Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машинна штукатурка та ппу

sentor

Рекомендовані повідомлення

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і мій пост тому постійно видаляють і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 2/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене) варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Врёте здесь пока только, Вы, утверждая, что я обещал выполнить допработы

По телефону я відразу вас попередив, що мені ппу потрібно в комплексі з доробками. Не просто ппу, а комплекс з доробок і ппу. А раз ви вже приїхали робити ппу - то це означає, що ви погодилися на весь комплекс робіт.

А теперь еще и про якобы вранье о Вас.

А як же не підтверджені нічим наклепи та ваші фантазії, які ви надумали з переписки :

Прямо не обращались, но Ваша настойчивость и намеки говорят об этом вполне откровенно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і мій пост тому постійно видаляють і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 2/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене) варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажется Сергей нанял себе сильного маркетолога. Количество упоминаний растет как на дрожжах :good:
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А раз ви вже приїхали робити ппу - то це означає, що ви погодилися на весь комплекс робіт.

 

Вы когда регистрировались на форуме, было всплывающее окно, где вы поставили галочку под пунктом "обязуюсь пожертвовать форуму 100$ США".

Помните?

Не очень?

Ну уже поздно вспоминать: вы начали писать на форуме и читать сообщения - значит денюжку нужно заплатить.

 

Шучу, конечно.

 

Но аналогия, надеюсь, понятна.

 

Стройка - это череда проектов, с разными подрядчиками, которых всех в голове не удержишь. Да и подрядчики, порой, (говорю по себе) общаются с клиентами по телефону, находясь в шумных уловиях и/или будучи параллельно занятым каким-то процессом. Можно угукнуть машинально, можно отвлечься. Хотя можно и осознанно забить на какую-то просьбу, why not?

Не суть.

 

Рассчитывать на словесное заключение договора, да ещё и с пунктами "по умолчанию" - как минимум недальновидно. Скажу прямо - это дурнейшая глупость.

 

Есть список работ, есть расценки - вот к этому и привязываемся.

 

А ежели сглупили держать всё в голове да передавать вербально - то сами себе проблему и сделали.

 

Да, можно тыкать пальцем на подрядчика - вон, какая бяка, не подал мне смету!

 

Но нельзя забывать о том, что все нежелательные ситуации между людьми происходят по двум причинам: один допустил, другой воспользовался.

 

Впредь фиксируйте всё на бумаге, в эксель/ПДФ-файлах, в переписке мессенджера, а не вот это вот всё...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прямо не обращались, но Ваша настойчивость и намеки говорят об этом вполне откровенно.

 

Это, конечно, не форумная личная переписка, но все же личная переписка. Вы ее выложили явно без согласования с второй стороной.

"На форуме запрещено:

2.2.28. Личная переписка в рамках Форума между двумя-тремя Пользователями."

Я бы снял еще один балл "Людська повіденка та взаємодія 2/5".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Получил отзыв. Извинился. Все сделали вывод на будущее. Опыт это. Полезный всем. Остальной флуд удалил. Все.

Зачем вот эти все переносы постов и прочее. Только вызывает раздражение одной из сторон.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тобто ви недоштукатурили стіни до самої стелі - а косяк мій ?

Совершенно верно, это Ваш косяк. Это же Вы, так смонтировали проводку и воздуховоды под самые стены, или штукатуры? Скорее всего не штукатуры. Но штукатуры при этом не могут правилом там работать так, что бы не повредить проводку или не наделать горбов на стенах. Если это невозможно сделать во время основной работы со стеной, то это уже будет допработой, выполняемой в другое время. Вы, могли бы попросить парней доделать эти вещи за мороженое условно, гривен по 10 за м.п. они бы это сделали с радостью. Могли бы прорабу или мне позвонить и попросить это доделать пока бригада на объекте. Сделали бы вообще бесплатно.

Чесно ? ви б приїхали заради 1300гр заробітку?

