Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машинна штукатурка та ппу

sentor

Рекомендовані повідомлення

Похоже к работе претензий нет. Претензии к тому что часть допработ не согласились делать.

 

За гостей извинились... Дом как я понял нежилой и ещё далек от финишной отделки. Что теперь, дом сносить и новый строить?

 

Чего мусолить тему...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то этому очень разумному человек не делали так, что трещина 2 мм через всю стену в только что постоенном доме , что аж улицу видно. тогда бы он поменял эти мелочные ценности...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Черговий раз пишу умовно-позитивний відгук із певними н"юансами. Для декого вони можуть бути суттєві, для декого ні. Тут треба вирішувати самостійно. Але його вже в котре витирають, що б не омрачати цей священний топік

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає, але чомусь майстри не дотягнули штукатурку до проводів під стелею,

 

А я сам ці завтики не відразу не побачив.

При цьому та бригада вимурувала перестінок і зробила доп утеплення стіни

 

ППУ 4/5

Потім я по телефону домовився з Сергієм за те що він зробить мені утеплення ППУ даху і зробить мілкі доробки за додаткові гроші і він погодився.

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

Правда через деякий час, там де раніше стояли їхні ліса, я виявив розбитий відкос. Потім Сергей оплатив переробку.

 

 

Людська повіденка та взаємодія 3/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Але, коли він приїхав робити ППУ- то я вказав на ці косяки зі стінами (його прораб погодився відразу доробити, але так і не зробив) та інші мілкі доробки про які ми домовлявся по телефону(докласти пару стін і заштукатурити їх), але в цей момент Сергій почав говорити, що це не його профіль і він не буде направляти бригаду малярів заради цього, хоча коли ми домовлялися про ППУ, я сказав, що мені це потрібно в комплексі ППУ+доробки і він сказав, що це зроблять. Ну відповідно мої подальші плани по стінам летять шкереберть і тепер їх недоробки( та потрібні мені допи) переробили інші люди за мої гроші. Частину грошей за ці переробки Сергей повернув.

 

 

А тепер саме не приємне. Під час робіт по ППУ я весь час був поруч з будинком і потім коли я зайшов до себе в дім - я побачив там невідомих людей(друзів Сергія) , які приїхали до Сергія поговорити і подивитися як робиться ППУ. А я чомусь думав, що своїх друзів запрошують до себе додому, а не до замовника. Сергій відразу почав щось ліпити, що це мої сусіди з сусіднього населеного пункту, потім всі непрохані гості вийшли з будинку і ще щось довго обговорювали на подвір"ї.

Тобто він без мого дозволу привів якихось своїх друзів до мене в дім і потім пояснював мені, що забув попередити мене про них і вже зустрів їх в середині мого будинку, хоча чомусь координати будинку він надати їм не забув. Потім коли я спитав що то було - Сергей пару раз вибачився

 

Я звісно знаю, що багато робітників(з низькою культурою поведінки) приводять лівих людей на об"єкти, але блін робити це тоді, коли власник на території - ну це як мінімум тупо і не професійно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Сергій на форумі привселюдно вибачився за "чужих" людей на будівництві, частину чогось там оплатив, а що очікують від нього ще?))
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Привели людей. В дом. На этапе штукатурки?

 

Вы правда это ставите в претензию?

 

Представьте, что это были стажеры, например.

Или представители поставщика.

Якщо любите аналогії - тоді уявіть, що ви вирішили починити сантехніку у себе вдома - а сатехнік привів якихось дівчат низької соціальної поведінки :) і запросив їх в той момент коли ви були в сусідній кімнаті.

Те що порушення приватної чужої власності вважається для вас не критичним - це виключно ваша позиція яку ви можете застосовувати до вашого майна, але оскільки то мій дім - то така поведінка не є припустимою і я вважаю, що про це треба говорити.

Вы на сервисе авто тоже зорко следите, чтоб посторонних в боксе не было?

автосервіс/бокс - це не моя власність і якщо там придавить моє машиною якогось шалопая - то це буде головний біль власників сервісу. А от якщо ліві люди захочуть на сервісі залізти до мене в салон машини - ну то вже буде окрема велика "розмова"

 

Добавлено через 3 минуты

Забанят. :)

 

За що саме? Пост містить як позитивну так і негативну складову, в принципі як і інші дописи в тому ж топіку.

