Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машинна штукатурка та ппу

sentor

Рекомендовані повідомлення

Вот еще реклама https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=227794

И он еще тут в модераторах.

 

Даремно ту тему назвали так, що важко ідентифікувати виконавця:( По першим 3ьом сторінкам відразу видно, коли людина перекладує відповідальність за свій провтик із невірно прорахованим кошторисом на замовника. В мойому випадку по його логіці я також повинен був за ним бігати і нагадувати, що йому треба ще дотягнути штукатурку під гофрами і такий поганий не дав йому 100 днів достатньо часу, що б він згадав про ті косяки сам. А ще й не узгодив з ним, як швидко мені треба ці доробки зробити, бо за його словами мені до потолка як до луни :pozor:

 

Мені він до речі матеріали також порахував дуже умовно. Кількість гіпсу пішло десь в двічі більше ніж в кошторисі. :hlop: Ну я знаю, що звісно це на замірах важко зрозуміти :unknown: На замірах "професіонали " точно лише рахаують свій потенційний заробіток і то видно, що не завжди:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К счастью, коллега, неадекватов и так же воспринимающих их неадекватные претензии, гораздо меньше, чем обычных нормальных людей. Почитали, посмеялись и благополучно созидаем дальше.

 

 

З усіх конфліктів, про які я прочитав на форумі ,для себе зробив висновок, що чим менше говориш, тим краще по факту виглядаєш і не загоняєш себе сам у яму.. :rolleyes: Як замовника стосується, так і виконавця.

Але не знаю чи так зможу коли ситуація буде стосуватись мене.

 

Згадую Кришника, один пост у відповідь Аудіофілу , а далі пишіть що хочете тільки без мене.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К счастью, коллега, неадекватов и так же воспринимающих их неадекватные претензии, гораздо меньше, чем обычных нормальных людей. Почитали, посмеялись и благополучно созидаем дальше.

 

Созідаєте хороводи лівих людей в чужих будинках. Ну це заявка на майстерність, майже успішний-успіх!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чим менше говориш, тим краще по факту виглядаєш і не загоняєш себе сам у яму..

Если не врать, то все ок, никуда себя не загонишь, оппонент рано или поздно проколется )

 

Добавлено через 3 минуты

Кількість гіпсу пішло десь в двічі більше ніж в кошторисі

А дышали рабочие правильно? Ходили достаточно ровно? Что еще придумаете для укора? )

Читайте внимательно смету, там написано на какой слой штукатурки выполнен расчет. Привет каменщикам )))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нещодавно дізнався від іншого підрядника чому на одному з обєктів мене не було взято в підряд по факту зустрічі навіть без кошторису. Бо виявляється в мене дуже дорога для сантехніка машина , а машина будівельника не має бути крутіше машини замовника. :)

таргани і комплекси... але світ не без таких.

До речі , порада на майбутнє, пишіть усі телефонні розмови з підрядниками, є фонові програми,які це зроблять без вашої участі.

Потім завжди зможете пред"явити підряднику і перестрахуєте себе від фрази :" а я такого не говорив".

Дуже корисна порада, що б потім не було "перетягування на словах" правди в свою сторону.

 

PS: Після деяких важливих усних переговорів навіть надсилаються листи minutes of meeting, які підкреслюють ключові тези наради/критичні питання/домовленості, але чомусь думав, що в будівництві якось легше, і так перестраховуватися не варто. Значить був не правий :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не врать, то все ок, никуда себя не загонишь, оппонент рано или поздно проколется )

просто в постійному і не стихаючому конфлікті рано чи пізно почнеться хамство один до одного, кидання какахами, емоційні реакції.

 

Особливо в ситуації коли ні ти не можеш довести предмет розмови по телефону ні замовник і починається...наклепи...брехня...балабольство..замовник завжди правий. І навіть з першого погляду дрібязковий конфлікт ,як в цій темі, починає перетворюватись в сніжний ком взаємних образ і нарікань.

 

Добавлено через 6 минут

але чомусь думав, що в будівництві якось легше, і так перестраховуватися не варто. Значить був не правий :)

 

будівництво нічим не відрізняється від інших видів діяльності, де на словах можуть заключатись договори.

І в певний момент як замовник захоче щось трактувати в свою сторону так і підрядник.

І що цікаво, є дуже багато моментів,які і в договорі не пропишеш, лише в форматі фіксації переписки.

Бо не будеш же по факту кожного слова додатковий договір підписувати.