Нет конечно. Мы не ездим по допам и переделкам. Мы можем выполнять некоторые допработы параллельно с основной работой на объекте, как это и было у Вас.

 

Добавлено через 2 минуты

Да правда неможливо А чому ж це вийшло у тих хто таки її дотягнув ? Вони хотіли це зробити, а ви- ні.

Если кто-то согласится еще и сексуальные услуги на объекте Вам оказывать, а я откажусь, то тоже негативный отзыв мне напишете?

 

Добавлено через 3 минуты

По телефону я відразу вас попередив, що мені ппу потрібно в комплексі з доробками. Не просто ппу, а комплекс з доробок і ппу. А раз ви вже приїхали робити ппу - то це означає, що ви погодилися на весь комплекс робіт.

Это неправда. Вы, по телефону спросили можем ли мы выполнить какие-то допработы по кладке и штукатурке во время выполнения работ по ППУ, я ответил, что не можем, но на месте я посмотрю что именно нужно и скажу сможем ли сделать в принципе. Вы, не ставили четких условий и я не давал на них согласия.

 

Добавлено через 1 минуту

А як же не підтверджені нічим наклепи та ваші фантазії, які ви надумали з переписки :

Разве я утверждал, что Вы, хотите от меня денег? Нет, я только предположил это. Не имею права?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і мій пост тому постійно видаляють і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 2/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене) варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

 

Добавлено через 39 минут

Рассчитывать на словесное заключение договора, да ещё и с пунктами "по умолчанию" - как минимум недальновидно. Скажу прямо - это дурнейшая глупость.

Тут нема ніяких договорів, це більше взаємодовіра. Ну і пунктів по замовчуванню не було взагалі. Я озвучив свої вимоги і сказав чітко що мені потрібні ті дві роботи в парі. А потім ще пару хвилин оговорював, що саме потрібно доробити. Сказав би він своє тверде ні - то була б зовсім інша розмова.

А ежели сглупили держать всё в голове да передавать вербально - то сами себе проблему и сделали.

Тут я погоджуюсь, якби я пару раз додатково перепитав Сергея чи написав би - можливо він би надав чітку відповідь по допам

 

Впредь фиксируйте всё на бумаге, в эксель/ПДФ-файлах, в переписке мессенджера, а не вот это вот всё...

Це саме дієве :good:....але ж коли спочатку читаєш позитивні відгуки, то якби і не задумуєшся, що така перестраховка потрібна. Це вже потім розумієш чому там виключно гарні відгуки і що не самі приємні можуть просто вичистити, прикрившись тим, що то флуд :lol:

 

Добавлено через 4 минуты

Получил отзыв. Извинился. Все сделали вывод на будущее. Опыт это. Полезный всем. Остальной флуд удалил. Все.

Зачем вот эти все переносы постов и прочее. Только вызывает раздражение одной из сторон.

Це була б правильна нормальна реакція професіонала. Так званний зворотній зв"язок і досвід на майбутнє і все. Але з мудрим шляхом виходу з цієї ситуації тут не склалося :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я озвучив свої вимоги і сказав чітко що мені потрібні ті дві роботи в парі.

Это неправда ) Зачем сочинять то, чего не было? Для придания своей обиде бОльших оснований?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы ее выложили явно без согласования с второй стороной.

Вторая сторона взяла самоотвод, в плане обсуждения чего либо со мной.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершенно верно, это Ваш косяк. Это же Вы, так смонтировали проводку и воздуховоды под самые стены, или штукатуры? Скорее всего не штукатуры. Но штукатуры при этом не могут правилом там работать так, что бы не повредить проводку или не наделать горбов на стенах.

 

Сергей, я вам платив за штукатурку по стінах, а не там де вам зручно працювати правилом. Не зручно правилом - берете в руки шпатель і доганяєте до гофри/воздуховодів. Ну або хоча б чого ви не дотягнули скрізь на одному мінімальному рівні і тоді в мене взагалі по цьому моменту питань би не було.