 

Добавлено через 2 минуты

А почему не наоборот: хочешь привести в чужой дом, спроси хозяина?

Якби ж мене спитали попередньо - то я б дозволив.

 

Добавлено через 9 минут

вы что не знали, что это не топик святой. а кто попадает в белый список стает святым при жизни)

я тоже не так давно кстати святой стал))

:lol: :good:

 

вы не видели случайно,что вашу тему перенесли в негативные отзывы?:) так что не задротствуйте)

Об"єктивно я не можу сказати, що я не задоволений його роботою. Так були н"юанси, але де їх нема. Я не задоволений його поведінкою на яку можуть дійсно бути різні погляди. Але переносити відгук в якусь далеку безіменну тему навіть не підписавши, що то штукатурку від Сергія NBT - ну це, як мінімум не спортивно і це трігерить мене якомога більше поширювати цей допис навіть не тільки на цьому ресурсі. Ну не скрізь ж він буде модератором :crazy:

 

Добавлено через 17 минут

Денис, изучите правила форума, пожалуйста. В следующий раз к Вам будут применены санкции по п.6 правил.

Ви про це правило ?

6. Запрещен оффтоп (off top). Написание Сообщений не по теме обсуждения или раздела Форума.

Сообщения на политические темы запрещены.

 

Так а яким чином відгук про вашу штукатурку,ппу та поведінку можна вважати офтопом ? Так, цей відгук має не тільки хвалебну частину, але і життя в нас не складається виключно з чорного та білого. За роботу по ппу та по штукатурці я не поставив 5/5, але ніби і 4/5 - це дуже об"єктивно, враховуючи розбитий відкос під час ППУ та недотягнуту штукатурку.

 

Цікавить, як тоді по вашому баченні правил описати позитивну і негативну сторону вашої роботи в одному місці, тим більше інші люди в тому позитивному топіку також писали про певні(мілкі) недоліки вашої роботи чи то ок, а я такий поганий перегнув палку:) ?

 

 

І що це за боязнь нести заслужену інформаційну відповідальність за власний прокол з яким ви погодилися і за який ви навіть вибачилися ?

 

Добавлено через 9 минут

пусть скинет запись разговора

 

Чого нема - того нема © Записувати телефонні звінки чомусь не маю звички ну і до того моменту нарікань на Сергія взагалі не було.

 

Але який зміст мені було говорити по телефону про те, що ппу мене цікавить в компексі з допами, а потім по приїзду пояснювати за ті допи, якби Сергей не погодився на ті роботи по телефону? Проблема в тому, що я не почув слів, що він не планує робити допи до моменту приїзду на роботи по утепленню.

 

Добавлено через 5 минут

Чего мусолить тему...

 

Так я і не мусолю - я просто хочу, що б про той випадок з приводом лівих людей в чужий дім дізналися ті потенційні замовники, для яких це важливо і потім вони не слухали/читали дуже корисні вибачення від Сергія, від яких відразу стає сонячно і які моментально перекреслюють такі завтики.

 

Добавлено через 2 минуты

то этому очень разумному человек не делали так, что трещина 2 мм через всю стену в только что постоенном доме , что аж улицу видно. тогда бы он поменял эти мелочные ценности...

Ваша мілочна думка про мої цінності та мої правила в мойому дому - також дуже важлива для мене. :)

 

Добавлено через 2 минуты

Так Сергій на форумі привселюдно вибачився за "чужих" людей на будівництві, частину чогось там оплатив, а що очікують від нього ще?))

 

Абсолютно нічого. Це інформаційний пост про випадок який був у нашій співпраці, який може бути корисним тим, для кого такі завтики критичні. Тим більше по коментам видно, що для багатьох приводи лівих людей до них додому/на будівництво - це взагалі ок і нічого страшного.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

автосервіс/бокс - це не моя власність і якщо там придавить моє машиною якогось шалопая - то це буде головний біль власників сервісу. А от якщо ліві люди захочуть на сервісі залізти до мене в салон машини - ну то вже буде окрема велика "розмова"

Если Вы появитесь на сервисе в неоговоренный час, то Вас может ждать сюрприз :) Какой-нибудь стажер или дружбан мастера ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Сергій на форумі привселюдно вибачився за "чужих" людей на будівництві, частину чогось там оплатив, а що очікують від нього ще?))

