Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу допомоги,порадьте з вхідним кабелем!!!

andriy-dl

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня,недавно купив котедж на 120 кв,прийшло діло до електрики.Від стовпа до котеджа під землею(25метрыв) вже кинутий ввідний кабель ШВВП 3*4 в пластиковій трубці.На стовпі з лічильником є автомат на 40 а,питання в тому чи потрібно міняти ввідний кабель?

20190508_131620.thumb.jpg.ab99e476262350cf4c7423000c640667.jpg

20190508_131624.thumb.jpg.a441de04dad11ea52e7f50e0401aac33.jpg

20190508_131642.thumb.jpg.a10a77c4f1549a6741fa18ae085f68a9.jpg

20190508_131646.thumb.jpg.ac2bf0e091a7e7ebfb9c1fc611dd8e49.jpg

20190718_112518.thumb.jpg.00519d015124643843e7470766e59d74.jpg

20200531_120754.thumb.jpg.97732a8113dbe5816e6c4920ddb39299.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня,недавно купив котедж на 120 кв,прийшло діло до електрики.Від стовпа до котеджа під землею(25метрыв) вже кинутий ввідний кабель ШВВП 3*4 в пластиковій трубці.На стовпі з лічильником є автомат на 40 а,питання в тому чи потрібно міняти ввідний кабель?

Так, потрібно замінити. Рекомендовано кабель типу ВВГ 3х6, виходячи з того, що вам надали 40А. Ну і само непорозуміння ШВВП не кабель, а шнурок. Дуже добре підійде у подальшому, наприклад, у якості подовжувача.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, потрібно замінити. Рекомендовано кабель типу ВВГ 3х6, виходячи з того, що вам надали 40А. Ну і само непорозуміння ШВВП не кабель, а шнурок. Дуже добре підійде у подальшому, наприклад, у якості подовжувача.

Дуже дякую що відгукнулись.В принципі я так і думав,тепер проблема в тому як ВВГ 3*6 перетянути через всю довжину трубки 25 метрів,так як цей шнурок ШВВП 3*4 що на даний момент там знаходиться не охоче тянеться а новий кабель щей грубший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую що відгукнулись.В принципі я так і думав,тепер проблема в тому як ВВГ 3*6 перетянути через всю довжину трубки 25 метрів,так як цей шнурок ШВВП 3*4 що на даний момент там знаходиться не охоче тянеться а новий кабель щей грубший.

 

Потрібно розібратися!)

Чому погано тягнеться шнурок? Тонка труба? Багато згибів? Може є "лишні" в трубі?

Я завтра гляну що є а мене на складі типу 3*6 більш гнучкого за ВВГ.

А так, потрібно витягнути ШВВП, але спочатку прив'язати трос (стальку). А вже потім тросом витягувати новий кабель.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно розібратися!)

Чому погано тягнеться шнурок? Тонка труба? Багато згибів? Може є "лишні" в трубі?

Я завтра гляну що є а мене на складі типу 3*6 більш гнучкого за ВВГ.

А так, потрібно витягнути ШВВП, але спочатку прив'язати трос (стальку). А вже потім тросом витягувати новий кабель.

Трубка діаметр 2см,пропихав туди протяжку пластикову,зайшла приблизно на метрів 5,коли витягував її назад з неї капала вода.На рахунок згибів не знаю,а на рахунок води і мусора це факт!Мені здається що потрібно кабель мягкіший і чимось промазувати.Порадьте який кабель?Можливо багатожильний?він більш гнучкий.Чи є якась смазка для таких робіт?

20200601_130536.thumb.jpg.0df38e1f0d9d36c12ae554818bff3ad0.jpg

20200601_130601.thumb.jpg.8d6e1af43398662103e5d8c3007e74f7.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трубка діаметр 2см,пропихав туди протяжку пластикову,зайшла приблизно на метрів 5,коли витягував її назад з неї капала вода.На рахунок згибів не знаю,а на рахунок води і мусора це факт!Мені здається що потрібно кабель мягкіший і чимось промазувати.Порадьте який кабель?Можливо багатожильний?він більш гнучкий.Чи є якась смазка для таких робіт?

Є в мене така підозра, що або робити все заново, або хай так і залишається....(((

Труба занадто вузька.

Але ви повинні розуміти, що автоматом на 40А, шнурок 3*4 не захищається, а якщо ще брати реалії, де 4 ммкв тільки на бумазі... Погано це.

