Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Перевірка кваліфікації - як реагуєте якщо перевіряють вас?

bogdan_uzh

Рекомендовані повідомлення

як тільки у людини телефон на одному номері а вайбер , наприклад, на іншому-жди пригод.

а якщо на обох вайбер?) шах і мат)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как мне узнать что у него с инструментом? Как приедет на работы ? и гнать?

я просто наперед питаю

- є весь інструмент?

-та

приїхав

- а де ключ ххх?

- ем... а я без нього

- так не піде - їдь за ключом,

 

зазвичай не вертаються))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно как при тендере требовать докумнты с перечнем оборудования. И если это фирма - с перечнем официально оформленных сотрудников, чтобы вам с вокзала не напарили.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На самом деле такой простой фильтр дает возможность отфильтровать однодневок-посредников, которые не смогут выполнить тендерное задание, выиграв тендер минимальной ценой.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перша міні оцінка проходить ще на етапі дистанційного спілкування , причому не тільки з виконавцями а й з замовниками- як тільки у людини телефон на одному номері а вайбер , наприклад, на іншому-жди пригод.Наче дріб'язок але напротязі багатьох років працює практично 100%ково.

 

Блін, у мене так:lol: А яких пригод слід чекати моїм потенційним замовникам?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допустим ви монтажник/зварщик/муляр/сантехнік і т.д. - значить приходите ви до замовника - а він задає вам пару хитрих запитань по професії - яка була б реакція на таке неподобство?

 

-ответ- где вы взяли мой телефон? ... больше вопросов у заказчика нет...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сантехник приехал за материалами.

 

Сантехник едет на объект )

1.thumb.jpg.a8d13ef35b5d5ed22f295182d08609f8.jpg

2.jpg.3830717a5dda147a5e93a6280dbc8e4e.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Блін, у мене так:lol: А яких пригод слід чекати моїм потенційним замовникам?

 

Я про Вас нічого не знаю:).Як тільки виконавець телефонує з одного номера а пише з іншого , я чекаю спочатку приблизно такого : ой фотки в іншому телефоні, не було зв'язку ( грошей) на іншому телефоні тому я Вам не подзвонив( написав) , другий телефон сів, я його десь забув, загубив і т.д.

Потім буде : у мене схема (таблиця,інструкція,технічне завдання і т.д.)в тому телефоні що я лишив дома на зарядці тому я приїду завтра і дороблю і т.п.:(.

Поки що виключень практично не було.

ЗІ.В чому сакральний сенс в двох номерах крім як заплутати реального замовника , у якого крім Вас ще міліон контактів :unknown:?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допустим ви монтажник/зварщик/муляр/сантехнік і т.д. - значить приходите ви до замовника - а він задає вам пару хитрих запитань по професії - яка була б реакція на таке неподобство?

 

На любой вопрос даю аргументированный ответ со ссылкой на норму. Подкрепляю конкретными личными случаями (как позитивными так и негативными) в личной практике, кейсами с форума, ликбезом физики и химии процессов. И не важно, проверка на вшивость это или любопытство.

 

Если заказчик пытается опровергнуть правильность этого ответа ссылаясь на блогера из Ютуба или статью из журнала, то либо возвращаю его к реальности фразой "мнений много а норма одна" либо заканчиваю диалог и работу с этим клиентом.

 

В подавляющем числе случаев, преодолевать сопротивления заказчиков не приходится.

 

Т.е. реагирую нормально.

Неподобством это не считаю.

Наоборот: каждая успешно пройденная проверка на вшивость (если это она была), да ещё и от наглухо зашоренного по ряду вопросов заказчика - это маленькая победа и +100500 к скиллам

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є замовники, які кричать, що їм не на мтс дзвонити дорого. Тому для клієнтів можна тримати номери різних операторів. Та й телефони, які підтримують 2 сімки, промисловістю випускаються, тому нічого забути не вийде. А ще буває що в одному селі ловить один оператор, а в іншому інший і щоб постійно бути на зв'язку є сенс у двох номерах.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є замовники, які кричать, що їм не на мтс дзвонити дорого. Тому для клієнтів можна тримати номери різних операторів. Та й телефони, які підтримують 2 сімки, промисловістю випускаються, тому нічого забути не вийде. А ще буває що в одному селі ловить один оператор, а в іншому інший і щоб постійно бути на зв'язку є сенс у двох номерах.

Моя практика говорить про інше.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я про Вас нічого не знаю:).Як тільки виконавець телефонує з одного номера а пише з іншого , я чекаю спочатку приблизно такого : ой фотки в іншому телефоні, не було зв'язку ( грошей) на іншому телефоні тому я Вам не подзвонив( написав) , другий телефон сів, я його десь забув, загубив і т.д.