вибачення - це не те, що повинно лунати у професійно-ділових відносинах (послуга-гроші), тим більше від професіоналів з гарною репутацією.

Думаю, что денег.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І що це за боязнь нести заслужену інформаційну відповідальність за власний прокол з яким ви погодилися і за який ви навіть вибачилися ?

Абсолютно никакой боязни, Денис. Был же Ваш пост там. Но началась дискуссия.... А это профильный раздел положительных отзывов, чисто отзывов, одним сообщением. Понимаете? В положительных отзывах все хотят быть вверху списка, положительные отзывы очень редки и ценны для исполнителей, и зафлуживать раздел опуская вниз темы коллег просто непорядочно. Потому обсуждение выпилено сюда и названо именно так, как Вы его назвали в своем первом сообщении.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Сергій на форумі привселюдно вибачився за "чужих" людей на будівництві

Да какая-то странная реакция в принципе. Такое впечатление, что человек нашел меня на вокзале полуголодного с табличкой "выполню любую работу" на шее, привез к себе домой, обогрел, накормил и дал работу. А я, сволочь неблагодарная, привел к нему друзей бухарей, выжрали весь бар и холодильник, и нагадили посреди гостиной на шкуру белого медведя.

Если все так жестко и принципиально, то почему не брались паспортные данные работавшей там бригады? Мои и прораба? А если бы я приехал делать ППУ не с одним помощником, а с толпой, то это не вызвало бы вопросов?

Причем, если потенциальный клиент просит меня показать работу на текущем объекте, то я всегда спрашиваю владельца объекта можно ли дать его контакты потенциальному клиенту и уже после они сами договариваются о визите. Человек приезжает когда ему удобно и смотрит, если владелец разрешил. А экскурсии я обычно не вожу. Но тут же приехал мой коллега, владелец строительной фирмы, к тому же местный ) Человек которого я знаю дольше, чем любого штукатура в нашем штате. И вместо дружелюбного знакомства и извлечения выгоды для себя в плане сотрудничества по дальнейшим работам, Денис решил показать свою обиду и принципиальность. Ну хозяин - барин, как говорится. :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если Вы появитесь на сервисе в неоговоренный час, то Вас может ждать сюрприз :) Какой-нибудь стажер или дружбан мастера ...

 

Якщо йти до гаражніків - то у машині можуть навіть дівчат "покатать", але якщо ти йдеш до офіціалів з гарною репутацією - то там працює охорона, працюють камери і лівим людям зазвичай туди не просто потрапити. Звісно потрапити можливо, але нафіга потім пояснювати що то було, якщо що.

 

Добавлено через 15 минут

Думаю, что денег.

:lol: Ви не вірно думаєте.

Я до вас не звертався за грошима в принципі.То була ваша власна ініціатива, відшкодувати переробки повністю, а потім ви вирішили, що то задорого і відшкодували 5у частину. І на цьому дякую :)

 

Ціль мого поста була виключно інформативна.

 

Добавлено через 10 минут

Абсолютно никакой боязни, Денис. Был же Ваш пост там. Но началась дискуссия.... А это профильный раздел положительных отзывов, чисто отзывов, одним сообщением. Понимаете? В положительных отзывах все хотят быть вверху списка, положительные отзывы очень редки и ценны для исполнителей, и зафлуживать раздел опуская вниз темы коллег просто непорядочно. Потому обсуждение выпилено сюда и названо именно так, как Вы его назвали в своем первом сообщении.

 

Якби це було так - то ви б випиляли весь флуд окрім мого відгука. А ви , чи інший модератор, випили все під чисту з того топіка і умудрилися закинути мій комент реально далеко.

 

Якщо я помиляюся - то давайте ви добавите назад мій комент у ваш топік з відгуками і додатковою лінкою на цю гілку, для бажаючих подискусувати про припустимість водити лівих чужих людей по власності замовника і тоді ваш топік не буде зафлужуватися етично-моральними дискусіями, а будуть виключно відгуки, з якими ви можете погоджуватися чи ні. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо я помиляюся - то давайте

Думаете, что я после общения в таком тоне, буду видеть смысл что-то с Вами обсуждать?