А сам ШВВП "продергивается"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є в мене така підозра, що або робити все заново, або хай так і залишається....(((

Труба занадто вузька.

Але ви повинні розуміти, що автоматом на 40А, шнурок 3*4 не захищається, а якщо ще брати реалії, де 4 ммкв тільки на бумазі... Погано це.

А сам ШВВП "продергивается"?

Якщо впертись і потягнути то потихенько йде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо впертись і потягнути то потихенько йде.

 

А що далі? Ціль же замінити на 6 ммкв.... Як їх потім впихнути...

Перевірити шнурок мегометром і мабуть так і залишити, або "психонуть" та зробити як потрібно,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що людина заїде в котедж і заміна електрики в подальші 10-20років не передбачеться, якщо не зробити зараз. Тоді не розумію, навіщо залишати шнурок на ввід, який вже і так свій термін відслужив. 25м це не 100м, можна і вручну викопати, замінити :)

 

 

_

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я так зрозумів, що людина заїде в котедж і заміна електрики в подальші 10-20років не передбачеться, якщо не зробити зараз. Тоді не розумію, навіщо залишати шнурок на ввід, який вже і так свій термін відслужив. 25м це не 100м, можна і вручну викопати, замінити :)

 

 

_

Я в любому випадку цей шнурок витягну!А ось який з видів кабелю 3*6 туди попробувати пропхати,це питання?Плоский чи круглий,моножильний чи багатожильний?А якщо з цього нічого не вийде,будем копать!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в любому випадку цей шнурок витягну!А ось який з видів кабелю 3*6 туди попробувати пропхати,це питання?Плоский чи круглий,моножильний чи багатожильний?А якщо з цього нічого не вийде,будем копать!!!

 

Беріть вже мабуть копайте. Якщо туго так йде, то фактично перетягнути мабуть буде не реально. Мабуть там крутий загнутий поворот, а може і не один((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Беріть вже мабуть копайте. Якщо туго так йде, то фактично перетягнути мабуть буде не реально. Мабуть там крутий загнутий поворот, а може і не один((

 

Є ще один нюанс,сусід через котедж ,бруківку і газон все підняв щось там робить ,казав бачив мій ввідний кабель(трубку),це зменшує відстань десь на 8-10м якщо її розєднати і воду спустити

 

Добавлено через 15 минут

Копати по свому газону це ще так,потрібно,а ось за межами до стовба ще десь до 5 метрів бруківки піднімати прийдеться це вже гемор!Діаметр 6×3 має приблизно 13см плюс поділена відстань 15 +10 ,можливо щось получиться,тільки не знаю який кабель взяти .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@andriy-dl,

Якщо не всі 25 м - то "запихнем". Головне, запустити в трубу трос. А з кабелем розберемося завтра.)))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы только сразу уточните от чего будет топиться этот котедж на 120 м2. А то если топикстартер надумал электрокотел ставить то заморочки с 3х6 как бы так...... нелегитимны :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я колись в поліамідну гофру пучок кабелів запихав, майже без зазору і з поворотами. То пішов в аптеку, купипив змазку на водній основі. І кабель чудово зайшов. Протяжка також була заправлена.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сусід дав добро копнути в нього на подвірї,знайшов пучок трубок і там був сюрпрайз,але це не мій кабель.Який кабель порадите кинути?Якого виробника я маю на увазі?

20200602_124508.thumb.jpg.cea4206f332c4c42f9ffe1d1baf3e2c6.jpg

20200602_124512.thumb.jpg.dea6da68a810532756632f53b7114662.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы только сразу уточните от чего будет топиться этот котедж на 120 м2. А то если топикстартер надумал электрокотел ставить то заморочки с 3х6 как бы так...... нелегитимны :)

Газом

 

Добавлено через 40 секунд

Вы только сразу уточните от чего будет топиться этот котедж на 120 м2. А то если топикстартер надумал электрокотел ставить то заморочки с 3х6 как бы так...... нелегитимны :)

газом

 

Добавлено через 14 минут

Можливо цей

Кабель круглый ВВГнг 3х6 Запорожье

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливо цей

Кабель круглый ВВГнг 3х6 Запорожье

 

Ніяких "запорожье" :)

"Кабель круглый ВВГнг 3х6 ЗЗЦМ"

 

 

_

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ніяких "запорожье" :)

"Кабель круглый ВВГнг 3х6 ЗЗЦМ"

_

 

@andriy-dl Тільки не дивуйтесь, якщо "круглий" буде не зовсім круглий...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...