Потім буде : у мене схема (таблиця,інструкція,технічне завдання і т.д.)в тому телефоні що я лишив дома на зарядці тому я приїду завтра і дороблю і т.п.:(.

Поки що виключень практично не було.

ЗІ.В чому сакральний сенс в двох номерах крім як заплутати реального замовника , у якого крім Вас ще міліон контактів :unknown:?

 

Так то може проблема у людях-виконавцях які Вам попадались, а не в двох телефонах?)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так то може проблема у людях-виконавцях які Вам попадались, а не в двох телефонах?)

Можливо.Я ж не стверджую на 100%.

Розказав лиш свій досвід.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сначала приглашаете сантехника\электрика (не суть) на смотрины объекта, беседуете. Как мне узнать что у него с инструментом? Как приедет на работы ? и гнать?-

нет ножниц для резки пластиковых труб - чего заморачиваться! порезал болгаркой:evil: вся мотня всередине трубы, обнаружили когда выгнали "спеца"

 

я вам наскільки я пам ятаю від начала до кінця такі попадались. чому цікаво?) чому не з форума брали людей??

 

Добавлено через 5 минут

Я про Вас нічого не знаю:).Як тільки виконавець телефонує з одного номера а пише з іншого , я чекаю спочатку приблизно такого : ой фотки в іншому телефоні, не було зв'язку ( грошей) на іншому телефоні тому я Вам не подзвонив( написав) , другий телефон сів, я його десь забув, загубив і т.д.

Потім буде : у мене схема (таблиця,інструкція,технічне завдання і т.д.)в тому телефоні що я лишив дома на зарядці тому я приїду завтра і дороблю і т.п.:(.

Поки що виключень практично не було.

ЗІ.В чому сакральний сенс в двох номерах крім як заплутати реального замовника , у якого крім Вас ще міліон контактів :unknown:?

 

тю, а яякщо хвилини Є безкоштовні на другому. а говорити хвилин 40 требі і таких людей декілька в день. нащо прговорювати 1 грн за хвилину?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нащо прговорювати 1 грн за хвилину?

Майстра це взагалі не повинно хвилювати. Включає в рахунок просто витрати на телефонні розмови так само як на цемент, пісок, бензин, труби, фітинги, провід тощо. І клієнт задоволений - єдиний номер, не треба думати хто дзвонить. Єдине що треба буде вести облік який клієнт скільки ефірного часу наговорив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

тю, а яякщо хвилини Є безкоштовні на другому. а говорити хвилин 40 требі і таких людей декілька в день. нащо прговорювати 1 грн за хвилину?

То не залишиться часу в того майстра на роботу і буде без грошей .

Оплачую один номер 300 грн і розмовляю стільки скільки потрібно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вам наскільки я пам ятаю від начала до кінця такі попадались. чому цікаво?)

Повторюсь очередной раз: не все такие попадались, были и рукастые с головой. Почему попадались такие? Может потому что я знаю как должно быть сделано правильно. Может потому что у меня не один объект . Может потому что живу дольше.

чому не з форума брали людей??

Из Киева? Харькова?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторюсь очередной раз: не все такие попадались, были и рукастые с головой. Почему попадались такие? Может потому что я знаю как должно быть сделано правильно. Может потому что у меня не один объект . Может потому что живу дольше.

 

Из Киева? Харькова?

А що на форумі немає людей щ вашого міста або рядом?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повторюсь очередной раз: не все такие попадались, были и рукастые с головой. Почему попадались такие? Может потому что я знаю как должно быть сделано правильно. Может потому что у меня не один объект . Может потому что живу дольше.

 

Из Киева? Харькова?

 

Я живу в Каменце-Подольском,за последних 12 лет я ни одного дня не проработал дома.Конечно же большинство заказов это Киев,а в общем география моих заказчиков это практически вся територия Украины,только в закарпатье бывать не приходилось.Точно также многие мастера работают на выезде,к примеру тот же Мурава со Львова делает сантехнику в Одессе,а одессит Ред Барон (Дима) в это время крутит трубы в Киеве.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

со Львова делает сантехнику в Одессе,а одессит Ред Барон (Дима) в это время крутит трубы в Киеве.

Наши строители выехали в Польшу, а польские в Германию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.

 

Мабуть, ви просто не хочете платить ті гроші, раз хоч половина у вас таких людей працює

Просто, ви вже третій раз розказуєте в подробицях про своіх рукожопів з такою ненавистю. Що вже по почерку взнавати вас можна.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...