Screenshot_2020-08-19-22-59-36-398_com.viber_voip.thumb.jpg.f2dbc580f34befdca315373ff827490d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То була ваша власна ініціатива, відшкодувати переробки повністю

Совершенно верно. При этом помятый уголок оконного откоса это наш безусловный косяк, а недоведенные до проводки верха стен, это Ваш безусловный косяк, исправить который за свой счет я предложил исключительно в меру своей доброжелательности к клиентам. Но как обычно это бывает, доброжелательность воспринимается недалекими людьми за слабость, и они начинают вылазить на голову.

...а потім ви вирішили, що то задорого і відшкодували 5у частину.

Это не я решил, что дорого, а Вы поспешили оплатить эту очень важную, сложную и очень срочную работу по оверпрайсу )

Я посчитал по нашему коммерческому прайсу, как если бы мы это делали для кого-то и заработали бы на этом.

Я до вас не звертався за грошима в принципі.

Прямо не обращались, но Ваша настойчивость и намеки говорят об этом вполне откровенно.

Screenshot_2020-08-19-21-06-11-093_com.viber_voip.thumb.jpg.8f8fee44be57b95fc98e6a8a159d9c8e.jpg

Screenshot_2020-08-19-21-35-36-760_com.viber_voip.thumb.jpg.30f9e3548f33056e1c53a485cc29b7c1.jpg

Screenshot_2020-08-19-21-35-43-551_com.viber_voip.thumb.jpg.f7d280df30bc23835f8677c05c0caf0f.jpg

Screenshot_2020-08-19-22-58-27-928_com.viber_voip.thumb.jpg.792e403d923aa88ed7ac51664056cd89.jpg

Screenshot_2020-08-19-22-58-47-777_com.viber_voip.thumb.jpg.190081611f162e42690d77b319e20dff.jpg

Screenshot_2020-08-19-22-58-58-823_com.viber_voip.thumb.jpg.8ee07f0a56ed45dd6d04abf997ea2777.jpg

Screenshot_2020-08-19-22-59-13-247_com.viber_voip.thumb.jpg.e68a624c68b7ddd1ec403caef901dd05.jpg

Screenshot_2020-08-19-22-59-24-436_com.viber_voip.thumb.jpg.c2fbe44ab9b3c04b21a8b86102c5a310.jpg

Screenshot_2020-08-19-22-59-36-398_com.viber_voip.thumb.jpg.7048fc28c2e5cf1a6b35d54ad366005e.jpg

Screenshot_2020-08-21-13-13-45-443_com.viber_voip.thumb.jpg.69dc388b296cab9836ff8e1636154d9e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да какая-то странная реакция в принципе. Такое впечатление, что человек нашел меня на вокзале полуголодного с табличкой "выполню любую работу" на шее, привез к себе домой, обогрел, накормил и дал работу. А я, сволочь неблагодарная, привел к нему друзей бухарей, выжрали весь бар и холодильник, и нагадили посреди гостиной на шкуру белого медведя.

враховуючи, що я платив вам не за хороводи в мене в домі - то ви приблизно точно описали мої враження :)

 

От Ви б одобряли, якби ті робітники, які щас будують саме ваш дім, привели туди без вашого відома інших дуже надійних роботяг, які там живуть за 10км ? От чесно, ви були б в захваті і вам би було дуже легше від цих джамшутовських вибачень "ПРАСТИ НАСЯЛЬНИКА" ?

 

Если все так жестко и принципиально, то почему не брались паспортные данные работавшей там бригады? Мои и прораба?

А який в цьому зміст ? Це щось би вирішило і ви не привели туди лівих людей?

 

А от такий відгук про вашу роботу і поведінку - це набагато більш вагоміший фактор, для вас, як для працівника, якого вибирають значною мірою по відгукам і ви б раз 10 подумали перед тим як когось вести в чужий дім, навіть своїх друзів/колег/ітд

А если бы я приехал делать ППУ не с одним помощником, а с толпой, то это не вызвало бы вопросов?

