Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Smart ION - розумні модулі

InSAn

Рекомендовані повідомлення

В 17.10.2021 в 03:37, InSAn сказал:

Оновили сайт із документацією.

smart-ion.com.ua/

что-то не понял, а где все оатсльные железки? на сайте теперь только одна?

и по сути вопрос, прочитал документацию но не нашел как регистрами управлять состоянием выходов. настройки и привязки нашел а так что-бы регистром управлять не нашел, это как-то очень странно, вероятно пропустил конечно но старался искать, правда-правда.

А, и цена всего этого багацтва?

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

а где все оатсльные железки? на сайте теперь только одна?

Наразі на сайті лише та, яка повністю готова та яка "на днях" пройде сертифікацію. Всі інші - поки що прототипи.

 

1 час назад, standov сказал:

как регистрами управлять состоянием выходов

Функції:

А) 0x05 - Запис стану одного релейного виходу (WRITE_COIL)

В) 0x0F - Запис стану декількох релейних виходів (WRITE_MULTIPLE_COILS)

 

1 час назад, standov сказал:

А, и цена всего этого багацтва?

Роздрібна - 1800 грн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, InSAn сказал:

Наразі на сайті лише та, яка повністю готова та яка "на днях" пройде сертифікацію. Всі інші - поки що прототипи.

а есть какие-то прогнозы/ожидания по остальным? Реле это клево но у вас там много всякого другого мене интересного было

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, InSAn сказал:

Функції:

А) 0x05 - Запис стану одного релейного виходу (WRITE_COIL)

В) 0x0F - Запис стану декількох релейних виходів (WRITE_MULTIPLE_COILS)

спасибо, я ради интереса пробежался опять документацию и опять не нашел там этой информации ) шось повилазило (

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, standov сказал:

а есть какие-то прогнозы/ожидания по остальным? Реле это клево но у вас там много всякого другого мене интересного было

Тяжко сказати. Все залежить від попиту.

Нажаль, Ви - перший, хто зацікавився "тим багато іншого цікавого" :)

 

2 часа назад, standov сказал:

и опять не нашел там этой информации

Опис функцій, починаючи із 7-ї сторінки:

Спойлер

d.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

PS: За декілька днів закінчимо веб-конфігуратор, який візуально допоможе в налаштуванні конфігурації входів-виходів.

В приват можу скинути посилання на пре-альфа-версію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, InSAn сказал:

Опис функцій, починаючи із 7-ї сторінки:

АААА! я думал то общее описание протокола "из википедии" ))) туда даже не заглядывал, я думал второй документ "таблиці параметрів та даних" исчерпывающий, думаю не я один такой буду.

 

1 час назад, InSAn сказал:

Нажаль, Ви - перший, хто зацікавився "тим багато іншого цікавого" :)

это нормально, я привык.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, InSAn сказал:

За декілька днів закінчимо веб-конфігуратор, який візуально допоможе в налаштуванні конфігурації входів-виходів

Бета-версія: smart-ion.com.ua/cfg_D3M-8DI1XDI8RO-MB.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, InSAn сказал:

Бета-версія: smart-ion.com.ua/cfg_D3M-8DI1XDI8RO-MB.html

а как этим пользоваться?) не очень понятно у реле разве есть веб-интерфейс? зачем этот конфигуратор нужен, ну кроме того что конечно что "красивое!"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тобишь как я вижу кейс свой. 
Беру "свисток" USBRS беру какую-то по вкусу софтину и сижу пару вечеров конфигурирую регистры в ней. Как и чем мне поможет этот конфигуратор? ) Если бы вы сделали свою софтину где будет вот этот интерфейс и кнопка внизу "пыщь" то конечно

UPD а хотя синенькие подсказки, ок, полезно 

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос, а зачем функция антибрязкота выключаемая да еще и по отдельным входам? Входы то по идее как высокочастотные использовать нельзя?(как если можно?) или это универсальная прошивка и на другие у-ва?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос №2 (простите что зае..)
События по входам никак в регистрах не фигурируют?
Допустим у меня по входу длительное нажатие, я хочу обработать как включение какой-то комбинации выходов (кейс абсолютно рабочий, у меня сейчас в СУ одна кнопка и 2 лампы, обычное нажатие включает 1 канал, длительное оба). Чисто конфигурацией самой железки это можно сделать? Если нет то как мне получить событие длительного нажатия (не выхода а именно входа) во внешнюю систему?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, standov сказал:

а как этим пользоваться?)

1 час назад, standov сказал:

а хотя синенькие подсказки, ок, полезно

Саме для цього. Щоб не запутатись в регістрах та значеннях та не тримати довідник під рукою.

1 час назад, standov сказал:

Если бы вы сделали свою софтину где будет вот этот интерфейс и кнопка внизу "пыщь" то конечно

В мене також є таке бажання так зробити... Надіюсь, що колись так і буде :)

 

  

58 минут назад, standov сказал:

Вопрос, а зачем функция антибрязкота выключаемая да еще и по отдельным входам? Входы то по идее как высокочастотные использовать нельзя?(как если можно?) или это универсальная прошивка и на другие у-ва?