 

Так що косяк на 100% ваш. Не варто і тут юлити, як ви це скізь робите.

Нет конечно. Мы не ездим по допам и переделкам. Мы можем выполнять некоторые допработы параллельно с основной работой на объекте, как это и было у Вас.

Тоді навіщо прикидуватися, що то несправедлива ціна на доробки за вашою штукатуркою, причому малого обсяга робіт, на якому багато грошей не заробиш. Ви ж самі запропонували відшкодувати ті переробки, вас за язик ніхто не тягнув, а потім коли дізналися вартості - то почали шукати крайніх і намалювали свою "справедливу" ціну в 5 раз нижче. Ну от взагалі не зрозуміло такий жест. Вже б не позорилися з цими 20гр за метр і просто б нічого не заплатили, раз вважали, що то не ваша зона відповідальності/косяк. І це б в рази виглядало краще.

 

Если кто-то согласится еще и сексуальные услуги на объекте Вам оказывать, а я откажусь, то тоже негативный отзыв мне напишете?

Що за бред ви несете ? :pozor: Сергей, ви пробиваєте чергове дно. :fool:

 

Хоча якщо для вас якісне виконання штукатурки до кінця - це схоже на проституцію і ви такого ніколи не робили і гидуєте - ну то в мене для вас погані новини - ви обрали не ту професію. :( Ну а ці мілкі гадості на рівні 11Б - це більше вам оцінка :) А ваші потенційні замовники звісно зрозуміють такі істерики виконавця.

 

Это неправда.

правда.:unknown:

Вы, по телефону спросили можем ли мы выполнить какие-то допработы по кладке и штукатурке во время выполнения работ по ППУ, я ответил, что не можем, но на месте я посмотрю что именно нужно и скажу сможем ли сделать в принципе.

Ви взагалі мене не слухали? Питання чи можна там ще щось робити стосувалося інших робіт взагалі не пов"язаних з вами чи допами для вас.

Вы, не ставили четких условий и я не давал на них согласия.

Моя фраза: "Я замовлю ппу, але якщо ви зробите мені мілки допи, бо ці роботи мені потрібні в комплексі" напевно лише для Вас дуже не чітка, а жаль.

Разве я утверждал, что Вы, хотите от меня денег? Нет, я только предположил это. Не имею права?

Ні, бо це наклеп і балаболство., тим більше ви ще й для підтвердження своїх бредней виклали нашу особисту переписку без моєї на то згоди. :hlop:

На́клеп — юридичний термін на позначення протиправної дії. В Кримінальному кодексі України 1960 р. наклеп визначався як поширення завідомо неправдивих вигадок, що ганьблять іншу особу (ст. 125, див. також Постанову ПВСУ № 7 від 28.09.90 р.[1]). Наклепи — це помилкове або зловмисне твердження, яка може зашкодити чиюсь репутацію

Ви вигадали, що я хочу від вас грошей і це саме зловмисне твердження, яке шкодить моїй репутації.

 

Але якщо такі припущенні для вас ок - то і я можу припустити, що ви мудозвон і звіздабол, раз пишете такі небилиці.

 

Добавлено через 1 минуту

Вторая сторона взяла самоотвод, в плане обсуждения чего либо со мной.

Чергова Брехня від вас!

Я не збирався узгоджувати з вами мої плани по ремонту.

 

Добавлено через 2 минуты

Это неправда ) Зачем сочинять то, чего не было? Для придания своей обиде бОльших оснований?

Те що ви вигадуєте те чого не було - я зрозумів, те що ви не чуло те чого я говирив я також зрозумів.

Єдине, що не зроузміло - хто вам дав право вести ваших друзів без моєї згоди до мене додому

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і тому Сергій мій пост постійно видаляє і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 1/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене), викладання нашої переписки без моєї згоди, та його аналогії на тему сексу :lol:- варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавалося б досить проста ситуація, а стільки негативу і втрачених нервів.

