерно такие:

Вычерчивать дом, расставлять на плане оборудование, мощности, диаметры, смотреть где и как пройдут трубы. Затем рисовать схему котельной, по ней делать перечень материалов.

Питання ж не в переліку комплектуючих, а в схемі під'єднання. Я так вважав що форум якраз для цього і потрібен, щоб зібрати думки різних людей.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никому не интересно наморщивать мозг, решая вашу задачу, если решение не лежит сверху и его изложение не занимает много времени.

 

На форуме можно получить вопрос на четко поставленный вопрос или подсказать общее решение проблемы, частные случаи допиливайте сами или ищите того, кто возьмет за это деньги и выдаст нагора обдуманное и взвешенное индивидуальное решение.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Никому не интересно наморщивать мозг, решая вашу задачу, если решение не лежит сверху и его изложение не занимает много времени.

 

На форуме можно получить вопрос на четко поставленный вопрос или подсказать общее решение проблемы, частные случаи допиливайте сами или ищите того, кто возьмет за это деньги и выдаст нагора обдуманное и взвешенное индивидуальное решение.

Розумію що форуми зараз виключно майданчик для реклами і продажу послуг. І ключове в Вашій фразі, "візьме гроші". Я не жлоб і слава богу можу дозволити собі найняти пректувальника. Проте, рибалка буде сидіти на березі річки не тому що він не знає де купити рибу, а тому що йому цікаво її зловити, а разом і з іншими рибалками поспілкуватись... але ймовірно це не той форум...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То, что вы пытаетесь словить, все уже давно словили и сьели. И как правило много раз.

И очень хорошо знают, где в этом улове кости и глисты, а что лучше вообще не ловить, а сразу отпускать.

Но вы ж захотите все это узнать, сразу и много, а изложить это все письменно - надо много времени и сил.

А поскольку форум как правило читается в свободное от всех работ и рутин время , то делать это откровенно лень.

Потому, или сами, или в магазин по рыбу.

 

У вас слишком сложное для двух абзацев изложения решение: и естественную циркуляцию сберечь, и чтоб ничего не потерять.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Всім вітання,

Я питання з опаленням вирішив, поділюсь, можливо комусь знадобиться

picture.php?albumid=8274&pictureid=97293

 

1 В системі два насоси. Один на камін для зарядки теплоакумулятора (ТА), другий в електрокотлі.

2 Перший розділювальний клапан біля ТА стабілізує темпаратуру в системі опалення за рахунок підмішування теплоносія з ТА

3 Другий розділювальний клапан з нормально закритим сервоприводом відкривається, коли ТА нагрівається до вказаної температури (наприклад 30 градусів) і закривається при розряді (наприклад до градусів).

4 Маніпуляція з двома кранами дозволяє повнісю відклюючити ТА та пустити воду по короткому колу, як це працювало до монтажу твердоваливного котла (каміну)

5 Формально простіше було перенести електрокотел на другий поверх і вкоротити довжину труб, проте так вийшло досить естетично і функціонально.

picture.php?albumid=8274&pictureid=97291:flag1:

 

П.С. Електрокотел відкритий тимчасово, заміню кабелі підключення WiFi та змонтую все в акуратний електрощит.

picture.php?albumid=8274&pictureid=97292

 

Всім добра, та гарних емоцій від втілення власних ідей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...