Прошивка універсальна (але "прив'язана" до поточнорго варіанту заліза). Можливо, комусь знадобиться :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, standov сказал:

Чисто конфигурацией самой железки это можно сделать? Если нет то как мне получить событие длительного нажатия (не выхода а именно входа) во внешнюю систему?

Гарне питання. Потрібно добавити в прошивку можливість отримання статусу довгого натискання.

Потрібно подумати... Адже пристрій не генерує події - а сповіщає про зміну стану по запиту головного пристрою...

 

PS: Можливо, як у знатока Модбасу - є якісь думки з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну по идее да модбас для этого вообще не приспособлен, условно говоря дефолтный пулинг внешней системой 1секунда это огромная задержка, даже если в теории сделать опрос 100мс то это очень много.
вайфай/LAN и mqtt ) 

вообще по идее не зря в плкашках часто есть отлельно и слейв и мастер модбас, по мастеру куда-то отправлять наружу такие события логично 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, standov сказал:

ну по идее да модбас для этого вообще не приспособлен

Саме так. Тому поки що статус довгого натискання і не "видаємо" назовні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, standov сказал:

вообще по идее не зря в плкашках часто есть отлельно и слейв и мастер модбас, по мастеру куда-то отправлять наружу такие события логично

В нас буде і радіо-модуль (двусторонній зв'язок із кодуванням та захистом від replay-атак).

Там буде :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, standov сказал:

а как этим пользоваться?)

Сьогодні давав консультацію, як зробити сценарій:

1) при виході із будинку вмиканням центрального вимикача вимикаємо все освітлення і вмикаємо "чергове" на ганку

2) при поверненні додому вимиканням центрального вимикача вимикаємо "чергове" на ганку і вмикаємо в коридорі.

Візуально налаштування пристрою пояснити набагато простіше, ніж розказувати, що і куди записати:

on-off.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Нова версія прошивки - 1.40

З'явилися віртуальні групи, за допомогою яких можна об'єднувати виходи та налаштовувати наряду із центральним ще й групове управління.

Наприклад, групове управління всім освітленням у вибраній кімнаті або на поверсі. Для цього налаштовується активація "подовженого" натискання на вимикач, який запускає сценарій управління вибраною групою електронавантаження.

Також з'явилася можливість одним вимикачем управляти двома навантаженнями (звичайне натискання - вкл/викл перше; подовжене - друге).

 

PS: У версії 1.30 (що вийшла тиждень тому) було добавлено функцію затримки вимикання виходів.

Наприклад, для управління вентилятором в санвузлі, коли один вимикач вмикає одночасно і вентилятор, і освітленням, а при вимиканні освітлення - вентилятор вимикається із заданою затримкою.

 

Спойлер

g1.png.aac7c4c4f6355060acd6cfcb8449d927.png

g2.png.a257c4912aff8e387640dfc8712a833f.png

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.10.2021 в 13:31, standov сказал:

кейс абсолютно рабочий, у меня сейчас в СУ одна кнопка и 2 лампы, обычное нажатие включает 1 канал, длительное оба

Вже є в альбомі типових рішень:

 

g3.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, InSAn сказал:

Також з'явилася можливість одним вимикачем управляти двома навантаженнями

пожалуйста ))

А если серьезно то буду пробовать

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б спробував зробити трохи інакше. На кожен вхід зараз маємо 2 типи рекції коротке - довге натискання. Мені здаєтся не дуже важко на кожну реакцію навісити по 3 таблиці одна вмикання друга вимикання третя перемикання. Наприклад так можна зробити що коротке вмикання вмикає 1 2 та перемикає 4, довге вимикає 1 2 та перемикає 4. Інший вихід лише перемикання , 2 (3 -5)  вимикача без фіксації в паралель - прохідний 

З таким програмуванням можна у більшості випадків закрити всі можливі сценарії , більш складні вже через розумний будинок обробляти через модбас, там затримка в 1-2 секунди  не буде критична  .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, test3210 сказал:

Мені здаєтся не дуже важко на кожну реакцію навісити по 3 таблиці

В принципі, не важко. Але я поки що не бачу практичної цінності ще більше ускладнювати налаштування системи.

Приклад можете навести, де може бути необхідно використання трьох таблиць для кожної реакції? Якщо так - то будемо думати :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вихід з дому, прийшов додому - одночасно включив необхідний мінімум. Спати пішов все вимкнув ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, test3210 сказал:

Вихід з дому, прийшов додому - одночасно включив необхідний мінімум. Спати пішов все вимкнув

Цей сценарій один із перших, на який ми орієнтувалися - і він працює (на груповому вході) без додавання додаткових таблиць.

Чи потрібна така ж реалізація і на решті входів - під питанням...

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...