 

1. Щоб потім не бігати за виконавцем варто здійснювати детальну прийомку роботи і в разі недоліків одразу домовлятись коли, хто і яким чином виконає виправлення. Одразу домовитись про недоплату,яку виконавець отримає лише по факту виправлення косяків.

А в даній ситуації можна було і 500 грн за метр виставити і поставити перед фактом, такі моменти все таки варто узгоджувати з тим, хто платить.

ІМХО

 

2. Дивна якась комбінація: ППУ і дрібні будівельні доробки. Я так розумію розуміння, що перегородками займатись не планують прийшло в день заїзду на ППУ і можна було з легкістю попрощатись, але взаємодія таки продовжилась, можна зробити висновок, що ТС таки все влаштувало. Тим паче, що ситуацію з непрошеними гостями на етапі ППУ вже проїхали?

Бо як показує практика, коли є нерозуміння і негатив, то ні про яке продовження співпраці і мови не йде.

 

3. Неприємна ситуація з непрошеними гостями без узгодження мала місце бути, за це як я зрозумів було вибачення і визнання неправоти, але тема продовжує розвиватись і не зрозуміло яким чином ТС хоче отримати сатисфакцію по факту цієї ситуації.

Якби не читав детально, думав би що ті непрошені гості щось вкрали чи бухали там весь вечір, так серйозно і гостро тема сприймається.

 

PS Запросіть у адміністрації перейменування теми в негативних відгуках на таку, як вам буде подобатись, щоб в ній ідентифікувався виконавець,за бажання розмістіть посилання на неї в своєму підписі. для рекламування.

Бо як не крути а в темі про позитивні відгуки , негативний відгук-ОФФтоп,який видаляється в рамках правил форуму. І цілком реально в результаті постійного спаму отримати бан...

Думаю якби ця історія не стосувалась модератора , то за подібний постійний спам однотипним повідомленням форумчанин вже давно отримав би бан. А так є певний запобіжник , щоб не звинуватили в адмінресурсі.

 

PPS До речі, ви того не розуміючи , постійно підіймаєте тему Сергія на перше місце в списку позитивних відгуків, роблячи йому неслабку рекламу))) По суті ви йому допомагаєте заробляти більше грошей, бо описана ситуація хоч і є не дуже приємною, але не є страшенною і все таки не сприйметься так негативно ,як ви того бажаєте.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здавалося б досить проста ситуація, а стільки негативу і втрачених нервів.

 

1. Щоб потім не бігати за виконавцем варто здійснювати детальну прийомку роботи і в разі недоліків одразу домовлятись коли, хто і яким чином виконає виправлення. Одразу домовитись про недоплату,яку виконавець отримає лише по факту виправлення косяків.

Ідеально так і я в принципі сам не придав тим недотянутостям штукатурки значення. Ті хто натягують стелю - придали і пояснили чим це мені обійдеться.

А в даній ситуації можна було і 500 грн за метр виставити і поставити перед фактом, такі моменти все таки варто узгоджувати з тим, хто платить.

ІМХО

Так я не виставляв ціну, я розповів Сергію за скільки саме мені дотягнули штукатурку після нього. Тобто я заплатив ту ціну, яку я вважав доцільною в тій ситуації і це було без очіквань на компенсації зі сторони Сергея. Це вже потім Сергій захотів компенсувати, а потім частково компенсувати і після того почав писати наклепи на мене, що я це всі пости пишу "Бо мабуть хочу грошей":pozor:

2. Дивна якась комбінація: ППУ і дрібні будівельні доробки. Я так розумію розуміння, що перегородками займатись не планують прийшло в день заїзду на ППУ і можна було з легкістю попрощатись, але взаємодія таки продовжилась, можна зробити висновок, що ТС таки все влаштувало. Тим паче, що ситуацію з непрошеними гостями на етапі ППУ вже проїхали?

Бо як показує практика, коли є нерозуміння і негатив, то ні про яке продовження співпраці і мови не йде.

Трохи не так. Після ППУ ніякої співпраці більше не було. Лише Сергій запросив фото переробок і заплатив за них по свойому уявному тарифу, після того як я підняв цю тему на форумі.