 

А ще часто бувають ситуації, коли ні замовник, ні я точно не памятаємо предмет домовленості, у мене купа обєктів, у нього купа підрядників і не властивої йому інформації в голові. Підіймаємо переписки , знаходимо результат домовленості і їдемо далі.

 

та що там замовники, кожен важливий момент на обєкті для своїх працівників я намагаюсь закріпити чи на папері чи в переписці, бо навіть між своїми часто виникає: "ти такого не говорив, ти не так говорив робити, перший раз про це чую"

Змінено користувачем Сергей_84
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если не врать, то все ок, никуда себя не загонишь, оппонент рано или поздно проколется )

Ну те що у вас не брехати не виходить - це вже зрозуміло

Ви навіть під час цитування одного речення залишаєте лише те, що вигідно вам, а все інше видаляєте чим змінєте контекс повідомлення :)

 

А дышали рабочие правильно? Ходили достаточно ровно? Что еще придумаете для укора? )

от до них якраз найменше питань. В цілому нормальні хлопці. :good: Єдине що не дотягнули штукатурку до гофри, але при нормальному директору такого б не було.

 

Читайте внимательно смету, там написано на какой слой штукатурки выполнен расчет. Привет каменщикам )))

З цим погоджуюсь, що коштирис вийшов не інформативний, що каменщики налажали. Мабуть також думали, що той косяк за них виправлять на наступних етапах :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну те що у вас не брехати не виходить - це вже зрозуміло

Да я смотрю Вам вообще много всего "понятно" )

Так в чем же я соврал?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да я смотрю Вам вообще много всего "понятно" )

Так в чем же я соврал?

Почати можна в ваших наклепів, що я "мабуть грошей хочу" ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А дышали рабочие правильно? Ходили достаточно ровно? Что еще придумаете для укора? )

Читайте внимательно смету, там написано на какой слой штукатурки выполнен расчет. Привет каменщикам )))

 

если люди пчелы, люди мухи и люди какашки...каждый выбирает свой путь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну да. Какой путь выбрал Сергей НСТ со своей группой поддержки уже всем понятно.

 

та нет. ошиблись. я как раз нейтрален. тоже был бы не сильно доволен видеть чужих людей на площадке. но это закончилось бы одним разговором. а не простынями в 10 страниц и наверное не только тут, чтобы нагадить

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та нет. ошиблись. я как раз нейтрален. тоже был бы не сильно доволен видеть чужих людей на площадке. но это закончилось бы одним разговором. а не простынями в 10 страниц и наверное не только тут, чтобы нагадить

Спочатку я також думав написати лише 1 відгук да і закрити справу, але по мірі того, як Сергій пробивав дно в своїх коментах/епітетах/аналогіях/брехні з"явилося розуміння того, що цій людині обов"язково треба зробити безкоштовну "рекламу" :beer:

 

Ну і в цій конфліктній ситуація в коментах Сергій зміг себе "проявити" з дуже не гарної сторони, чим собі зробив більшу шкоду ніж мій першопочатковий комент, який був умовно-нейтральним і з яким можна було погоджуватися/не погоджуватися частково чи повністю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема ні про що. Осилив все, тепер жалкую, під кінець навіть гидко читати. Такі "мілочні" речі можна вирішити на місті, не бігати по ресурсам і жалітися на таку херню, вибачте. Обматюкав, виразив своє "ФЄ", показав на косяки, забрав гроші за не виконанну роботу. І все, цілуємось далі у ясна. Але ні, тре як кажать москалі - винести "сор із ізби". Я співчуваю наступним майстрам, а їх там ще буде.

Я одному форумчанину, не навмисно зробив пожежу у повністю зробленій кімнаті (випадок). Сильно пошкодився камін, всі стіни і стеля у кіптяві. Все тре переробляти. Тихо мирно домовились, що відшкодую, коли все поправлять. Він навіть натяку не мав, щось говнисте писати. Отакі різні люди є.

P.S. це не цехова солідарність, НСТ не захищаю, сам колись вказав на косяки його роботи. Виправили швидко.

Може вже тре приняти, пургу нести?

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тема ні про що. Осилив все, тепер жалкую, під кінець навіть гидко читати. Такі "мілочні" речі можна вирішити на місті, не бігати по ресурсам і жалітися на таку херню, вибачте.

Для вас це мілочні речі та херня, ваше право, для мене привод лівих людей в мій дім - це суттєвий прокол, ну а доробка штукатурки/відмова від допів - це дійсно на рівні фігні, що можна так чи інакше вирішити.

 

 

Я співчуваю наступним майстрам, а їх там ще буде.