Якби вони там щось робили - то ні, хоч чай вашим робітникам готували/махали над ним опахалами - і то вже якась з них користь, а якби вони покрутилися там 30хв і поїхали - то я б вам задавав би всі ці ж самі питання і писав би такий же відгук.

 

 

Причем, если потенциальный клиент просит меня показать работу на текущем объекте, то я всегда спрашиваю владельца объекта можно ли дать его контакты потенциальному клиенту и уже после они сами договариваются о визите. Человек приезжает когда ему удобно и смотрит, если владелец разрешил. А экскурсии я обычно не вожу.

Не верю© Бо, я бачив, що було в мойому домі :lol:

Но тут же приехал мой коллега, владелец строительной фирмы, к тому же местный ) Человек которого я знаю дольше, чем любого штукатура в нашем штате.

 

Ви взагалі прикалуєтесь чи ви дійсно не можете зрозуміти, що мені взагалі фіолетово кого ви привели до мене в дім без мого дозволу:fool:. Товариш/колега/кум/брат/сват/можливий замовник - це все чужі люди, які не мають ні найменшого відношення до моєї власності і не повинні там знаходитися без мого дозволу.

 

И вместо дружелюбного знакомства и извлечения выгоды для себя в плане сотрудничества по дальнейшим работам, Денис решил показать свою обиду и принципиальность. Ну хозяин - барин, как говорится. :pozor:

Я щас просто охреніваю, що людина, яка має такі рекомендації, ніби має не дурну голову на плечах і пряморуких робітників, спочатку творить таку діч, а потім пише що я образився і занадто принциповий і не зрадів якимось дуже корисним лівим персонажам в себе в дома. :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От Ви б одобряли, якби ті робітники, які щас будують саме ваш дім, привели туди без вашого відома

Та хоть девок пусть каждый день водят, хоть друзей, мне фиолетово ) За их деятельность отвечает конкретный человек, и пока я не заселился в дом, меня будет волновать только результат за который я плачу, а не процесс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і мій пост тому постійно видаляють і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 2/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене) варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Совершенно верно. При этом помятый уголок оконного откоса это наш безусловный косяк, а недоведенные до проводки верха стен, это Ваш безусловный косяк, исправить который за свой счет я предложил исключительно в меру своей доброжелательности к клиентам. Но как обычно это бывает, доброжелательность воспринимается недалекими людьми за слабость, и они начинают вылазить на голову.

Тобто ви недоштукатурили стіни до самої стелі - а косяк мій:lol: ? Мій косяк лише в тому, що не звернув на це увагу і не розумів, що така лажа зменшує мені рівень підвісної стелі, але жаль, що таким супер-розумним спецам це не доходить. Бо замовник недалекий і хоче вилізти на голову:good:

Это не я решил, что дорого, а Вы поспешили оплатить эту очень важную, сложную и очень срочную работу по оверпрайсу )

Я посчитал по нашему коммерческому прайсу, как если бы мы это делали для кого-то и заработали бы на этом.

Чесно ? ви б приїхали заради 1300гр заробітку? А що ж ви відмовилися тоді від значно дорожчих допів ? :)

Да і не вам оцінювати терміновість виконання тих чи інших робіт в мене вдома. От взагалі не гребе ваша думка по цьому поводу.

 

Прямо не обращались, но Ваша настойчивость и намеки говорят об этом вполне откровенно.

Ці натяки виключно у вашій фантазії. Ви перший на форумі запропонували відшкодувати ті косяки - я погодився, а тепер ще й винуватий в цьому. :pozor: Просто суперова логіка. :good:

Якщо щось кажеться - то спитайте прямо, або не наговарюйте не людей. Бо інакше це сприймається як бабський трьоп і наклеп.:fool:

Якось жив без ваших грошей - маю надію що проживу і надалі.

 

Добавлено через 37 минут

Берегите силы, впереди отделка )

Її буде робити перевірена в ремонтах людина з нормальними моральними принципами. За це я не буду переживати, ну або хоча б в нього вистачало розуму не запрошував нікого, поки я був на об"єкті.

:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фото результатов устранения недостатков

 

Из того, что я вижу - там не нужно было доделывать штукатурку, уровень потолка будет явно ниже из-за венткороба. ппотолочники все равно отступают еще пару сантиметров от самой нижней точки в комнате

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

там не нужно было доделывать штукатурку

Это очевидно всем, кроме Дениса. И не дотянули штукатуры там не потому, что им вдруг стало лень, а потому, что это там невозможно и такие нюансы всегда доделывают маляры уже при чистовой отделке. Но суть даже не в этом, а в том, что я согласился это доделать, лишь бы клиент остался доволен и ничто не омрачило его радости от завершенного этапа работ ) Но не тут-то было...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из того, что я вижу - там не нужно было доделывать штукатурку, уровень потолка будет явно ниже из-за венткороба. ппотолочники все равно отступают еще пару сантиметров от самой нижней точки в комнате

 

Проблема в тому, що недотягнутість мала дуже неоднорідний характер і місцями була значно нижче ніж венткороб, чи нижня точки гофри, що в свою чергу спричиняло додаткове пониження стелі більше ніж воно могло бути.

 

Добавлено через 18 минут

Это очевидно всем, кроме Дениса. И не дотянули штукатуры там не потому, что им вдруг стало лень, а потому, что это там невозможно

Да правда неможливо:shock: А чому ж це вийшло у тих хто таки її дотягнув ? Вони хотіли це зробити, а ви- ні.

и такие нюансы всегда доделывают маляры уже при чистовой отделке.

 

Як зручно перевішувати свої косяки на тих хто буде дороблювати далі! Це прямо якась пошесть у будівельників. Один робітник, який не зміг положити рівно газоблок точно також говорив:" а що тут такого, це штукатуркою вирівняється" :lol:

Да і чого відразу не зробити все повінстю і якісно, що б потім замовник не доплачував за такі доробки ?

Но суть даже не в этом, а в том, что я согласился это доделать, лишь бы клиент остался доволен и ничто не омрачило его радости от завершенного этапа работ ) Но не тут-то было...

Не тут почалося в значній мірі через ваших друзів в мене вдома. А продовжилося з вашими відповідями на форумі і затирання коментів та наклепах, що я додатково хотів з вас грошей.:hlop:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і мій пост тому постійно видаляють і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 2/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене) варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

 

Добавлено через 14 минут

Думаете, что я после общения в таком тоне, буду видеть смысл что-то с Вами обсуждать?

 

Та не треба так ображатися, якщо вам прямо пояснюють, що ви лізите не в свою справу і пояснювати/узгоджувати терміновість вам ніхто не буде. Ви в цьому процесі повинні були бути виключно виконавцем штукатурки та ппу і без водіння хороводів друзів по чужому дому.

Чи ви хотіли, що б я вибачився перед вами, що швидко знайшов виконавців ваших косяків, оперативно їх виконав і не дав вам 100 днів на цю переробку ?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цього разу пишу лише позитивну частину відгуку:). З негативною частиною про те, як Сергей запросив своїх друзів до мене в дім варто ознайомитися в цьому місці форума , куди мій оригінальний комент перенесли. бо мабуть такі відгуки не приємно читати :pardon:

 

Замовляв у Сергея спочатку машинну штукатурку стін та потім замовив утеплення ППУ даху.

 

Штукатурка (4/5):

Стіни рівні і до цього питань немає

Писати про косяки тут не можна і мій пост тому постійно видаляють і грозять мірами згадуючи провило 6 про флуд та офтоп, тому читаємо лінку з верху :pardon:

 

ППУ 4/5

Питань до якості роботи по самому утепленню в мене нема. Там все чудово

І знову тут не можна писати про косяк. :pardon:

 

Людська повіденка та взаємодія 2/5

Сергій завжди відповідав на звінки і орг питання вирішувалися оперативно

Питання до поведінки штукатурів також не було. Приїхали зі всим своїм і нарікань до них небуло.

 

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене) варто знову ж таки читати по силці з верху:pardon:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну і про суттєвий прокол із непроханими його друзями в мене в домі і наклепами на замовника(мене)

 

Врёте здесь пока только, Вы, утверждая, что я обещал выполнить допработы. А теперь еще и про якобы вранье о Вас.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...