3. Неприємна ситуація з непрошеними гостями без узгодження мала місце бути, за це як я зрозумів було вибачення і визнання неправоти, але тема продовжує розвиватись і не зрозуміло яким чином ТС хоче отримати сатисфакцію по факту цієї ситуації.

Якби не читав детально, думав би що ті непрошені гості щось вкрали чи бухали там весь вечір, так серйозно і гостро тема сприймається.

Тема продовжує розвиватися і усугублятися в переважній мірі через те, що Сергій видаляє навіть посилання /згадування цього інцеденту зі своїх відгуків. Страшно мабуть, що не всі зрозуміють його вчинки :)

Сатисфакції з моєї сторони тут взагалі не може бути. В мене було обурення, що і породило відповідний коментар про ту подію і про його вибачення і то носило виключно інформаційний характер, JFYI так би мовити. А от його потенційні клієнти вже хай самі визначають чи то критично для них, чи ні. Багатьом точно ні, але є і ті, кому це важливо.

 

Бо як не крути а в темі про позитивні відгуки , негативний відгук-ОФФтоп,який видаляється в рамках правил форуму. І цілком реально в результаті постійного спаму отримати бан...

Я щас в тому відгуку описую в більшості позитивну частину і даю посилання на негативну. Ну от що в цьому офтоп ? Приписувати цю лінку собі в підпис - виглядає для мене, як дитячий садок. Раз він накосячив - ну то хай має мужність не витирати посилання на ці косяки.

Думаю якби ця історія не стосувалась модератора , то за подібний постійний спам однотипним повідомленням форумчанин вже давно отримав би бан. А так є певний запобіжник , щоб не звинуватили в адмінресурсі.

Мені от дійсно цікаво трактування моїх дій з цим постом в його топіку іншими модераторами/адмінами. Бо в Сергія в цьому місці є конфлікт інтересів. Якщо постити в тому топіку позитивний відгук із посиланням на недоліки - порушує правила форуму, ну тоді буду просити про переіменування/перенесення цього топіка у більш відовідне місце :) ну і звісно шукати інші місця, де про нього таки можна залишити відгук.

PPS До речі, ви того не розуміючи , постійно підіймаєте тему Сергія на перше місце в списку позитивних відгуків, роблячи йому неслабку рекламу))) По суті ви йому допомагаєте заробляти більше грошей, бо описана ситуація хоч і є не дуже приємною, але не є страшенною і все таки не сприйметься так негативно ,як ви того бажаєте.

Та ну куда подалі таку рекламу :)

Мені один власник незаконного рекламного борда, який заважав багатьом пішоходам також спочатку писав, що чорний піар - це також добре:):), а потім через рік/два/три, коли я постійно нагадував його вчинок і слова під постами його потенційних клієнтів - він прикидувався дурником і питав, а до чого це тут :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да да да. Реклама. Я бы после такой рекламы не связывался

 

почему? к качеству и расчетам претензий нет, вроде бы.

просто обиды, проблемы с коммуникациями на конкретном объекте с конкретным заказчиком, так они и у святых бывают ...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

просто обиды ...

Причем обиды, которых при расчете в глаза заказчик даже видом не показал. Все было чинно и дружелюбно - спасибо, пожалуйста, до свидания, удачи...

А теперь оказывается я не выполнил какие-то ультимативные требования по работам :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

почему? к качеству и расчетам претензий нет, вроде бы.

просто обиды, проблемы с коммуникациями на конкретном объекте с конкретным заказчиком, так они и у святых бывают ...

По якості були питання з недоведенням штукатурки до гофр/воздуховодів, за що мені прийшлося окремо доплачувати.