 

Та на здоров"я :) Але чомусь інші майстри пишуть, що вони з радістю доведуть будинок до фінального стану і причому вони це роблять так, що в мене нема на них нарікань. Чітко, в терміни, по кошторису, все проговарюється до найменших дрібниць і цим виключається можливість конфліктних ситуацій!

Я одному форумчанину, не навмисно зробив пожежу у повністю зробленій кімнаті (випадок). Сильно пошкодився камін, всі стіни і стеля у кіптяві. Все тре переробляти. Тихо мирно домовились, що відшкодую, коли все поправлять. Він навіть натяку не мав, щось говнисте писати. Отакі різні люди є.

І даремно, не треба лякатися таких відгуків, бо він показав би вас ще з кращої сторони. Ви спричинили якісь пошкодження і напевно відшкодували їх. Нема ідеальних людей, всі інколи помиляються, але реагують на помилки дуже по різному і цим відрізняються професіонали.

 

Тим більше у вашій ситуації то було випадковість, а в моїй Сергій спеціально дав координати будинку свойому товаришу, випадково він не міг туди приїхати:)

Да і у вас були прямі матеріальні збитки, які можна було виправити, в мойому випадку збитків ніяких не було і переробити той протокл вже не вийде:unknown: :). Просто обурила повіденка людини, яку я вважав розумною та порядною, яка не страждає такою фігньою.

 

P.S. це не цехова солідарність, НСТ не захищаю, сам колись вказав на косяки його роботи. Виправили швидко.

Може вже тре приняти, пургу нести?

Після наклепу Сергія, та його всяких збоченських аналогій - це вже діло принципу. Тим більше його власні коменти роблять йому більше шкоди ніж моя критика в принципі, але він чомусь це не дуже добре розуміє, значить розважаємося далі :grin:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@GarryBar, чет Вы разошлись. Давно в баню не ходили? Или можете подтвердить своё словоблудие?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Ну и как? Видшкодував? Сколько?

 

Є така поговорка, у того хто гімном кидається, руки чистими не можуть бути. Якось так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смешно )

Умные оперируют качеством, а не количеством. У меня три темы в ЧС и все от три от неадекватов ) На сотню клиентов обязательно один такой будет, это нормально.

Весь форум ржет и стебется с ТС, а Вам одному очевидны доказательства моей вопиющей вины. Делайте выводы )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы Ваше утверждение было верным, то многие постоянно пишущие на форуме мои клиенты, могли бы это подтвердить. На фоне их отзывов тема от человека с первым сообщением в ЧС выглядит просто смешно. Но для Вас это конечно же показатель ) Кстати, Ваша ложь и провокации являются нарушением правил форума п.2.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@GarryBar, чет Вы разошлись. Давно в баню не ходили? Или можете подтвердить своё словоблудие?

Так а конкретно з якими словами @GarryBar ви саме не погоджуєтесь ?

1) прохідний двір у вашому виконанні був, сам бачив

2) образи- можна згадати про ваші сексуальні аналогі/фантазіїї через те що хтось зміг зробити штукатурку до гофри, а ви - не змогли.

3) брехня у вигляді наклепу також була

 

Як на мене він описав все досить точно. :good:

 

Добавлено через 2 минуты

Кстати, Ваша ложь и провокации являются нарушением правил форума п.2.

А ваша брехня не являється таким же порушенням :lol:?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если тебя ударили по левой щеке, подставь правую и челюсть встанет на место.

Че ж вы обозленный такой? Часто бьют?

Відшкодував? Скільки? Коли?- вам то лично зачем?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Собака лает, а караван идёт

— пословица, обычно произносимая для выражения готовности говорящего продолжать своё дело невзирая на злобную и бессмысленную критику:beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Весь форум ржет и стебется с ТС

:lol:

Ну то ж добре, всім хоча б весело :) . І тим хто яро вас захищає(і має на це право) і тим хто лише читає коменти і не хоче влазити в це невдячне болото.

Ну хочете вірити, що коментарі ваших друзів покривають всю аудиторію - ну ок.

Я навіть більше скажу, мені взагалі фіолетово суспільна думка з цього питання, моя ціль не отримати тут підтримку, чи що б вас всі пожурили і сказали ай-яй-яй, моя ціль привернути увагу до вашої поведінки і рівня комунікації і ті кому це важливо - вас просто обійдуть стороною:beer:.

 

А саме головне, що кожен сам робить висновок не залежно від кількості коментарів за чи проти, а згідно настрою власних тараканів.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...