 

Ну і поточна риторика Сергея/хамство/наклепи/викладання переписки без згоди всіх сторін/якісь сексуальні аналогії - це вже явно не плюс в його карму, як виконавця, який не може сприймати критику і підтримувати непростий діалог в межах цивилізованого спілкування.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не може сприймати критику і підтримувати непростий діалог в межах цивилізованого спілкування

Этого что ли? )

ви мудозвон і звіздабол
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причем обиды, которых при расчете в глаза заказчик даже видом не показал. Все было чинно и дружелюбно - спасибо, пожалуйста, до свидания, удачи...

 

Як ви не зрозумієте, що я не ображаюся на тих хто лажає чи не виконує взяті на себе домовленості. Ну який зміст? Псувати нерви через бракоделів під час ремонту - діло не вдячне. Якщо людина професіонал - то він переробить свій косяк/заплатить повністюза його переробку. Якщо це переробити не можливо - ну то просто отримає відповідний відгук на розсуд інших користувачів.

 

Добавлено через 6 минут

Этого что ли? )

 

То було написано улюбленою вами мовою Припущень, які ви вважаєте прийнятними в комуніціях із колишніми замовниками ;)

 

До ваших аналогій/наклепів я спілкувався з вами дуже доречно та цивилізовано, але коли ви перейшли межу - то якби треба підтримувати розмову на зрозумілому рівні для співрозмовника. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. Неприємна ситуація з непрошеними гостями без узгодження мала місце бути, за це як я зрозумів було вибачення і визнання неправоти, але тема продовжує розвиватись і не зрозуміло яким чином ТС хоче отримати сатисфакцію по факту цієї ситуації.

Я вижу только один вариант: пусть заказчик с двумя людьми на выбор придет смотреть без разрешения новострой Сергея :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Это немыслимая жестокость! :rolleyes:

 

Ты хоть привел людей посмотреть, мои западенцы когда строили мне дом просто поселили две семьи у меня. Прихожу, а там детишки бегают, супчик кипит, трусики сохнут :lol:

У меня даже штукатурки не было. Просто коробка. Говорю, пока нет чистовых работ живите, охраняйте.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот еще реклама https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=227794

И он еще тут в модераторах.

 

 

вже після цієї теми за посиланням вище я спілкувався з 3 своїми замовниками, які замовляли і послуги Сергія в тому числі, і вони були обізнані в ситуації з Аудіофілом і з підрядниками,з якими у нього виходили конфлікти. І знаючи, що у Аудіофіла я мав займатись сантехнікою їм було цікаво як воно пройшло.

І їх не зупинив факт негативного відгуку від Аудіофіла про роботу Сергія.

Хоча у порівнянні з тією ситуацією ця виглядає не критичною.

PS У кожного свої критерії вибору, свої таргани в голові і людина відштовхується від них, навіть якщо комусь вони здаються дивними.

Нещодавно дізнався від іншого підрядника чому на одному з обєктів мене не було взято в підряд по факту зустрічі навіть без кошторису. Бо виявляється в мене дуже дорога для сантехніка машина , а машина будівельника не має бути крутіше машини замовника. :)

 

Добавлено через 7 минут

викладання переписки без згоди всіх сторін.

 

До речі , порада на майбутнє, пишіть усі телефонні розмови з підрядниками, є фонові програми,які це зроблять без вашої участі.

Потім завжди зможете пред"явити підряднику і перестрахуєте себе від фрази :" а я такого не говорив".

Повірте, замовники теж часто її вживають і переписка в вайбері, на пошті чи запис телефонної розмови потім допомагають уникати конфліктів і непорозумінь.Все вирішується швидко і однозначно. Зараз популярним навіть стало в вайбері: "дав 4000 євро". Відповідь: "підтверджую 4000 євро" і ніякої купи паперів,якими хіба підтертись можна в разі чого.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І їх не зупинив факт негативного відгуку від Аудіофіла про роботу Сергія.

Хоча у порівнянні з тією ситуацією ця виглядає не критичною.

К счастью, коллега, неадекватов и так же воспринимающих их неадекватные претензии, гораздо меньше, чем обычных нормальных людей. Почитали, посмеялись и благополучно созидаем дальше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...